Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Wiceprezydent i radny spotkają się w sądzie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 listopada 2016 o 23:02 Powrót do artykułu
Panią Ewa twierdzi że funkcja do czegoś obowiązuje. Ale czy pewna Pani to rozumie ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zdjęcie tej kobiety to chyba naprawdę sprzed wielu, wielu lat?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strach już cokolwiek powiedzieć bo zaraz do sądu doniosą. Żałosne
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie ma kogoś takiego, jak "wiceprezydent" miasta. Jest tylko i wyłącznie zastępca prezydenta miasta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najlepiej opisane jest to we Wspólnocie. Sprawa jest prowadzona przez WYDZIAŁ KARNY. Jeśli sąd uzna winę oskarżonego, radny Maj straci mandat radnego. Podsumowują to tam tak; UCISZYĆ NIEWYGODNEGO RADNEGO. Bez komentarza.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo Pięknie Bardzo dobrze postąpiła Pani Wiceprezydent. W tym kraju musi być normalność - nie można pomawiać kogoś i obrażać bezkarnie, a jak się przytacza jakieś argumenty to trzeba mieć "dowody w kieszeni".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Maj, my, uczciwi mieszkańcy Puław trzymamy za Pana kciuki !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ojojoj nie posr.j się z zachwytu. ,,Normalność''??  niech zaczną pomagać w większym stopniu matce polce która siedzi w domu i wychowuje dziecko a nie planują remonciki mieszkań ,,mniejszości narodowej''z Włostowic.O kasiorce z mopsiku już nie wspomne. i ty mówisz o normalności? Po prostu p.Maj zaczął być niewygodny,za dużo wytykał,za bardzo sie stawiał i trzeba go w jakis sposób wyeliminować z obrad rady miasta,samo wyłączanie mikrofonu nie wystarczy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
DLA PANI W-CE PREZYDENT TA SPRAWA TO SAMOBÓJ- KAŻDY ADWOKAT TO POWIE. DAŁABY PANI SPOKÓJ JAKBY NIE BYŁO POWAŻNIEJSZYCH PROBLEMÓW MAŁOSTKOWOŚĆ URAŻONEJ DUMY SŁOWAMI PRAWDY I NIC POZA TYM PISZĘ OBIEKTYWNIE WIĘC WIĘKSZOŚĆ SOŁECZNA NIE OCENI TEJ SYTUACJI POZYTYWNIE DLA PANI, LEPIEJ PODAJCIE SOBIE DŁOŃ I ZAPOMNIJCIE O SPRAWIE, CHOCIAŻ W INTERESIE PANA MAJA JEST ABY UKAZYWAĆ JEGO OSOBĘ JAKO MĘCZENNIKA POLITYCZNEGO.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Ewa Wójcik uzasadnia, że słowa radnego miały na celu jej poniżenie w oczach opinii publicznej..." - śmiech mnie ogarnia, coś mi się wydaje, że ta pani dawno już nie ma poważania w społeczeństwie miasta
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dopiero co pana Maja podawali do prokuratury cyganie. Teraz Wójcikowa. Smutne
Zaloguj się, aby oddać głos
0
rrffegg
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pan Maj na Prezydenta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Puławy potrzebują zmiany prezydenta i jego niesmiertelnej, nabztyczonej ekipy. Paweł Maj to idealny kandydat na prezydenta, atakują go bezpardonowo,, bo się go po prostu boją.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z wypowiedzi pani W-ce prezydent wynika, że tak naprawdę tu nie chodzi o jakąś konkretną sprawę ale o to żeby Radnemu Majowi dołożyć - nieważne za co ale jest sprawa do załatwienia i sprawę tę ta Pani załatwi. Znaczy się, że co, że jeszcze nie było rozprawy a ta Pani już wie jaki będzie wyrok?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Jak ktoś chce psa uderzyc to i kija znajdzie." - czyżby to była smutna prawda o tym co się tli w UM, tzn. o niewygodnych dla UM i pozostałych Radnych kwestiach jakie ten Radny Maj porusza? A przecież wystarczy by Radni i urzędnicy UM wsłuchali się w głosy mieszkańców zamiast sprawy albo pod ten przyslowiowy dywan zamiatać albo udawać, że ich decyzje są powszechnie popierane przez mieszkańców miasta i że są jedynie słuszne.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skoro wszyscy Radni odnieśli takie samo wrażenie jak Radny P. Maj ,iż sytuacja była wyplbrzymiona , czego zatem żaden Radny się nie odezwie i dlaczego tylko jeden radny jest ciagany po sądach. Logiczne tylko on miał odwagę, reszta no cóż. ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A od kiedy to dyrektor odezwie się w obecności swego przełożonego ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Obserwując co się dzieje w UM i wokół to trudno nie odnieść wrażenia, że co niektórzy w tym przybytku użyteczności społecznej są jakby przyspawani do swoich stanowisk i foteli albo tak im się wydaje. Aż tu okazuje się że te spawy z racji już swoich lat nie są już tak mocne i zaczynają puszczać no i jest problem dla tych, którym się wydawało że są niezastąpieni. Warto co niektórym uzmysłowić, - choćby takim fragmentem piosenki zespołu Perfect w którym padaja takie słowa: "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym" - jak choćby zrobił to m.in. i Adam Małysz. Tak, wiem, zaraz będą zarzuty że moja wypowiedź to jest jakaś aluzja do kogoś. Więc tak, powiem szczerze i bez ogródek że jest to deikatna i subtelna aluzja do najwyższych władz naszego miasta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
C.D. Tak, wiem, zaraz będą zarzuty że moja wypowiedź to jest jakaś aluzja do kogoś. Więc tak, powiem szczerze że jest to deikatna aluzja do najwyższych władz naszego miasta.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: