Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Zrezygnujesz z węgla, dostaniesz dotację

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lutego 2017 r. o 18:57 Powrót do artykułu
wprowadzacie ekologie bo tak jest na zachodzie tylko ze tam nie ma zimy i tani maja gaz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się w jakiej dziedzinie mam łamać prawo i wszelkie normy aby rządzący dali mi dopłatę. Pobudowali sobie wille po 400m2 a teraz ogrzewać nie mają za co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe gaz? Przestańcie ludziom wciskać ze jest taki Eko zmniejszcie ceny polskiego węgla lub prądu tym co ogrzewają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moze monopolista zmniejszy ceny pradu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
następne rozdawnictwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś program integracji kokosowo gazowej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak,najpierwcoś tam dadzą ,a potem zapier..1000% podwyżki za gaz ,z olejem opałowym było tak samo ,a w du.pe sie pocałujcie ciule,a węgla łaskawcy dobrego nie sposób kupić tanio,to nam ciule dajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej takie rozdawnictwo niż głupie inwestycje typu port,modernizację skweru lub integracja z rodzinami romów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E suabe! Nie lepiej to te kase dać cyganom? Przecież on tacy biedni i pokrzywdzeni przez los, kazdy jest inwalidą co rente pobiera i nie koże pracować...Im trza dać, niech mają...I spokój władza bedzie miała, bo burd w MOPSie nie będzie...Polaka mozna gnoic podatkami i opresja władzy, a cyganom pchac do d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu moze na ul.Pilsudskiego koło biedronki nie bedzie trującego dymu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam dawno zrezygnowałem z węgla i to był dobry wybór. Teraz palę starymi meblami i butelkami naprawdę warto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam dawno zrezygnowałem z węgla i to był dobry wybór.  Teraz palę starymi meblami i butelkami naprawdę wwarto Wcale nie warto. Za to jak wrzucisz do pieca przewód w izolacji to jeszcze to co się nie zjara na złomie sprzedasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5tys to na waciki chyba... piec gazowy kumulacyjny z nowa instalacja to 20-30tys...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam tyle na waciki chętnie przygarnę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pani dyrektor PZD Pulawy dostała piec za darmo ,i można
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...