Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Żadnych pouczeń, tylko mandaty". Policjanci ukarani za nadgorliwość

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 maja 2018 r. o 21:44 Powrót do artykułu
Ale jaja wyobrażacie sobie żeby ziobro wydał polecenie sędziom aby wszystkich oskarżonych skazywać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla każdego kierowcy co miał drobne wykroczenie" upomnienie jest formą represji wiec od tego powinien rozpocząć swoją taryfikacje funkcjonariusz Policji, a nie od mandatu"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak zamiast karać piratów drogowych to karze sie policjantów. Co za kraj?? Ludzie giną na drogach masowo a nasze państwo dalej chce być łaskawe dla piratów i buraków na drogach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, miło wiedzieć, że ktoś takie zachowania piętnuje! Ja co prawda mandatu już dawno nie miałem, bo zawsze mam yanosika, ale wiem, że w całej Polsce policja bardzo się stara zarabiać na państwo... Oby się to skończyło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawód policjanta i tak zszedł na psy, oni mają teraz jakieś dziwne priorytety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Legitymowac i karac .liczą się tylko statystyki tak słyszałem. ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy tam była mowa o wszystkich wykroczeniach czy tylko o przekroczeniu predkosci czyli tego czego dotyczyły działania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wałesa to człowiek symbol Wolnej Polski, znany i szanowany na całym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie po co społeczeństwo zaznacza na krajowej mapie zagrożeń przekroczenia. Przecież jesteśmy za tym żeby piratów nie karać. A jak dojdzie do tragedii to gdzie bylapbyla policja. Najprościej ukarać policjantów żeby wszyscy byli zadowoleni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto z Was wiedział o tym, że w Polsce mamy ponad trzystu Sędziów - z podwójnym obywatelstwem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieranie piratów do czasu, aż Wam zabija córkę, matkę czy siostrę, no chyba, żeś benkart.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policyjna Patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W drogówce w Puławach sami uczeni. Dać im wladzę to nie potrafią się zachowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praktyka z brakiem pouczeń w puławskiej policji trwa chyba od dawna bo ok 3 lata temu wyjeżdżałem autobusem z zatoki autobusowej po wysadzeniu pasażera i wydaniu bagażu niestety nie zapinając pasów, po dosłownie 200 m od zatoki patrol drogówki mnie zatrzymał i 100 zł, na moją prośbę i wytłumaczenie sytuacji odpowiedzieli ''nie ma pouczeń'' więc sprawa trwa już od dobrych kilku lat a teraz dopiero wypłynęło..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja,ale jaja......a gdzie sprawiedliwość i równość - albo same pouczenia albo mandaty dla wszystkich ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prewencja tez lubi korzystać z bloczków,szczególnie młodzi którym wydaje się ze zakladając mundur są nad obywatelem. A jak trafią gościa po % to pole do popusu ze hoho..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie taki młody najmocniej czuje panem władzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I skończyło się rumakowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasadne byłoby zwolnić pana komendanta i naczelnika wrd To by sobie plany ukladali na zielonej trawce....... albo powinni sie podac sami do dymisji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Musza przyjść nowi kierownicy. Ci  to są teraz to jeszcze ludzie, którzy kariery zaczeli robić w 3 RP. Na ulicę ich. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...