Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Sprzęt od WOŚP już na oddziale

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 maja 2017 r. o 08:39 Powrót do artykułu
Bardzo lakonicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy wyznawcy PiS-u Odmówią pomocy udzielanej z użyciem sprzętu podarowanego przez WOŚP. Dam sobie rękę uciąć, że żaden krzykacz nie zdobędzie się na taki honorowy gest. Zapewne sporo osób popierających PiS wsparło orkiestrę, jednak czytając komentarze pojawiające się podczas trwania finału WOŚP Bardzo dużo osób było nastawione negatywnie lub wrogo to tej inicjatywy. Czekamy na odważnych. Wykażcie się honorem. Pierwszy na liście jest.............??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przydałoby się jeszcze poprawić kulturę traktowanie pacjentów przez personel medyczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Pisiory nie używają tego sprzętu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo WOŚP!!!! może wreszcie proboszczowie będą akceptować wolontariuszy przed kościołami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba wiedzieć, że ten sprzęt (zebrany przez dzieci na mrozie) jest tylko wypożyczony i jest nadal własnością, UWAGA... Owsiaka...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno kłamstwo! Dlaczego oczerniasz Jurka????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan dyrektor tak lakonicznie się wypowiada bo z obrzydzeniem jako pisowski aparatczyk wziął ten sprzęt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jadu w WAS ludzie wiele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cytat: "Trzeba wiedzieć, że ten sprzęt (zebrany przez dzieci na mrozie) jest tylko wypożyczony i jest nadal własnością, UWAGA... Owsiaka...!" koniec cytatu. Idź człowieku do psychiatry ze swoją pisowską ideologią i nie zasmradzaj przestrzeni społecznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księża ,którzy nawoływali do tego aby się nie składać na WOŚP, a także zwolennicy PiS proszę o napisanie klauzuli sumienia (o ile jeszcze takowe macie) o to aby was nie podłączać do sprzętu zakupionego przez Fundacją WOŚP kiedy wylądujecie przypadkiem w szpitalu. Takie oświadczenie wyglądało by tak: Ja ksiądz, wyznawca PiSu. ze względu na moje sumienie nie wyrażam zgody na podłączenie do sprzętu WOŚP. Ja daję na orkiestrę i jest mi przykro, jak ktoś mnie obraża z tego względu. Krytykujesz - to nie korzystaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...