Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy zostaną bez muzeum?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 września 2016 o 13:44 Powrót do artykułu
Wstyd. Dla Muzeum Nadwiślańskiego, dla włodarzy miasta, dla IUNGU, Fundacji i nawet Ministra Kultury. PIERWSZE muzeum polskie. Dziedzictwo materialne i niematerialne, które jest fundamentem naszej tożsamości a ci się żrą o kasę jak przekupy. Ale kto by tam o tym myślał, ważne żeby jego było na wierzchu. Powodzenia drodzy podejmujący decyzje, historia osądzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Obnizyc penisje Grobla, jego 2 vice zastepców, armi dyrektorów , prezesów spółek miejskich. Zaprzestac ciągłego zatrudniania nowych. Wtedy może w końcu znalazły by sie pieniądze na cos pozytecznego.
0
Wstyd to dla radnych pisu, którzy nawet tak prostej sprawy nie potrafili zrealizować. Właśnie pokazali jacy są merytoryczni i skuteczni.
0
gość napisał:
Wstyd to dla radnych pisu, którzy nawet tak prostej sprawy nie potrafili zrealizować. Właśnie pokazali jacy są merytoryczni i skuteczni.
Wolą tworzyć spółki miejskie, obsadzac stołki prezesikami. Z 'kultura' mają tyle wspolnego co jeden radny pis ktory wszelkimi sposbami wpychał sie na księzna B. Czartoryską zeby zabłysnąc w blasku fleszy. To jest kultura! Lans i propaganda wychodza im najlepiej.
0
Radni PIS! sprawa muzuem to wyzwanie dla was; Niech pomogą wasi posłowie, minister kultury i minister rolnictwa, któremu podlega IUNG; pokażcie ile znaczy dla was muzeum Czartoryskich w Puławach; skoro potraficie wybudować nową halę sportową za grube miliony, to koszt utrzymania muzeum Czartoryskich to pikuś; Nie zawiedźcie suwerena w Puławach
0
No tak wszystkich zastraszyć, wszystko brać za darmo, żeby jakaś banda mogła relizować swoje urojenia. Dość dojenia narodu, komuno stop.
0
No proszę.... trzeba doliczyć także kilkaset tysięcy złotych rocznie dla Fundacji Czartoryskich. Właściciele zbiorów dotychczas nie chcieli opłat. Teraz zmieniło się jednak podejście spadkobierców książęcego rodu. To niech sobie sami opłacają za utrzymanie tego parku. Obudzili się po wizycie "księżniczki" bo zwęszyli kasę.
0
Szczerze? Ten cały park w Puławach wieje brakiem gospodarza. Ścieżki się sypią. Diabelskie schody to ruina. Niby wizytówka miasta, obiekt (niby) wart zwiedzenia - a taka lipa. Gdzieś czytałem recenzję osoby obcej co odwiedziła Puławy. Ciekawie ta recenzja nie wyszła.... Moje marzenie to park z pieknymi ścieżkami, pełem kwiatów i ogrodników nad nimi czuwającymi - taki ogród botaniczny zestawiony z zabytkami. Aby było gdzie pójść i na czym oko zawiesić. A nie to co teraz - ruina, błoto i trawa do kolan.
0
olo napisał:
Szczerze? Ten cały park w Puławach wieje brakiem gospodarza. Ścieżki się sypią. Diabelskie schody to ruina. Niby wizytówka miasta, obiekt (niby) wart zwiedzenia - a taka lipa. Gdzieś czytałem recenzję osoby obcej co odwiedziła Puławy. Ciekawie ta recenzja nie wyszła.... Moje marzenie to park z pieknymi ścieżkami, pełem kwiatów i ogrodników nad nimi czuwającymi - taki ogród botaniczny zestawiony z zabytkami. Aby było gdzie pójść i na czym oko zawiesić. A nie to co teraz - ruina, błoto i trawa do kolan.
To moze niech miasto wspolfinansuje tych ogrodników w parku? Skoro ma po 8 tys na jednorazowową akcje sprzatania miasta rękami dzieci dla stowarzyszenia prowadzonego przez radnego to chyba ma na pomoc parkowi? Mimo ze nie ma tam zadnych radnych.
0
to dość ciekawe, bo to stowarzyszenie radnego miejskiego, którego jest prezesem jakoś często wygrywa konkursy i korzysta z miejskiej kasy? czy to zgodne z prawem?
0
Zbiory powinny być w Pułąwach, gdzie ich miejsce!! Pamiętajmy, że to księżna zgromadziła zbiory w Puławach, dzięki niej są dobrem narodowym. Fundacja nie powinna rościć sobie do nich praw! Panie Wolski!gratuluję pazerności
0
Nie puszczei się tak na tych Czartoryskich bo jeszcze pałac trzeba będzie oddawać w ramach reprywatyzacji.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: