Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a może obniżyć pensję prezesa OPEC : http://bip.pulawy.pl/upload/pliki//0Ryszard_Jablonski.pdf i nie trzeba podwyżek dla mieszkańców, gdzie są radni miasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszny argument wzrost płac w spółce miejskiej musi powodować wzrost stawek. Może taka spółka jak każda inna firma działająca na rynku pomyślałaby o zmniejszaniu swoich kosztów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja wiara jest wielka że rządzący w mieście, w tym radni jedynej słusznej partii nie pozwolą na podwyżki cen mediów w mieście, przecież są za narodem, prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem ten tekst to trochę takie strachy na lachy... Nie jestem fanem teorii spiskowych, ale wg mnie wypowiedzi prezesów spółek to swego rodzaju lobbing. Wiadomo, że obecnie trwają prace nad budżetem na przyszły rok i to jedyny moment kiedy można coś ugrać... Wypowiedzi prezesów odczytuję jako nacisk na władze miasta tak żeby przyznać spółkom wyższe finansowanie, bo jak nie, to będziemy musieli podwyższać stawki, taki szantażyk :) Póki na stole nie ma konkretów podchodziłbym spokojnie do takich informacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO dopiero początek "szoku", że kredyty trzeba spłacać... powiecie, że nie WY je zaciągneliście..! I co z tego i tak WY je będziecie spłacać i wasze dzieci może i wnuki..! Jeśli ktoś tego nie rozumie to kiep i trąba..! By żyło się lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszny argument wzrost płac w spółce miejskiej musi powodować wzrost stawek. Może taka spółka jak każda inna firma działająca na rynku pomyślałaby o zmniejszaniu swoich kosztów.
Ostatnie co zrobi "miejska" spółka to zmniejszy koszty..! Dlaczego? : bo to nie "każda inna spółka" ich prawa rynku nie dotyczą a kasa do sp. córek musi płynąć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jooj do jakich spółek córek, w spółkach miejskich kasa płynie do kieszeni pracowników i miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dowód na to, że trzeba wodociągi sprywatyzaować aby to firmy prywatne inwestowały swoje fundusze - zaraz ceny spadną tak jak to się stało z odpadami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupie pytanie w artykule: "Czy to oznacza, że za tę inwestycję zapłacą mieszkańcy?"....... he he he.... A KTO? KOSMICI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym kraju za wszystko przeciez płacą "mieszkańcy" (obywatele). Za kościoły płacą mieszkańcy, za pensję posła płaca mieszkańcy, za utrzymanie urzędników płać mieszkańcy... za ku*** wszystko MY płacimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co roku jest podwyższana stawka za podgrzanie wody, czyżby Pan prezes OPEC-u nie wiedział?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezesie OPEC-u bzdury Pan opowiada. Podgrzanie 1m3 wody to 26 zł, a w 2012r było 14 zł. To nie jest podwyżka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje mi jednego w tym tekście, mianowicie informacji, że taryfy OPEC-u zatwierdza URE, natomiast MPWiK-u Rada Miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłaty do OPEC dzielą się na część wynikającą z taryfy i tę wynikającą z kosztów samej firmy, m.in jej kosztów stałych, czyli też (albo głównie) wynagrodzeń spółki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
opłaty na OPEC w górę? Rozbój w biały dzień. I tak wielu mieszkańców Puław w ostatnim czasie dostało kilkusetzłotowe wezwania do zapłaty w związku ze zdalnym odczytaniem podzielników ciepła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech prezesi spółek mniej zarabiają tak jak przeciętni ludzie a nie będą podwyżki stosować.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mogę zrezygnować z usług OPEC i zainstalować własne ogrzewanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie ten artykuł jest po to aby wzbudzić w mieszkańcach niepokój, a potem miłosierni radni pisu staną w obronie narodu. To słaba akcja propagandowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo ten pan dziennikarz ostatnio bardzo często pisze swoje wymioty aby wzbudzić niepokój, strach, panikę i sensację. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...