Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni chcieli usunięcia pomnika z polskim i radzieckim żołnierzem. Starosta go nie ruszy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lipca 2016 r. o 16:56 Powrót do artykułu
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Niech PISOWSCY radni oddadzą diety i niech z własnych pieniędzy to zdemontują. Jestem za. Wkurza mnie to ze ludzie u koryta chca za publiczne pieniądze robić sobie propagande. Jak komuniści
Oni sami nie widzą. Za michę robią wszystko, daj łapę, siad itp. Jak PiEs Cywil.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy radni pisu nie mają sie czym zajmowac? Nie ma wazniejszych spraw w tym miescie? A moze potrzebny jest plac pod budowe pomnika smolenskiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usunąć ten relikt i postawić nowy upamiętniający śmierć Puławiaków, z listą nazwisk. Czy w Rosji stawiają Polakom pomniki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Po co odgrzewać stary kotlet. Jest pomnik niech stoi ku chwale żołnierzy.
Ku chwale SOWIETÓW?? Na POLSKIEJ ziemi?? W imię czego?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A co tym debilom przeszkadza taki pomnik stoi to niech sobie stoi a nie usuwac  , kto za to zapłaci ?
Tylko potomkom UBeków i beneficjentom czerwionej zarazy, ewentualnie idiotom potrafiącym tylko spać, jeśc, i defekować, nie przeszkadza obecność sowieckich symboli w Polsce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni puławscy mają debilne pomysły . Niezależnie od wszelkich zaszłości sowiecko-polskich razem walczyli i razem ginęli w walkach z niemieckimi mordercami. Usuwanie tego pomnika to plucie na groby tych ludzi , którzy oddali swoje życie za to by tacy kretyni jak puławscy radni mogli teraz żyć w wolnym kraju , a przede wszystkim by mogli w ogóle istnieć. Niemcy chcieli wymordować Polaków tak jak Żydów id gdyby nie polscy i sowieccy żołnierze , to pewnie by im się to udało i teraz nie miał by kto wymyślać kretyńskich uchwał. Ci radni zachowują się jak gówniarze a nie jak dorośli ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale z ciebie głupek. Pomnik wybudowany dla poległych żołenierzy POLSKICH i sowieckich to nie żaden sowiecki symbol, tylko pomnik ku czci zwykłych ludzi , którzy oddali zycie za to żeby tacy debile jak ty mogli żyć teraz na polskiej ziemi. Po jaką cholerę mieszasz do tego politykę i jeszcze zarzucasz tym, którzy myślą normalnie , po ludzku związki z ubecją. Wykopiesz też ruskich żołnierzy z cmentarzy, żeby nie " kalali " polskiej ziemi. Mój ojciec był w AK , ja sam jestem wychowany i byłem zawsze niepodległościowcem i patriotą nastawinym antysowiecko, ale na miłośc boską są gdzieś granice. Ty te granice przekraczasz w swojej  bezmyślnej prymitywnej zaciekłości....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Radni puławscy mają debilne pomysły . Niezależnie od wszelkich zaszłości  sowiecko-polskich razem walczyli i razem ginęli w walkach z niemieckimi mordercami. Usuwanie tego pomnika to plucie na groby tych ludzi , którzy oddali swoje życie za to by tacy kretyni jak puławscy radni mogli teraz żyć w wolnym kraju , a przede wszystkim by mogli w ogóle istnieć. Niemcy chcieli wymordować Polaków tak jak Żydów id gdyby nie polscy i sowieccy żołnierze , to pewnie by im się to udało i teraz nie miał by kto wymyślać kretyńskich uchwał. Ci radni zachowują się jak gówniarze a nie jak dorośli ludzie
Jedyne rozsądne rozwiązanie: usunąc ten pomnik i uczcić poległych POLAKÓW nowym pomnikiem, bez żołnierza rosyjskiego. Cieszy mnie, że coraz częściej mówi sie też o Niemcach, a nie o kosmicznych Nazistach. Kto ma dbać o polską historię, jak nie Polacy? Czy Niemcy albo Rosjanie stawiają naszym polskim żołnierzom pomniki? Ile pomników poświęconych Żołnierzom Wyklętym stoi u Putina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PL napisał:
Ale z ciebie głupek. Pomnik wybudowany dla poległych żołenierzy POLSKICH i sowieckich to nie żaden sowiecki symbol, tylko pomnik ku czci zwykłych ludzi , którzy oddali zycie za to żeby tacy debile jak ty mogli żyć teraz na polskiej ziemi. Po jaką cholerę mieszasz do tego politykę i jeszcze zarzucasz tym, którzy myślą normalnie , po ludzku związki z ubecją. Wykopiesz też ruskich żołnierzy z cmentarzy, żeby nie " kalali " polskiej ziemi. Mój ojciec był w AK , ja sam jestem wychowany i byłem zawsze niepodległościowcem i patriotą nastawinym antysowiecko, ale na miłośc boską są gdzieś granice. Ty te granice przekraczasz w swojej  bezmyślnej prymitywnej zaciekłości....  
Jeśłi to w ogóle prawda, że Twój ojciec był w AK, to w grobie się przewraca czytając Twoje usprawiedliwienia. Pewnie jeszcze na marsze KODu chodzisz i Kaczorowi życzysz losów jego brata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pislam historii nie zafałszuje, będziemy się uczyć na tajnych kompletach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starosta nie chce się narazić. Część ludzi bowiem uważa ten pomnik za (jednak) symbol walki z nazizmem. Jak wiemy rosjanie to byli też zwykli ludzie przymuszeni do walki swoim prawem. Nie walczyłeś - kula w łeb. A że przy "okazji" wygonili niemca z Polski to też się liczy. Owszem - wiem o 17 września. Ale to był rozkaz Stalina a żołnierz robił co kazali. Trudna historia. To może wcale nie stawiac pomników i wtedy nie byłoby punktów zapalnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odnoszę wrażenie że pomniki które chwsalą rosyjskich żołnierzy tak drażnią radnych jak czerwień byka. Co byś nie zrobił, ten byk nie zdzierży tej czerwieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Starosta nie chce się narazić. Część ludzi bowiem uważa ten pomnik za (jednak) symbol walki z nazizmem. Jak wiemy rosjanie to byli też zwykli ludzie przymuszeni do walki swoim prawem. Nie walczyłeś - kula w łeb. A że przy "okazji" wygonili niemca z Polski to też się liczy. Owszem - wiem o 17 września. Ale to był rozkaz Stalina a żołnierz robił co kazali. Trudna historia. To może wcale nie stawiac pomników i wtedy nie byłoby punktów zapalnych?
Nie chce sie narazic? Ale w koalicji z PIS-em pierwszy! To samo Grobel. Co dobre to on, a jak nie wyjdzie to pracownicy albo PIS. PIS obudz sie bo juz żal na to patrzec jak dajecie sie (swiadomie? i w imie czego?) dymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i PIS i Popiołek i Grobel są siebie warci . Jak widać olśniewająca koalicja, złączona wspólnymi wartościami moralnymi, poglądami, ideologią. Koryto wszystko złączy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łączy ich szczególnie historia. HAHAHAH Podczas otwarcia tego pomnika 87 r, w otoczeniu najważniejszych wierchuszek PZPRowskich, ramie w ramie z Czajkowskim, Grobel pierwszy leciał z goździkami pod pomnik. Teraz jest w koalicji z partią która chce usunięcia tego pomnika??!!?? Co tez ludzie nie zrobią dla władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"i PIS i Popiołek i Grobel są siebie warci" jeszcze gorszy jest maj, ten to palcem nie kiwną, nic mieszkańcy mu nie zawdzięczają poza pośmiewiskiem w internecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepszy maj niz ten caly zaklamny PIS , ktory leci w koalicje z bylym dzialaczem PZPR otwierajacym pomink ktory teraz chce zburzyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jałta imbecybelowi coś mówi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaca napisał:
głupcze,lekarze nie sa od leczenia ,tylko od kasowania  nadwyżki pieniędzy na rynku,dam ci rade ,lepiej podetnij sobie żyły,doktorzy i reszta społeczenstwa uwolnią sie od notorycznego głupca i ruskiego trola
Abramowicka w Lublinie się kłania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętający napisał:
Należy wznieść pomniki hitlerowskim żołnierzom, ich też wielu zabili kacapy. Taki jest tok twojego rozumowaqnia. Utrwalac pomnniki smiertelnych wsrtogow Polski (moskali).
Na Polesiu jest pomnik i cmentarz żołnierzy niemieckich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...