Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A może by tak krematorium sieknąć :) 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jestem za tą inwestycją. ekologiczna - dużo miejsc pracy. Czy można zgłosić pozytywną uwagę?
0
Jestem przeciw.   Gadki o dużej ilości miejsc pracy to ściema mając przekonać ludzi do przychylnego spojrzenia na ten pomysł.   Skoro to taka wspaniała inwestycja, to na pewno ustawiają się już kolejki z miast, które chętnie zaproszą inwestora z taką spalarnią do siebie- w końcu to tyle korzyści! :) (tylko nie wiadomo dla kogo...)
0
To jest kolejna firma w Puławach. Normalny biznes. Dla miasta to szanasa na nowe dochody z podatków. Jesli chodzi o zagrożenia to nic specjalnie się nie zmieni. To są nowoczesne technologie i wszytko jest neutralizowane. Pozbywamy się odpadów i jeszcze jest z tego energia do wykorzystania. Jeśli UM chce tego zabronić to w zasadzie musi też zaczać zamykać inne firmy które stanowią większe zagrożenia.
0
Z tymi nowoczesnymi technologiami to się nie rozpędzajmy- firma, która chce budować tę spalarnię robiłaby to pierwszy raz- dlaczego Puławy miałyby być miejscem na eksperymentowanie? Nie mamy żadnych gwarancji dotyczących bezpieczeństwa poza tym co jest na papierze.   Nie mamy żadnych gwarancji dotyczących transportu takich odpadów- zawsze może dojść do wypadku na terenie miasta, rozszczelnienia pojemników i kłopot gotowy. Uważam, że to zbyt wysoka cena za to, żeby ktoś mógł sobie robić biznes. W Puławach mamy już wystarczająco dużo takich ryzyk, po co nam kolejne? I nie przyjmuje argumentu o miejscach pracy, bo ich ilość będzie niewielka w stosunku do zagrożeń jakie ten projekt w sobie niesie.
0
Mam nadzieję  (nie jestem specjalista) że technologia jest bezpieczna. Mam tylko jedna wątpliwość, kto zagwarantuje bezpieczny transport tych materiałów do spalarni. Uważam że zdecydowanie bezpieczniej będzie poczekać z tą inwestycją do zakończenia budowy obwodnicy
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: