Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Tędy ominiemy miasteczko holenderskie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lipca 2017 o 14:06 Powrót do artykułu
Najpierw wybudowali "wspaniałe" miasteczko holenderski, a teraz zamiast robić dalej Ceglaną wymyślają półśrodki. Po prostu geniusze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To nie jest rozwiązanie problemu, przecież "miasteczko holenderskie" nie kończy się na Kowalskiej, ale sięga dalej na południe. Problem należy rozwiązać likwidując wertepy - przynajmniej na Kazimierskiej, Włostowickiej, Kaznowskiego i Kilińskiego, tak będzie taniej i lepiej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czas się przyznać do błędu i wreszcie usunąć ten holenderski wymysł panie prezydencie, bo kierowców codziennie szlag trafia, gdy naraźają swoje auta na uszkodzenia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kto jest odpowiedzialny za to miasteczko holenderskie? Wygląda na to że ktoś wziął kasę, podrzucił to zgniłe jajo, po czym zniknął, w każdym razie teraz nie widać nikogo kto by się do tego przyznawał.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
gdzie jest MAPA ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak widać pisowskiej władzy, która tak będąc w opozycji krytykowała miasteczko holenderskie bardzo się ono podoba. Nie chce jego likwidacji tylko omijanie. Żenujący spektakl.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Należy jak najszybciej zlikwidować te wały na miasteczku. Wystarczy rozebrać obniżyć i spłaszczyć. Podobno w projekcie wysokość ich była 10 cm a zrobili 35 i nikt nie poniósł konsekwencji. Nikt tez nie policzył ile zostało uszkodzonych samochodów i ładunków. Za taki sabotaż i partactwo powinien być kryminał.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tamtędy NIE ominiemy miasteczka holenderskiego, bo przeszkody sięgają aż do granicy miasta, czyli całe kilometry za ulicę Kowalską. Tu żadne rozwiązania zastępcze nie pomogą, to trzeba po prostu przywrócić do stanu sprzed budowy tego miasteczka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Powinni coś z tym zrobić bo to miasteczko holenderskie to jakiś chory pomysł z chorej głowy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To tylko ok. pol kilometra, a gdzie reszta? TO miasteczko dawno powinno byc zlikwidowane, bo tylko problemy stwarza a bezpieczentwa nie podnosi!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Miasteczko holenderskie miało znięchęcić kierowców do jeżdżenia przez miasto i zmusić do skorzystania z obwodnicy, której do tej pory nie zbudowano i w najbliższych czasach nie będzie zbudowane. Zamiast obwodnicy można by zastosować znacznie prostsze i tańsze rozwiazanie, a mianowicie Odcinkowy Pomiar Prędkości
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: