Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: W środę otwarcie nowej części ul. Norwida

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 listopada 2016 o 16:58 Powrót do artykułu
Ciekawe kto będzie miał przyjemność promowania własnego ego i przetnie wstęgę?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
napewno gwiazda dnia bedzie Bożena Krygier Przewodnicząca Rady Miasta Puławy gwiazda co  chodzi w butam na obcasach,,szpilkach"lecz nie potrafi z nich chodzić !
0
Nie wiem, gdzie Pan dyrektor widzi tam betonowe bariery. Hehehe
0
No jak to nie będzie oficjeli, a ja myślałem że tak długo to wszystko trwa bo wszyscy ważni nie mogą się dogadać kto będzie przecinał wstęgę i kto jest godzien pokazać swoją,,bużkę''przed kamerą.
0
Grobel wraca ?
0
Krzycho-tak jak Ty pisać analfabeto.
0
vinetou
0
Wreszcie :-P
0
Ksiądz będzie?
0
ciekawe co bedzie się działo na skrzyzowaniu z Sieroszewskiego, już teraz był problem z wyjazdem od strony szkoły. jednym skrócili drogę , za to innym wydłuzyli czas wyjazdu
0
łolaboga, kup se helikopter  I broń boż nigdy nie zjeżdzaj z lubelskiej w Norwida bo staniesz się takim samym oprawcą jak ci o których piszesz!
0
bardzo merytorycznie ... jestem pod wrażeniem twojej "inteligencji"
0
otworzyli?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: