Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Szykuje się transportowa rewolucja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 grudnia 2017 r. o 15:44 Powrót do artykułu
Konferencja bez radnego Artura K., to się nie liczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur 1,6 promila K. na L4. Obecnie dostępny jedynie w audycjach radia maryja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur jako człowiek honoru na pewno odda mandat radnego i więcej nie zobaczycie go w takim gronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś wie ile można zarobić na łapę jaki kiero w mzk Puławy ?? 3 tys wyjdzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"13 z nich, jak wynika z zakończonego już przetargu, dostarczy niemiecki MAN." Radni PiS mający większość w Radzie Miasta akceptują zakupy niemieckich autobusów. Gdzie obiecywane przez PiS wsparcie dla Polskiego przemysłu i Polskich producentów autobusów. Widać wyraźnie zaprzaństwo PiSu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur wracaj. To zdjęcie bez ciebie jest mało kolorowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konferencję prasową trzeba będzie powtórzyć, ale już z udziałem Artura K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No you won't fool the children of the revolution No no no
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem ile mozna zarobic jako kierowca w MZK ale warto by porozmawiać na temat zarobków z Synem Pani ANNY WÓJCIK dziwnym trafem tam pracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gdzie ci wójtowie z tych sąsiednich gmin gdzie Puławy pompują kasę? Tylko Gądek z Janowca był? Gdzie reszta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile ja, mieszkaniec miasta Puławy, dopłacam do transportu w sąsiednich gminach? Prezydent Grobel mi to powie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdyby nie organizować transportu publicznego z sąsiednich gmin to niby kto by pracował w Puławach - na takich azotach w szpitalach marketach bankach czy urzędach? Warto by się nawet zastanowić nad otworzeniem jakiejś szybkiej linii do Lublina, chociaż ci zaraz będą mieli ekspresówkę to sami przyjadą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Po ostatnich wydarzeniach z udziałem pana radnego Artura K. rodzi się pytanie - CZy nowe autobusy w trosce o bezpieczeństwo będą wozić za darmo miejskich notabli po suto zakrapianych kolacyjkach fundowanych z pieniędzy podatników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Puław nię dopłaca do żadnej z gmin, gminy same diplacaja do przewozów, zapytaj, poszukaj, poczytaj a nie od razu hejt personalny, spójrz w lustro zanim coś prymitywnego powiesz o innych....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak tak trzeba organizować przewozy do Puław mieszkańców sąsiednich gmin - tym bardziej że do tego dopłacają, choć jaki interes w tym mają aby do tegodopłacać nie wiadomo...grunt że i mieszkańcy Puław będą mieli możliwość przejazdu emką np do Żyrzyna Młynek Gołębia a nawet i Janowca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwestia przewozów i połączenia drogą ekspresową Puław z Lublinem w kontekście możliwej nadpodaży na lokalnym rynku pracy specjalistów z miasta wojewódzkiego również jest ciekawa - weźmy np takich wysokokwalifikowanych i doświadczonych na szczeblu wojewódzkim pracowników administracji, którzy potencjalnie mogliby stanowić czynnik ubogacający puławski samorząd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewolucja pożera własne dzieci - warto o tym pamiętać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kazimierzu?-Wreszcie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
super! cieszę się, że mój Dziadzio będzie mógł bezpiecznie i wygodnie poruszać się po mieście :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz to dziadzio hulajnogą jeździ. Żenujące trollowanie przez przymilaczy władzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...