Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Skatepark, rower miejski i nocny autobus. O czym marzą obywatele?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 czerwca 2017 o 15:59 Powrót do artykułu
Oby nie przeszły rowery miejskie bo będzie masakra
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przydałby się nocny autobus na Włostowice. Oraz komunikacja miejska łącząca Puławy i Kazimierz z Nałęczowem. Zaraz ktoś napisze: ale są busy. Busy to siedzenie w puszce jak sardynka. Autobus MZK to wygoda.
0
Skatepark nie ma szans. Projekty w tym roku muszą byś jednoetapowe. co dla skateparku jest nierealne ze względu na potrzebne fundusze. Tak więc obiecanki władz z roku poprzedniego to tzw obiecanki cacanki.
0
Do gościa z 16:19 no tak w busie jak sardynki tak? to po cholerę wszyscy się pchają do busów na Kazimierz i zajmują miejsca tym co jadą dalej niż do Kazimierza.
0
JAK TAK DALEJ PÓJDZIE TO ZE SKATEPARKU ZOSTANIE SKATEZŁOM.
0
Mam przeczucie, że puławska władza chce teren skateparku chce komuś korzystnie sprzedać.
0
undefined napisał:
Mam przeczucie, że puławska władza chce teren skateparku chce komuś korzystnie sprzedać.
 Przecież trzeba kiełbasę wyborczą, czyli halę za coś wybudować.
0
ZALETA BUDŻETU-MIESZKAŃCY DECYDUJĄ O OTOCZENIU MIASTA,WADA-KONKURENCJA.
0
nocny na włostowice?...no bez jaj.dla kogo i po co?powietrze wozić?
0
Czy projekt budowy pomnika Prezydenta Profesora Lecha Kaczyńskiego został już zgłoszony?
0
Proponuję zgłosić po jednym w każdym rejonie. Powinni to zrobić radni.
0
Nocny autobus? Nie wiem po jaką cholerę. Chyba po to by bandytów wozić.
0
NOCNY AUTOBUS NA TELEFON DO DYSPOZYTORA.
0
undefined napisał:
Oby nie przeszły rowery miejskie bo będzie masakra
 też nie popieram tego pomysłu. ja jestem za posiadaniem własnego reoweru. sam sobie na wakacje kupiłem nówkę sztukę:)
0
Niby po co ten autobus nocny? Już parę razy był i lipa. A rajdy po knajpach niech sobie ludzie urządzają taksówkami. Jest kasa na szlajanie się po nocy, to i dycha na taksę się znajdzie. A pociągi zlikwidowali na 2 lata, więc dla podróżnych też jest taka linia zbędna natenczas. Jeśli chodzi o pomnik Kaczyńskiego, to jak Boga kocham wyprowadzę się z tego miasta jak go postawią!
0
Do wiadomości pana zaangażowanego.Złóż pan wniosek o budowę figurki małogabarytowej z podobizną Kaczyńskiego z uzasadnieniem dla wszystkich wiernych i oddanych PiS-owi i będziesz pan zadowolony.
0
Włostowicom potrzebny jest zastrzyk inwestycyjny.Zaangażowanie lokalnej społeczności jest tego dowodem.
0
Widzę że miejscowy radny się aktywizuje.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: