Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Zamknijmy Park Czartoryskich, ale przed wandalami

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 lutego 2017 r. o 11:03 Powrót do artykułu
Czytam te komentarze żeby park zabrać właścicielom i oddać miastu. Włos mi się na głowie jerzy. Nagle gro głosów ze zamknąć, wprowadzić bilety. Gdy rozmawiam o tym że znajomymi wszyscy uważają ten pomysł za poroniony. Chyba siedzi tu jedna dwie zainteresowane osoby i manipuluja i kłamią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
miastu wara od parku. już grobel ma przeciekajace nowe parkingi na marinie czy syf i błoto na skwerze? niech się za to weźmie a nie za park
jesli wara to niech ogrodzą ten bajzel. na skwerze błoto a w parku na alejkach na***e kamieni,że wózkiem nie mozna normalnie jechać...jedno drugich warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czytam te komentarze żeby park zabrać właścicielom i oddać miastu. Włos mi się na głowie jerzy. Nagle gro głosów ze zamknąć, wprowadzić bilety. Gdy rozmawiam o tym że znajomymi wszyscy uważają ten pomysł za poroniony. Chyba siedzi tu jedna dwie zainteresowane osoby i manipuluja i kłamią.
mi tez się ,,jerzy" włos na głowie jak czytam to ze znajomymi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywiad samej ze sobą, może warto by najpierw zadbać o załatanie dziury w dolnym parku, a nie rozpisywać się o tym jaka to jestem mądra. Mam nadzieję, że te autorskie wywiady i komentarze nie mają miejsca w godzinach Pani pracy w instytucie, bo to by było żenujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak radny Dyktafon chce wpompować miejskie, czyli nasze pieniądze do rewitalizacji parku, a potem przed nami go zamknąć. Żenujący spektakl pisowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Park, pałac i inne zabytki osady parkowo-pałacowej nie są żadną własnością IUNGu tylko Skarbu Państwa w gestii ministra rolnictwa, więc nie ma tu mowy o jakimkolwiek zabieraniu Instytutowi "jego własności". PIB IUNG jest powołany do czynienia badań naukowych, wdrożeń itp. w dziedzinie rolnictwa, więc nie widzę powodów żeby pozyskiwał grube miliony na remonty i biletował wejścia do parku i zawracała sobie głowę zarządzanie takim majątkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam to IUNG nie chciał współpracować z miastem w latach ubiegłych. To IUNG nie chciał rozwoju turystyki w parku, obsesją władz instytutu były lęki, że skomercjalizuje się park. A teraz narzekanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może IUNG powinien zatrudnić ochronę. Jak ja chcę chronić swój dobytek to tak robię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można park zabiletować a w ramach atrakcji ta pani będzie tam ...straszyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...