Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Puławy: Zwolnienia w szpitalu. 40 osób straci pracę

Utworzony przez bronek, 7 kwietnia 2011 r. o 19:13 Powrót do artykułu
karol napisał:
Jak rozumiem firmy ubezpieczeniowe działają non profit tak samo jak szpitale prywatne ze o kancelariach nie wspomnę i właśnie z tego powodu, że sa takie miłe Obama wprowadza wielką reformę zdrowia? Teoretyczne rozwiązanie są cudowne, głownie jeśli podpiera się je wyliczeniami typu z jednego systemu (emerytalnego) przełożymy do drugiego ( zdrowotnego) i tego powodu w obu będzie lepiej. A od mieszania herbata będzie słodsza.Pani Dyrektor to chyba raczej z poparcia PSL-u choc formalnie może legitymacji nie posiada.
Wprowadza "reformę" zdrowia bo jest socjalistą, a przynajmniej socjalistą dla swych Czarnych Braci. Proponuję poczytać i pooglądać filmy na temat dosłownie eksodusu białej ludności z niektórych miast w stanach, tam gdzie Bracia dochodzą do władzy. Przy okazji dowiecie się też maaaasę ciekawych rzeczy odnośnie związków zawodowych. Polecam http://stany.blog.pl/ Zaręczam, że wsiąkniecie na kilka łądnych wieczorów. Co do firm ubezpieczeniowych i kancelarii to oczywiście, że są komercyjne. Konkurencja jednak robi to, że masz wybór i w efekcie wybierasz TO CO CHCESZ CO CI NAJBARDZIEJ ODPOWIADA a nie to co musisz bo nie masz wyjścia bo jest jeden monopolista. Żeby było jasne nie jestem za likwidacją ZUS, jestem za tym abym miał wybór czy ZUS czy coś innego. Rynek sam zweryfikuje. A kancelarie w takich sprawach biorą procent od zasądzonego odszkodowania, więc patrząc w ten sposób klienta nie kosztują, tylko kosztują tego kto przegrywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod zdjęciem w artykule napisano,że szpital zatrudnia 150 osób zaś w tekście na dole ,że zatrudnia 1050 co za rozbieżność aż o 900 osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze PAni Dyrektor dac szanse mlodym Dzaiadki na ryby grzyby a nie w szpitalu brawo ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest straszne jak ja czytam sobie tych waszych komentarzy to mi nie dobrze się robi.Co wy możecie oceniać jestem za zwolnienia i jeszcze raz zwolnienia oczywiście w wieku emerytalnym w zamian dać szanse młodym.Pani dyrektor a tymi wpisami to proszę sobie nie zaśmiecać głowy polak zawsze będzie narzekać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja życzę Pani Dyrektor jak najlepiej bo wiem ze chce dobrze i to jest najważniejsze a podziwiam ja za to ze musi walczyć z wami i z takimi rekinami jak................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łubudubu Łubuduby niech żyje nowa Pani Dyrektor naszego wspaniałego szpitala puławskiego! To mówił Marek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...