Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Sokoły kończą akcję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 kwietnia 2017 o 19:47 Powrót do artykułu
Bardzo było przyjemnie z sokołami. Na początku pomagały bardzo. Niestety kawki przyzwyczaiły się i tylko czekały aż ptaki i ich opiekunowie sobie pójdą i wracały na skwer. Kawek jest jednak dużo mniej. Mam nadzieję że tak zostanie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ILE KOSZTUJĄ PODATNIKA ZATRUDNIENI URZĘDNICY W PUŁAWACH ?.DOLICZAJĄC PRZYWILEJE I NAGRODY.
0
Ja się tam nie znam, ale na mój gust jeden z tych ptaków do myszołowiec towarzyski (jastrząb Harrisa), a drugi to raróg stepowy.
0
ale się redaktor wysilił z tym artykułem... :/
0
Nagrać jastrzębia, a następnie puszczać przez głośniki!
0
Siedemdziesiąt tysięcy !! A wystarczy strzelić z dubeltówki przez trzy dni pod rząd O ZMROKU, tak żeby się pióra posypały i spokój przez cały sezon. Owszem kilka ptaków będzie trafionych, ale wydatek z budżetu mniejszy o...kilka złotych.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: