Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radn chcą zamknąć sklepy nocne w Puławach

Utworzony przez ja@, 28 października 2013 r. o 17:09 Powrót do artykułu
i bardzo dobrze, to samo dzieje się na lubelskich osiedlach, a policja nic z tym nie robi. przyjada pokreca sie, poudaja ze nie widza gowniarzerii chowajacej sie po krzakach, czasem z nimi fajeczke pokopca i po problemie.. a darcie mordy, zasikane kosze, garaze itp, oraz pomazane budynki zostaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba nie wina sklepów nocnych, a policji. co z tego jak tylko przejadą radiowozem raz na godzinę i nawet nie raczą wysiąść z samochodu. problem tkwi gdzie indziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chyba nie wina sklepów nocnych, a policji. co z tego jak tylko przejadą radiowozem raz na godzinę i nawet nie raczą wysiąść z samochodu. problem tkwi gdzie indziej
  chcieliście ameryki, no to macie, za komuny takich głupot nie było, podziękujcie pieprzonym solidaruchom z lat 80 za zniszczenie naszego kraju razem z polakami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz wiedzieć, gdzie jest Twoje dziecko, dziewczyna, mąż...? Nic prostszego - wystarczy użyć Lokalizatora! Lokalizator jest serwisem, dzięki któremu można śledzić lokalizację wybranego telefonu komórkowego. Dokładnośc do 50metrów.   http://lokalizacja-telefonu.pl/gpuc    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak świat, światem ludzie pili, piją i pić będą. Rozwiązaniem nie jest zakazywanie, likwidowanie czy oddalanie punktów sprzedajacych alkohol od szkół, osiedli itp. lecz edukowanie człowieka od dziecka. Jeżeli władze rządowe czy samorządowe tego nie zrozumieją i nie powstanie i nie zostanie wdrożony porządny, wieloletni program edukacyjno-profilaktyczny, głównie w szkołach, walka ta z góry jest przegrana. W miejsce sklepów powstaną osiedlowe czy wiejskie meliny sprzedajace np. ruski spisytus a to dopiero pustoszy organizm i związki rodzinne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak świat, światem ludzie pili, piją i pić będą. Rozwiązaniem nie jest zakazywanie, likwidowanie czy oddalanie punktów sprzedajacych alkohol od szkół, osiedli itp. lecz edukowanie człowieka od dziecka. Jeżeli władze rządowe czy samorządowe tego nie zrozumieją i nie powstanie i nie zostanie wdrożony porządny, wieloletni program edukacyjno-profilaktyczny, głównie w szkołach, walka ta z góry jest przegrana. W miejsce sklepów powstaną osiedlowe czy wiejskie meliny sprzedajace np. ruski spisytus a to dopiero pustoszy organizm i związki rodzinne.
I tu się zgadzam.Przerabialiśmy to za komuny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwią wpisy o roli policji w tej kwestii. A gdzie są rodzice ktorzy powinni wiedzieć co robią ich pociechy. Zrzucanie odpowiedzialności na policję by wychowywała jest co najmniej dziwne. Co do pomysłu zmniejszenia dostępności do legalnego alkoholu jest to po prostu głupie i ograniczone. Czy lepszym wyjściem jest melina z zatrutym alkoholem?Chyba nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Co do pomysłu zmniejszenia dostępności do legalnego alkoholu jest to po prostu głupie i ograniczone. Czy lepszym wyjściem jest melina z zatrutym alkoholem?Chyba nie.
    no i bardzo dobrze, niech sie trują, będzie mniej pijaków, bo to swołocz jest niepotrzebna aby chodziła po tej ziemi i niszczyła zdrowie rodziny, bo swoje to robią na własne żądanie, także jestem za wykańczaniem pijaków, mam w domu takie bydle i czekam kiedy padnie,    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  chcieliście ameryki, no to macie, za komuny takich głupot nie było, podziękujcie pieprzonym solidaruchom z lat 80 za zniszczenie naszego kraju razem z polakami  
  Otóż to!!   Btw - kiedy w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych mówiłem, że oczywistym efektem anarchizującej działalności solidaruchów będzie faktyczne zanarchizowanie społeczeństwa - co wobec nieuniknionej jego pauperyzacji - doprowadzi do upadku praworządności i autorytetów moralnych, do brutalizacji i schamienia codziennego życia - nazywano mnie zaślepionym komuchem, choć od komuchów dzieliły mnie lata świetlne. Dziś mam wątpliwą przyjemność obserwowania trafności moich prognoz w realu, zaś ówcześni 'uczeni', odsądzający mnie od czci - dalej bezkarnie przerabiają ojczyznę na g ó w n o...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego sklepy nie mogą być koło kościoła??!! Tzn. że ludziom na osiedlu, pod blokiem pijaki mogą chlać i drzeć mordy, a księdzu koło kościoła już nie? Radni dbają bardziej o interesy księży niż obywateli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmknąć i to wszystkie !!! Brawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozamykać wszystko gdzie można kupić alkohol w nocy: TESCO, ORLEN, ŻABKI i wszystkie lokalne małe sklepy gdzie sprzedają alkohol po 20-ej itd.... a najlepiej wprowadzić prohibicję jak było w latach -80-tych. Ludzi tam pracujących wyślijmy na bezrobocie...a co! niech sobie znajdą gdzie indziej pracę, a jak nie to w końcu to nie nas dotyczy.... Typowe podejście lokalnych Puławskich "pieniaczy"!   Ludzie co wy wypisujecie, zastanówcie się... jak już wielu pisało problem zamknięcia sklepów nocnych nic tu nic da. Ci co chcą pić po krzakach i tak to będą robić tyle, że w alkohol zaopatrzą się o wiele wcześniej. Ktoś wspomina lata -80 te... chyba ma bardzo krótką pamięć: melin nie było ?? !!!   Ja mam zasadnicze pytanie:  - co robi Straż Miejska po 15-ej: czasami ich widuję,,, głównie na przystankach, trawnikach zostawiając karteczki źle zaparkowanym samochodom w wyniku braku miejsc parkingowych, a jak trzeba zająć porządkiem to ich nie ma.  - co robi Policja w tej kwestii: jak ktoś zadzwoni bo jest burda - przyjadą jak już jest po wszystkim, albo udają, że problemu nie ma!    Zamiast wozić "dupska" za nasze pieniądze, może zorganizować więcej pieszych patroli Zamiast udawać, że monitoring działa po prostu go przekazać firmie zewnętrznej która dopilnuje, że będzie czynny!   Piszecie na temat prób likwidacji lokalnych interesów. To właśnie tacy ludzie tworzą miejsca pracy - pamiętajcie o tym. Nikt zapewne nie chciał by aby odbierać mu coś co przynosi mu źródło utrzymania, a problemem porządku na ulicach kto wg Was powinien się zajmować: przedsiębiorca czy służby porządkowe???   Wyobraźmy sobie pewne dwie sytuacje: 1. grupka młodzieży w nocy kupiła alkohol w monopolowym i będąc pod jego wpływem zakłóciła ciszę nocną. Jaka powinna być reakcja: interwencja służb porządkowych czy zamknięcie monopolowego ? Co robimy: zamykamy interes komuś, kto tak naprawdę nic tutaj nie zawinił! 2. w nocnych godzinach ludzie po powrocie z pracy nie ma gdzie zaparkować w Puławach auta. Co robimy - parkujemy gdzie się da bo przecież nie będziemy jeździć do rana w poszukiwaniu wolego miejsca parkingowego. A gdy by tak za takie parkowanie zamiast kartki z wezwaniem lub mandatem okazał się, że auto za złe parkowanie zostało po prostu zezłomowane! Takie rozwiązanie chyba wielu się by nie spodobało, bo kierowcy nie są tutaj winni, że nasi urbaniści nie są w stanie nam miejsc parkingowych zapewnić. A co.. przecież problem ich nie dotyczy. Przecież oni mają garaże.   Zastanówmy się zanim wypowiemy się na forum na temat losów lokalnych przedsiębiorców.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...