Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Zabrakło punktów, żeby dostać pieniądze na błonia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 maja 2017 o 12:05 Powrót do artykułu
Prawie ostanie miejsce? Świadczy to o przygotowaniu urzędników. Solary tez dostaliśmy?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale mam nadzieję ze na remonty plebanii urząd miasta się dołoży Morze postawimy tam pomnik Kaczyńskiego to z warszawy kasa od razu bedzie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oj, coś słabi ci nasi puławscy pisowscy przedstawiciele w Warszawie, pan Szulowski i powiatowa Małgosia.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W dostawaniu dyplomów z ''konkursów'' za udział w których trzeba najpierw zapłacić miejską czy nasza kasą, to Grobel jest dobry. Szkoda ze nie w pozyskaniu kasy z zewnątrz.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oprócz dostawania nagród za które my wszyscy płacimy, to jest jeszcze dobry z dojenia ogromnych podatków z Zakładów Azotowych. Za taka kasę Puławy powinno kapać złotem jak Bełchatów a błonia już dawno powinny być super zagospodarowane!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szkoda bardzo. Zaprojektowano prawie samą trawę, nie wzięto pod uwagę naszych wniosków, chociażby górki saneczkowej itp. Labirynt chcieliśmy to zaprojektowali go z trawnika! Szok!. To dostali kopa w d.. Moze sie ockną wreszcie!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To był program i pieniądze skierowane na tereny zielone w mieście organizowany przez Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko. Jak mieliśmy dostać te pieniądze jak na 1/3 terenu błoni zaprojektowano parking??????????????? Gratuluje władzom miasta i projektorowi dobrego poczucia humoru
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pytanie tylko ile kosztowało nas opracowanie projektu tego parkingu, te cale konsultacje, projektant , czas urzędników na staranie się o kasę, ksera, i inne? czekam na odpowiedz prezydenta Grobla
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wpiszcie w tagach na dzienniku słowo błonia. Ilu z nas apelowało wtedy w komentarzach, że chcemy więcej zieleni, krzewów drzew, mniej samych trawników i gigantycznego parkingu. Nie wzięto pod uwagę naszych uwag. Nie można wygrać konkursu samą trawa i megalomańskim parkingiem. Szkoda.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
projektem rządzi pani Giedrojc z zieleni miejskiej i do niej miejcie pretensje za ten bubel ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Urzędnicy pokazali efekty prac Magdaleny Słowik-Junko, architekta krajobrazu, która na zlecenia miasta przygotowała koncepcję zagospodarowania błoni. Oceniono ją TRAGICZNIE, prawie na ostatnim miejscu. Ta pani robi prawie wszystkie projekty zieleni w Puławach: - Skwer przy ulicy Sieroszewskiego w Puławach - Skwer przy ulicy Polnej w Puławach - Stadion Puławy - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Puławach ul. Jaworowa 3 - Puławski Ośrodek Kultury Dom Chemika ul. Wojska Polskiego 4 - Zespół Szkół nr1. im. Stefanii Sempołowskiej w Puławach ul. Polna 18 - Projekt zagospodarowania zielenią terenu wzdłuż ulicy Słowackiego, zieleń koło ul. Sosnowej. Wygląda na to ze będzie to następny projekt wyrzucony do kosza za który musieliśmy zapłacić (jak ten zieleni w patio Domu Chemika)? Pytam sie więc Pana Prezydenta Grobla: JAK TO MOŻLIWE, ZE PRAWIE WSZYSTKIE PROJEKTY W MIEŚCIE ROBI JEDNA I TA SAMA OSOBA???????????????? Na takim żenująco niskim poziomie?????????? SĄ NA TO ROZPISYWANE PRZETARGI??????????????????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak się kasa w budżecie kończy to zawsze zwala się na punkty....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do gościa z 21:26 - zapytaj panią Giedroyć jakie studia skończyła jej córka i czy przypadkiem nie chodziła do tej samej klasy z panią Magdaleną Słowik. Czy znasz pojęcie wykonawcy głównego i podwykonawców? Czy uważasz, że syn prawnika nie może też być dobrym prawnikiem, lekarza dobrym lekarzem? To tak samo jak dziedziczyć firmę. Można dziedziczyć układy i znajomości. Syn króla najczęściej też zostawał królem. Komuna wytworzyła jednak u ludzi jakieś dziwne poczucie przyzwoitości i uczciwości. Chcą obiektywnych konkursów hahaha, przetargów itp. Na tym świecie obiektywna jest tylko kasa. Dla kasy i prywaty oraz własnego interesu działa człowiek. Chciwość jest dobra bo efektywna. A zarzucanie komuś, że ciągle wygrywa - nieważne jakimi metodami? Samemu naucz się tak grać albo będziesz gościu z 21:26 ciągle biadolił i się dziwił.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tym razem jednej i tej samej osobie się nie udało.Czyżby brak koncepcji?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: