Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Zmiany w komisjach, więcej uwagi dla sportu i turystyki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 marca 2017 r. o 19:06 Powrót do artykułu
tylko nie Kwapiński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... częsty bywalec meczy Wisły Puławy i Azotów !!! a jeżdżę często koło ZA Puławy to jestem kandydatem na Prezesa ? Niezła wiocha Panie/i rs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Kwapiński jest częstym bywalcem meczów piłki ręcznej i nożnej na tak zwany krzywy ryj. Wykorzystuje funkcję społeczną w sposób bezczelny. Ja się pytam kto z czytelników dostaje darmowe wejściówki na mecze? To jest pokora i praca? To jest arogancja włładzy!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radna Pakuła ostatnio pół świata zjeździła to i na turystyce się zna. Pytanie kto za to płacił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwapiński to też prezes TKM, czyli Teraz Ku...wa My.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to możecie sobie hejtować durne pały. Wybraliście nas do rady miasta to korzystamy z władzy i przywilejów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dla mnie jakieś korytko będzie? Gdzie mogę wysłać cv? swoje Poglądy polityczne mogę zmienić od ręki to nie problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Teraz to możecie sobie hejtować durne pały. Wybraliście nas do rady miasta to korzystamy z władzy i przywilejów.
To jest kwintesencja tego jak obecna pisowska władza trakuje suwerena, zwykłego Polaka. Inna rzecz, że to ciemny lud. Arogancja i partactwo pozostanie symbolem pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co robi taka komisja?? Wydaje bez sensu pieniądze, opiniuje?? Każdy mieszkaniec który sam interesuje się sportem nie potrzebuje żadnych innych ludzi którzy go zachęcą do uprawiania sportu czy turystyk,tylko dostosuje się do warunków panujących w otoczeniu .Biegacz będzie biegał gdzie chce a nie gdzie osoba z komisji wyznaczy trasę, rowerzysta tak samo, pływak na basenie nie ma wielkiego wyboru itd. Więc po co są te komisje? Poza tym ludzie zasiadający w takich komisjach pewnie nawet nie uprawiają jakiegokolwiek sportu tylko opiniują. Przykład ścieżki rowerowej do powiedzmy Kazimierza. Kto zatwierdził taką kostkę na ostatnim odcinku do Bochotnicy? Tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Radna Pakuła ostatnio pół świata zjeździła to i na turystyce się zna. Pytanie kto za to płacił?
Za to płaci jej narzeczony Jacek. Milioner. Zobaczcie na fejsie. zazdroszczę jej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Radny Kwapiński jest częstym bywalcem meczów piłki ręcznej i nożnej na tak zwany krzywy ryj. Wykorzystuje funkcję społeczną w sposób bezczelny. Ja się pytam kto z czytelników dostaje darmowe wejściówki na mecze? To jest pokora i praca? To jest arogancja włładzy!!!!!!!! No i czego głupoty opowiadasz. Każdy może na początku sezonu się zgłosic do Klubu i dostanie wejściówkę darmową na cały rok. Trzeba tylko pójść. A nie hejtować, jak się nie ma pojęcia. Nie ma wejściówek jednorazowych tylko na cały sezon. Wystarczy się zgłosić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te bzdety dyrdymały pisał chyba sam zainteresowany Artur K.? Ciekawe czy na ręczna tak sobie można dostać wejściówki? Powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, nie ja chyba śnię - "Jednym z kandydatów na przewodniczącego Komisji Sportu i Turystyki jest Artur Kwapiński, prezes SKS „Leokadiów”, częsty bywalec meczy Wisły Puławy i Azotów." A jakie merytoryczne przygotowanie oprócz kibicowania ma pan Artur Kwapiński? Czy nie jest to kolejne rozdawnictwo stanowisk z tzw. "klucza partyjnego"? Może się mylę ale jako mieszkaniec Puław chciałbym wiedzieć jakie i czy wogóle ten pan ma studia ukończone? Niech swoje kompetencje do pełnienia takiej funkcji przedstawi. Być może w Leokadiowie na podobne stanowisko nie są wymagane studia wyższe albo też może wystarczą byle jakie - choćby nawet jakaś teologia czy filologia literatury białoruskiej ale w naszym mieście wolelibyśmy kogoś z merytorycznym i kierunkowym przygotowaniem. Zatem panie Arturze pochwalić się będzie czym czy woli Pan milczeć i klaskać ugrupowaniu które robi roszady gdzie tylko może będzie Pan liczyć na tak wysoką posadę z ich nadania? Jeżeli jest się czym pochwalić to chętnie bym to usłyszał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komuch atakują! Precz z tą chołotą co jadem pluje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debile jakich mało. Od kiedy to do zasiadania w radach gmin trzeba mieć studia? Do książek! Czytać! Czytać! To może z tego **** jakim jesteście ktoś bata ulepi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczęło sie juz wyzywanie nas od debili. Było do przewidzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak radni, szefowie sportu z nadań partyjnych nie muszą mieć wykształcenia? Sorry Zapomniałem w jakim kraju zyje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyktafon ma absolutorium z zarządzania i bodajże technika z ekonomii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego niedługo wszyscy młodzi wykształceni, wartościowi ale bez pleców wyjada na zmywaki za granice, a nami będą rządzić etatowi funkcjonariusze partyjni z polecenia partyjnego? Nawet ci bez wykształcenia i ze skandaliczną reputacją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kultury więcej! Ktoś jak zazdrości niech w wyborach startuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...