Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Ludzie się denerwują, może dojść do rękoczynów". Miasto szuka sposobu na dłużników

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 stycznia 2018 r. o 21:55 Powrót do artykułu
To poczytaj odrzeczy będziesz więcej wiedział
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kak wojewoda mie pozwala odpracowywać zadłużenia to niech sam płaci długi siniaków i patologiiiii!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpada rom do sklepu i pyta sklepikarza: - Ma Pan widelce? - Mam. - To poproszę jeden. Po chwili wpada drugi rom i sytuacja się powtarza. Znów kupuje jeden widelec. Za chwilę wpada trzeci rom i pyta: - Ma Pan słomki? - Mam. - To poproszę jedną. - Panie, ja Panu dam dziesięć, ale powiedz mi Pan o co chodzi. Przed chwilą było tutaj dwóch pana kolegów i kupili po 1 widelcu. - Panie jednemu turyście się cofnęło, oni wyjedli to większe, a ja biegnę soczek ściągnąć. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywawlić na pysk !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani nauczycielko, a nie uczyli Pani na studiach że ludzie nie rodzą się tacy sami tzn z takim samym potencjałem intelektualnym, takimi samymi zdolnościami, talentami, możliwościami a także potrzebami i przez to społeczeństwo jest zróżnicowane? Mamy zatem ludzi bogatych i biednych, je i tych mniej, zaradnych i biezaradnych, pracowitych i leniwych, odpowiedzialnych i nie odpowiedzialnych, uczciwych i nieuczciwych itd.? Mnie tak samo jak Pani, radnemu Majowi i innym mieszkańcom nie podoba się to że w naszym mieście są tacy którzy nie płacą za mieszkanie ale rozumiem też to jak ten świat funkcjonuje i wiem że nikt nigdy nie wymyśli sposobu na to żeby było idealnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiec proszę za nich samemu zapłacić a nie wypisywać tu bzdury o potencjale intelektualnym. Potencjał intelektualny nie pozwala tym ludziom podjąć pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"To poczytaj odrzeczy będziesz więcej wiedział"   -  a to odrzeczy co to za pozycja? No i pod co lub kogo gra nasz Dziennik Wschodni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że niektórzy na czele z radnym problem niepłacenia za mieszkanie sprowadzają do nagonki na cyganów. Nie wiem jaki jest tego cel? Ja mieszkam w bloku spółdzielczym i też mamy takich którzy nie płacą i nic nie można z tym zrobić bo jest niby wyrok sądu i można było by ich eksmitować, ale urząd miasta nie chce im dać lokalu zastępczego i przez to dalej my uczciwi mieszkańcy musimy utrzymywać tą patologiczną rodzinę. Zwracamy się więc z prośbą do radnego Maja żeby spowodował jak najszybsze zabranie od nas tych nierobów do mieszkania komunalnego. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te wpisy 12.54 13.01 i 13.06 to zupełnie jak by nasz pan radny przemawiał - widać że wrażliwym społecznie jest on człowiekiem i głęboko wschuc***e się on w głos ludu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jak fajnie gwiazdki same się pojawiły przy stwierdzeniu, że nasz radny się w głos ludy wsłuc***e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w głos nasz pan radny się wsłuc***e wsłuc***e wschłuc***e wsłuchowywuje oj jak wsłuc***e!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i wszyscy razem - nikt nie słucha nasz jak nasz pan radny bo tylko on w głos nasz się wsłuc***e wsłuc***e wsłuc***e wsłuchowywuje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahahha no jak ulał - ale żadna radość nie trwa długo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan radny nas zawsze wysłuc***e i w głos nasz się wsłuc***e wsłuc***e wsłuc***e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radości trwaj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan radny zawsze nas wysłuc***e wsłuc***e wsłuc***e i zawsze w głos ludu się wsłuc***e wsłuc***e wsłuc***e a na koniec to ten lud jeszcze wysłuc***e
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiec proszę za nich samemu zapłacić a nie wypisywać tu bzdury o potencjale intelektualnym. Potencjał intelektualny nie pozwala tym ludziom podjąć pracy? A czy ja napisałam że mi się to podoba? Wkurza mnie to tak samo jak pana. Tylko różnimy się tym że ja rozumiem świat i rządzące nim mechanizmy, a Pan niekoniecznie albo Pan jednak rozumie tylko że walczy Pan o głosy wyborców na najbliższe wybory i prawda nie jest teraz najważniejsza. Pozdrawiam Panie radny:) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dobra znudziło mi się już to, że pan radny mnie zawsze i na koniec też wysłuc***e ... teraz wsłuchałbym się w głos pana radnego - najlepiej pod imieniem i nazwiskiem jego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wiec proszę za nich samemu zapłacić a nie wypisywać tu bzdury o potencjale intelektualnym. Potencjał intelektualny nie pozwala tym ludziom podjąć pracy?"  A czy ja napisałam że mi się to podoba? Wkurza mnie to tak samo jak pana. Tylko różnimy się tym że ja rozumiem świat i rządzące nim mechanizmy, a Pan niekoniecznie albo Pan jednak rozumie tylko że walczy Pan o głosy wyborców na najbliższe wybory i prawda nie jest teraz najważniejsza. Pozdrawiam Panie radny:) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpewniej jest tu z nami Pan Radny Maj - może niech się sam wypowie i do problemu odniesie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...