Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Zrezygnujesz z węgla, dostaniesz dotację

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lutego 2017 o 18:57 Powrót do artykułu
wprowadzacie ekologie bo tak jest na zachodzie tylko ze tam nie ma zimy i tani maja gaz
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zastanawiam się w jakiej dziedzinie mam łamać prawo i wszelkie normy aby rządzący dali mi dopłatę. Pobudowali sobie wille po 400m2 a teraz ogrzewać nie mają za co?
0
Hehe gaz? Przestańcie ludziom wciskać ze jest taki Eko zmniejszcie ceny polskiego węgla lub prądu tym co ogrzewają
0
moze monopolista zmniejszy ceny pradu?
0
następne rozdawnictwo
0
To jakiś program integracji kokosowo gazowej?
0
tak,najpierwcoś tam dadzą ,a potem zapier..1000% podwyżki za gaz ,z olejem opałowym było tak samo ,a w du.pe sie pocałujcie ciule,a węgla łaskawcy dobrego nie sposób kupić tanio,to nam ciule dajcie
0
Lepiej takie rozdawnictwo niż głupie inwestycje typu port,modernizację skweru lub integracja z rodzinami romów
0
E suabe! Nie lepiej to te kase dać cyganom? Przecież on tacy biedni i pokrzywdzeni przez los, kazdy jest inwalidą co rente pobiera i nie koże pracować...Im trza dać, niech mają...I spokój władza bedzie miała, bo burd w MOPSie nie będzie...Polaka mozna gnoic podatkami i opresja władzy, a cyganom pchac do d...
0
W końcu moze na ul.Pilsudskiego koło biedronki nie bedzie trującego dymu
0
Ja tam dawno zrezygnowałem z węgla i to był dobry wybór. Teraz palę starymi meblami i butelkami naprawdę warto
0
Ja tam dawno zrezygnowałem z węgla i to był dobry wybór.  Teraz palę starymi meblami i butelkami naprawdę wwarto Wcale nie warto. Za to jak wrzucisz do pieca przewód w izolacji to jeszcze to co się nie zjara na złomie sprzedasz.
0
5tys to na waciki chyba... piec gazowy kumulacyjny z nowa instalacja to 20-30tys...
0
Ja tam tyle na waciki chętnie przygarnę.
0
a pani dyrektor PZD Pulawy dostała piec za darmo ,i można
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: