Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy skate park nie miał czasem być modernizowany z innych funduszy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego temat Remont oddziału obserwacyjno - zakaźnego dla dzieci w SPZOZ jest w rejonie III a nie jako projekt ogólnomiejski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modernizacja skateparku w całości wyniesie około 3 mln zł. Budżet obywatelski to tylko I etap- 600 tys
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki sens ma tematyka o rowerze miejskim.W dużych miastach to zdaje egzamin ale w naszej pipidówce każdy chcący jeździć ma swój rower.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modernizacja skateparku w całości wyniesie około 3 mln zł. Budżet obywatelski to tylko I etap- 600 tys
Na licho to komu potrzebne.Osiedla zamieszkałe w większości przez starych ludzi muszących wysłuchiwać dobiegającego hałasu z tego przybytku.Wyprowadzić ewentualnie za miasto taką rozrywkę a nie załuszać spokój ludziom w pobliskim hospicjum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo w koncu liste projektow zobaczylem.rychlo w czas.takie to bylo przeciez skomplikowane spisac tytuly i wywiesic.!to juz zaraz po zakonczeniu naboru powinno byc ogloszone wszem i wobec....kolejna wtopa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego temat Remont oddziału obserwacyjno - zakaźnego dla dzieci w SPZOZ jest w rejonie III a nie jako projekt ogólnomiejski?
no wlasnie dlaczego?moze dryndniemy do urzedu w tym temacie. dla mnie to komisja zle zakwalifikowala albo tak komus bylo wygodniej bo przeciez to ogolnomiejski raczej....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie mam roweru bo mnie na niego nie stać i chętnie bym wypożyczyła miejski jakby był żeby pojeździć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie mam roweru bo mnie na niego nie stać i chętnie bym wypożyczyła miejski jakby był żeby pojeździć
Tylko ciekawe ile to wypożyczenie będzie kosztować? Bo jeśli ceny będa takie jak na kortach tenisowych to raczej nie dla przecietnego mieszkańca miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej przydały by nam się rowery ponieważ wtedy ci biedniejsi mogli by też pojeździć trzeba też zwrócić uwagę ze zamki na koła by były drogi bo po pewnym czasie by sie zamykały . Powini to zbudować ponieważ większość ludzi jeździ rowerami a niektórych nie stać na rower dla tego wybieram rower
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówicie o wypożyczalniach rowerów, czy skateparku, ale czy widzieliście kiedykolwiek jak wygląda stan przychodni na ul. Centralnej? Moim zdaniem powinniśmy zacząć od rzeczy WAŻNYCH. Prędzej czy później i tak przyjdziecie do Przychodni, niż skorzystacie z np. skateparku, za remontem którego tak wiele osób się odwołuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...