Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Zmiana warty u policjantów, jest nowy komendant

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 maja 2017 r. o 17:04 Powrót do artykułu
Wystarczy zrobić kilka zmian na średnich szczeblach kier..... i skończyć z tymi układami i kolesiostwem. I w tedy powinno być normalnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w pełni popieram a nowemu Panu Komendantowi życzę wszystkiego dobrego na nowym stanowisku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram zmiany są potrzebne. Czas skończyć z kolesiostwem i zacząć nagradzać za pracę a nie za poklepywanie po ramieniu. KOMENDANTOWI WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dostanie od października 2000 zł emerytury ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem to sbeki tyle dostana od pażdziernika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy wie jaka atmosfera panuje w tut KPP Puławy to wzajemne towarzystwo adoracji lizania się już dalej nie będę pisał bo chyba każdy domyśla się o co chodzi a najbardziej w wydziale tatralandii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że nowy komendant będzie z jajami i zrobinporzadek z kosiostwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za mordę jak Piłsudski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komendant przyprowadzi swoje kolesiostwo, albo nagle okaże się kto ze słusznej partii jest i będzie kolesiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie chodzi gości kto z jakiej jest partii tylko wszystkich równo traktować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukałrm facetów z jajami, jak pisaliście. paru znalazłem.  wklejam. ***m.demotywatory.pl/1255560 ***m.demotywatory.pl/2123704 ***m.demotywatory.pl/1801876 ***m.demotywatory.pl/4459521
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławek, twoje I.P. jest widoczne. Daj już spokój z tym pisaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANKIETA DLA Każdego (15pyt) Jakie cechy posiada Twój menager. 1. posiada podwładnych (co najmniej jednego) 2. posiada prawo kierowania na podstawie przepisów prawa, dokumentów kompetencyjnych lub decyzji właściwego przełożonego lub organu. 3. lubi mnie, a ja jego. 4. jest pociągający. 5. zrobi dla mnie wszystko a ja dla niego. 6. ufam mu ponad wszystko. 7. nie ufam mu, nic a za nic. 8. mniej niż zero. 9.nie ma wizji przewodnictwa w zespole. 10. karierowicz. 11. partner w pracy. 12. wspiera mnie w karierze i w pracy. 13. ma jasną wizję dla zespołu, któremu przewodzi. 14. kanalia. 15. mściwiec. Przykład ankiety np. Wydział ruchu trajektorii komet (8.2.11.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chce mi się Wyć. W wydziale prewencji tylko 1.2.7 tak nie moze byc!! Co to za ankieta!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to 9 i 14 nic dodać nic ująć to ocena dla Chazara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś zna Bolka traktorzystę ze spalonego PGRU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tam ankieta wszystko widać jak na dłoni człowiek nie ma zielonego pojęcia jak scalić zespół żeby był monolitem ma tylko parę palców u jednej ręki a resztę traktuje jak piąte koło u wozu ale to koniec tak dalej nie będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec pewnej epoki teraz rzadą osoby nie majace pojęcia o pracy w policji. Za karę zmieniaja tylko komendy jak nie zastepca to komendant. A patrzą tylko ile ma lat służby i czy nie był przyjęty za milicji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRA KRA został furmanej oszołom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąt ja to znam KRA KRA - chłopek /wieśniak/ itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...