Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To drewno to chyba made in china bo pomalowane drogim ipregnatem i tak gnije.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drewniane to sobie można na działeczce swojej zrobić, no nie, beton albo stal, wtedy dłużej wytrzyma, kto taką głupotę wymyślił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy nie ma komu wpie.....debilom .Obecna policja boi się wlanego cienia. Kiedyś w średniowieczu to buraków karano obcięciem ręki. I to trzeba przewróć.Może debile by się zastanowili co im grozi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
85 tysi jedne schody ?? Sam to zrobię za połowę ceny !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, ale jak się zejdzie kilku młodych orczyków i jakaś panna wśród nich, to chcąc się popisać w ich pałąkach (głowach z czymś co przypomina mózg) zaczynają się odwalać procesy w wyniku których dochodzi do niekontrolowanych zachowań typu - wyrywanie młodych drzewek, łamanie desek w ławkach, podpalanie budynków (patrz podpalenia na stacji PUŁAWY kilka lat temu), kopanie samochodów, łamanie barierek, itp, itd.... Ten proces jest ciężki do uniknięcia bo procesy o których wspomniałem są silnie zakorzenione w genetyce ludzkiej i zazębiają się z burzą hormonalną istniejącą w pewnym młodym wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
85 tysi jedne schody ?? Sam to zrobię za połowę ceny !!!!
  Też nigdy nie kumałem cen inwestycji miejskich. Głowiłem się zawsze dłuższą chwilę i nie rozumiem co tyle kosztuje. Za 85 tysięcy kilka lat temu postawiłem dom w stanie surowym z dachem. Tu mamy kilka schodów na skarpę. Czaisz? Ja ni huja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to robota jakiegoś frustrata, co nie dostał pracy po znajomości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to robota jakiegoś frustrata, co nie dostał pracy po znajomości?
Tacy do pracy za bardzo się nie garną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to robota jakiegoś frustrata, co nie dostał pracy po znajomości?
Tacy do pracy za bardzo się nie garną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy nie ma komu wpie.....debilom .Obecna policja boi się wlanego cienia. Kiedyś w średniowieczu to buraków karano obcięciem ręki. I to trzeba przewróć.Może debile by się zastanowili co im grozi.
Mamy jeszcze straż miejską ale oni pracują w dzień a największe szkody wandale robią w nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no robia dla nas żeby ładnie nam w tym mieście było lubię chodzić na bulwar przyjdą jakieś łachmyty i zdemolują sadyści niech by se po gębie dali a nie mienie państwowe psuja oraz widom np turyści goszczący się w Puławach zobaczą takie coś i już opinia naszego miasta popada w ruinę aj żeby złapali tych sprawców srogo niech za to zapłacą jeszcze do tego sami by to naprawili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wandale ? Owszem, ale i natura robi swoje podczas powodzi, w zimie wysoka woda i lód potrafi łamać drzewa jak zapałki, więc osłabiona i spróchniała konstrukcja jest mniej wytrzymała, tym samym na wandali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...