Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale krecą. Radna Pakuła nawet chwaliła się sukcesem ze swojej interpelacji. I jak tu wierzyć pani radnej. To tzw chwyty wyborcze, czyli bezczelne kłamstwa. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy radny PiS "pochwalą" się tym na fb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, nie winna jest prezes nieruchomości, kolejna do wymiany przes PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po świętach to ja mam gdzieś. Kto wogóle wymyślił środę jako dzień handlu na targu? Ja pitolę.... Akurat środa to dzień kiedy ludzie pracują (dniówkowi). Sobota to dawno powinien był być dzień handlu.... ale nie jakaś środa, kiedy jedynie emeryci mogą polecieć na targ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta radna Pakula to podobno taka ważna jest teraz że jak ktoś z was ma coś do załatwienia to tylko do niej wystarczy się zgłosić i problem z głowy Tadodzio wszystko załatwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta radna Pakula to podobno taka ważna jest teraz że jak ktoś z was ma coś do załatwienia to tylko do niej wystarczy się zgłosić i problem z głowy Tadodzio wszystko załatwi
Właśnie widać że nic nie załatwiła, bo handlu nie będzie. Ciekawe co ona z tym Tadziem robi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedys bylo targowisko tzw.manhatan i bylo ok.Czynne bylo codziennie.Ale zlikwidowali i zrobili płatny parking.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...