Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I TO JEST TO - CZYLI BRÓD SMRÓD I BAŁAGAN - OSTANIE TCHNIENIA Pomazańców - ALE DLACZEGO W TAK BESZCZELNY SPOSÓB ZAŁATWIA SIE TAKIE SPRAWY - TO TYLKO W TYM KRAJU TAK SIĘ KRĘCI L O D Y.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby mieli na każde jedno stanowisko robić konkurs to by nic innego nie robili. to tak na chłopski rozum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gwoli wyjaśnienia - SP jest mniejszościowym udziałowcem w Azotach, dlatego nie ma obowiązku ogłaszania konkursów. to akurat wynika z ustawodawstwa. Aplikowałem tam kiedyś i mnie nie wybrali, podobnie jak w kilku innych firmach. W innej się udało, ale rekrutacja jak rekrutacja raz na wozie raz pod wozem. Dobrze, że nie ma konkursów, bo te dopiero są ustawiane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj nie do końca, bo SP ma pakiet kontrolny w Azotach ale to właściwie nie o to tutaj chodzi. Bo co do reszty masz rację że nie ma co gadać że rekrutacja taka czy śmaka, jak ktoś ma doświadczenie czy umiejętności to przyjmą bez problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby była jasność doradca zawodowy w urzędzie pracy nie zajmuje się pozyskiwaniem funduszy zewnętrznych. Zadaniem doradcy zawodowego jest udzielanie pomocy bezrobotnym w zakresie wyboru zawodu, kierunku kształcenia i szkolenia. Zatem o jakim długoletnim doświadczeniu tej Pani w zakresie pozyskiwania funduszy zewnętrznych mówi rzecznik ZA - nie mam pojęcia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że co :) Słyszał kolega o tym że doradcy pomagają tez w pozyskiwaniu funduszy np z Unii i szkolą w tym zakresie. Wszystko zależy od tego jaka jest potrzeba i jak urząd podchodzi do tematu. Więc nie szukaj dziury w całym, proponuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Tereso, ja też od dawna myslę o pracy w ZA i nawet podjęłam w tej sprawie szereg kroków zgodnie ze wskazówkami Działu Kadr. Jestrm s czswoimi kwalifikacjami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co oni pi....ze ot tak się dostała! Bujac to my a nie nas!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIEJMY NADZIEJĘ ŻE PIS WYGRA I PANI TERESIE PODZIĘKUJE I WRÓCI DO POŚREDNIAKA , ALE NA BEZROBOTNĄ. TRZEBA MIEĆ TUPET NO CÓŻ KARPIK JEST TAKI SAM .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Trzeba gdzieś zapracować na swoją emeryturę – dodaje" Jak się nie było przy korytku to nie myślało o emeryturce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Że co :) Słyszał kolega o tym że doradcy pomagają tez w pozyskiwaniu funduszy np z Unii i szkolą w tym zakresie. Wszystko zależy od tego jaka jest potrzeba i jak urząd podchodzi do tematu. Więc nie szukaj dziury w całym, proponuję
proponuję zapoznać się z opisem zawodów żeby wiedzieć czym zajmuje się doradca klienta a także ustawą o promocji, od pozyskiwania funduszy w up są specjaliści ds. programów, doradca zawodowy (obecnie doradca klienta) proponuje Ci pracę szkolenie motywuje do powrotu na rynek pracy - nie piszę projektów o pozyskanie środków!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo że z Zakładów Azotowych to będzie większa emerytura niż z Urzędu Pracy. W UP zarabia się marne pieniądze a ZA to jest Kasa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Specjalista w pozyskiwaniu kasy dla siebie :) układy i układziki. Jako doradca zawodowy UP podczas szkolenia poprosiła o oddzielny pokój do spożycia posiłku ..... Postawa Obywatelska :) wszystko w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też od dawna interesuje praca w tej firmie. I co z tego? Jestem wśród ok. tysiąca zarejestrowanych w kadrach. Nikogo nie zainteresowałymoje kwalifikacje, nikt nie zafzwoni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ech, malkontenci... trzeba też spojrzeć racjonalnie że Azoty owszem inwestują, rozwijają się więc zatrudnienie rośnie ale to nie jest tak że nagle te tysiąc osób więcej zatrudnią. I tak są jednym z większych pracodawców w okolicy więc siłą rzeczy że b. duże jest zainteresowanie ludzi pracą tam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórym trzeba tłumaczyć "łopatologicznie": gdyby nie przynależność do jedynie słusznej partii pani Teresa tkwiłaby do us...ej śmierci w ogonku chętnych do pracy w tej firmie. Taki mamy klimat, taka polityka personalna. Sorry!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brednie. Ile można gadać o tej polityce i wszystko pod nią podciągać. To jest droga absolutnie donikąd. Wyjaśnione jest już tyle razy kto i po co kobietę zatrudnił więc zejdźcie z niej i z firmy bo to już po prostu niesmaczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki mąż cwaniak Gutowski taka przebiegła żona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gutowski ty hieno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...