Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Znów demonstrowali przed sądem, dziś kolejna pikieta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 lipca 2017 r. o 16:37 Powrót do artykułu
nie 200, tylko 42
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrońcy demokracji ja nie mogę jak się patrzy stare sbeki i ormowcy brawo stare jęczące f..........ty dra się jak te małpy w klatce bo tyle im zostało co układ okrągłego stolca wam się wali do Michika tam dostaniecie otuchy dranie was czas się kończy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arogancja władzy...i kto to mówi ...włodek k....kpiny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto tam prym wiedzie: nakonieczny - niekompetentny i arogancki v-prez., włodek k. (warto już zachować taki szyk go przedstawiając), sb-ecy, wypasione koty (sędziowie), i grupa szukających szans... a i jedynie seniorzy mają możliwość się spotkać i pogadać, no ale oni akurat to powinni pamiętać skąd wywodzi się arystokracja sędziowska.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
partycja dlaczego uważasz że tylko seniorzy mogą się spotkać? Trzeba było przyjść ze swoją młodzieńczą świeżością i podyskutować, mikrofon był "wolny dla wszystkich".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najsamprzód dla TEGO CO NIE PĘKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie - czy ci ludzie chodzą do kościoła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławianie sprawdźcie, czy ci protestujący są z Puław? W Kraśniku niejaki poseł Wilk ściągną bandę około 50 niedobitków z gębami alkoholików skąd ich wziął i za ile? W eter zaś puścił informację że było ich 150. A tak poza tym to zostali wygwizdani przez ludzi wracających do domów po ciężkiej pracy. Tak PO/PSL/N robią a raczej chcieliby robić z Polaków idiotów. Nie uda wam się to.Pozdrawiam mieszkańców Puław i tych co mój przekaz czytają. Kraśniczanin od urodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe ludzka naiwność nie zna granic, gdyby np. ich ktoś niesłusznie wyrzucał z domu albo z pracy to Ci którzy ich namawiali do wyjścia na ulicę mieliby ich szeroko w d...pie nie wstawiliby się za tymi ludźmi co można było zaobserwować za rządów PO- PSL. A teraz wyjdą takie autorytety jak np. K. Janda powiedzą protestować to ludzie jak stado baranków, hehe. tylko że ona ma powód do protestów bo kranik z mamoną przestał działać. Albo wojewódzki co polską flagę w psią kupę wsadzał, teraz wielki patriota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Hehe ludzka naiwność nie zna granic, gdyby np. ich ktoś niesłusznie wyrzucał z domu albo z pracy to Ci którzy ich namawiali do wyjścia na ulicę mieliby ich szeroko w d...pie nie wstawiliby się za tymi ludźmi co można było zaobserwować za rządów PO- PSL.  A teraz  wyjdą takie autorytety jak np. K.  Janda powiedzą protestować to ludzie jak stado baranków, hehe. tylko że ona ma powód do protestów bo kranik z mamoną przestał działać. Albo wojewódzki co polską flagę w psią kupę wsadzał, teraz wielki patriota
 Nigdzie Wojewódzkiego nie widać na ulicach nie zmyślaj sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wczoraj/dzisiaj się coś działo, czy puławscy baronowie PO bronią państwa prawa już na Maderze - bo przecież nie spędzają wakacji w Nasiłowie albo na jakiś innych ogródkach działkowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SĄD, PROKURATURA I POLICJA w Puławach to niezależne nie powiązane kolesiostwem instytucje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile placa za przyjscie moglabym sobie dorobic akurat mam wolne.bo to ze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te Pisowce na Azotach to muszą być jednak nieudolne. 1/2 protestujących na zdjęciach to pracownicy ZA z ostatniego naboru po przegranych wyborach parlamentarnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na zdjęciach widzimy: byłego wiceprezydenta Puław z PO oraz byłego wicestarostę z PO, a obecnie członka zarządu województwa lubelskiego (rządzi tam koalicja PO-PSL) - 2 braci, byłych radnych z PO i kandydatów na radnych z PO z ostatnich i przedostatnich wyborów samorządowych, oraz koleżanki i kolegów posła Karpińskiego z PO z czasów licealnych i ich nieliczne rodziny oraz garstkę znajomych. Liczniejsza była impreza u Włodka gdy został posłem. Generalnie słabo - PeOwcy się wykruszają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to już wspólne GRILOWNIE  się  SKOŃCZY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karpiński won !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Puławianie sprawdźcie, czy ci protestujący są z Puław? W Kraśniku niejaki poseł Wilk ściągną bandę około 50 niedobitków z gębami alkoholików skąd ich wziął i za ile? W eter zaś puścił informację że było ich 150. A tak poza tym to zostali wygwizdani  przez ludzi wracających do domów po ciężkiej pracy. Tak PO/PSL/N robią a raczej chcieliby robić z Polaków idiotów. Nie uda wam się to.Pozdrawiam mieszkańców Puław i tych co mój przekaz czytają. Kraśniczanin od urodzenia.
 Polska wschodnia i wszystko jasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...