Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cały czas są pompowane pieniądze w PPNT. Ciągle są doposażane laboratoria, dokupowany nowy sprzęt a miasto mimo dotacji musi mieć tzw. wkład własny, więc nie pisz, ze inwestycja w PPNT jest już zakończona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy poziom dyskusji od opłat za ciepło do PPNT. Trollowanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miliony na PPNT, marinę itd. a mieszkańcy sami muszę płacić na inwestycje ... brawo radni PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Jabłoński ma wyjątkowy tupet ale na szczęście niebawem idzie na emeryturę. Flaki mi się przewracają jak to czytam. (...)Rozliczenia są działaniem matematycznym, nikt tego nie robi ręcznie. Nie ma żadnych szans, by ponowne zczytanie liczników dało inny wynik. My możemy to zrobić, ale to będzie kosztować – mówi prezes Jabłoński. – Niezadowoleni są tylko ci, którzy muszą dopłacić, a wynika to z tego, że nie oszczędzali. To ostatnie stwierdzenie ?! Co to znaczy gdy mieszkanie stało przez cały sezon grzewczy puste z zakręconymi kaloryferami płaciłam zaliczki comiesięczne i wyszło mi do dopłaty 2000 zł po rozliczeniu. To jest brak oszczędności. Bzdety Pan opowiadasz Panie Jabłoński, a Wy dziennikarze łykacie to jak gąsiory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ludzie oszczędają to OPEC wtedy podnosi cenę za jednostkę, jak miałam bardzo duże oszczędności bo zimy nie było to mi podnieśli cenę dwu krotnie, nikt nie wie ile jednostka będzie kosztowała na dany rok grzewczy czy to nie jest oszustwo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w OPEC-u można liczyć ponownie bo tam się nic na znajdzie. Oni tylko rozksięgowali koszty które naliczył im Techem, firma montująca i rozliczająca liczniki. Tam trzeba szukać. To po wymianie przez nich liczników w zeszłym roku odczyty a co za tym idzie koszty wzrosły 3-4 krotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego każdy blok ma innę cenę za podgrzenie wody,bloki. W blokach znajdujących się obok siebie różnice wynoszą 8 zł czy to nie jest oszustwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Jabłoński ma wyjątkowy tupet ale na szczęście niebawem idzie na emeryturę. Flaki mi się przewracają jak to czytam. (...)Rozliczenia są działaniem matematycznym, nikt tego nie robi ręcznie. Nie ma żadnych szans, by ponowne zczytanie liczników dało inny wynik. My możemy to zrobić, ale to będzie kosztować – mówi prezes Jabłoński. – Niezadowoleni są tylko ci, którzy muszą dopłacić, a wynika to z tego, że nie oszczędzali. To ostatnie stwierdzenie ?! Co to znaczy gdy mieszkanie stało przez cały sezon grzewczy puste z zakręconymi kaloryferami płaciłam zaliczki comiesięczne i wyszło mi do dopłaty 2000 zł po rozliczeniu. To jest brak oszczędności. Bzdety Pan opowiadasz Panie Jabłoński, a Wy dziennikarze łykacie to jak gąsiory.
no to współczuję sąsiadom co za ciebie grzali i zapłacili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Jabłoński ma wyjątkowy tupet ale na szczęście niebawem idzie na emeryturę. Flaki mi się przewracają jak to czytam. (...)Rozliczenia są działaniem matematycznym, nikt tego nie robi ręcznie. Nie ma żadnych szans, by ponowne zczytanie liczników dało inny wynik. My możemy to zrobić, ale to będzie kosztować – mówi prezes Jabłoński. – Niezadowoleni są tylko ci, którzy muszą dopłacić, a wynika to z tego, że nie oszczędzali. To ostatnie stwierdzenie ?! Co to znaczy gdy mieszkanie stało przez cały sezon grzewczy puste z zakręconymi kaloryferami płaciłam zaliczki comiesięczne i wyszło mi do dopłaty 2000 zł po rozliczeniu. To jest brak oszczędności. Bzdety Pan opowiadasz Panie Jabłoński, a Wy dziennikarze łykacie to jak gąsiory.
no to współczuję sąsiadom co za ciebie grzali i zapłacili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Małe dzieci zimno w domu i jak mam oszczedzac dwa lata temu przyszlo mi do doplaty 1500zl w tym roku oszczedzalem ale kosztem czego tego ze mam grzyb na scianie i dzieci po ubierane po zeby zimno nadal i do doplaty przyszlo 450 zł a ile teraz remont i zdrowie. OSZUSTWO CALY TEN OPEC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały czas są pompowane pieniądze w PPNT. Ciągle są doposażane laboratoria, dokupowany nowy sprzęt a miasto mimo dotacji musi mieć tzw. wkład własny, więc nie pisz, ze inwestycja w PPNT jest już zakończona.
Zaskakująco dużo pyszczysz na ten temat. Niestety mało wiesz a jeszcze mniej rozumiesz. Może poczytaj coś więcej niż DW i poszerz horyzonty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale na podstawie czego oni licza zuzycie ciepła,wymislili jakies podzielniki i co jeszcze źle naliczone.To jest ewidentny błąd pracownika niech on pokrywa koszty a nie my,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaskakująco dużo pyszczysz na ten temat. Niestety mało wiesz a jeszcze mniej rozumiesz. Może poczytaj coś więcej niż DW i poszerz horyzonty
Propagandowa tuba UM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie to pan Kwapiński pracuje? Wydawało mi się że to bezrobotny rady miasta. Rada miasta to nie miejsce pracy tylko miejsce pełnienia funkcji społecznej, nie dostaje się tam pensji tylko dietę. Taka subtelna różnica.
 
A gdzie to pan Kwapiński pracuje? Wydawało mi się że to bezrobotny rady miasta. Rada miasta to nie miejsce pracy tylko miejsce pełnienia funkcji społecznej, nie dostaje się tam pensji tylko dietę. Taka subtelna różnica.
Pieniądz jest pieniądz. Pensja czy dieta to i tak z kieszeni podatnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny pełni swoją funkcję społecznie. Oznacza to, że nie jest pracownikiem urzędu miasta i nie otrzymuje typowego wynagrodzenia z tytułu pracy. Mimo pełnionej funkcji może też kontynuować swoją pracę zawodową. Jednak za czas poświęcony na realizację obowiązków radnego otrzymuje miesięczną dietę. Z diet radych nie są odprowadzane żadne składki, są one także zwolnione z podatku do kwoty 2280 zł. Radny nie może być zatrudniony przez urząd, w którym uzyskał mandat. Szczególne obostrzenia obowiązują radnych w kwestii prowadzonej przez nich działalności gospodarczej – nie mogą oni prowadzić takowej działalności z wykorzystaniem mienia komunalnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie prościej skierować się z takim pytaniem do BOK-u?
 Żartujesz prawda??? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co powiecie jak blok posiada własną kotłownie ( niestety obsługiwaną przez OPEC) kilkanaście mieszkań zostało odciętych za brak płacenia a koszta ogrzewania wzrosły.    Jeżeli przetłumaczyć to na język polski to tir bez ładunku zużywa więcej  paliwa niż przewożąc 30 ton :):) :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast się cieszyć że nie ma zgody na podwyżki, to biadolicie pacany z PO ,a wasz el PREZYDENTO Groblo OBSTAJE ZA POLESZAKIEM i jego cenami tak mocno że mdli człowieka. Na pytania dlaczego drożej chcą nikt nie pyta np. o ceny zakupów materiałów bez przetargów i pensję 16000 dla prezesa Mpwik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto przeanalizować sumę wpłat zaliczkowych na poczet OPEC i żyć w niepewności a rezygnacją z ich usług i przejść na ogrzewanie elektryczne. Dobierając odpowiednie grzejniki z nadmuchem opłaty mogę okazać się zdecydowanie mniejsze - I BEZ PODZIELNIKÓW KTÓRE SIĘ MONTUJE W TROSCE O PORTFEL ODBIORCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast się cieszyć że nie ma zgody na podwyżki, to biadolicie pacany z PO ,a wasz el PREZYDENTO Groblo OBSTAJE ZA POLESZAKIEM i jego cenami tak mocno że mdli człowieka. Na pytania dlaczego drożej chcą nikt nie pyta np. o ceny zakupów materiałów bez przetargów i pensję 16000 dla prezesa Mpwik.
domniemam że za niedługi czas el prezydento z legitymacją pisowską wsadzi na prezesa swojego ziomka za nie mniejszą pensję, a póki co to biadolisz pacanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...