Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni jednomyślnie o absolutorium dla prezydenta Puław

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 kwietnia 2017 r. o 07:01 Powrót do artykułu
karol napisał:
undefined napisał:
Normalne bagno te komentarze. Dlaczego wyzywa pan radneg PiS, Artura, że każdego by utopił w łyżce wody.zawistny, podły i niekompetentny???????????????????? Czy pan wie ze internet nie jest anonimowy? Takie oszczerstwa kwalifikują sie pod prokuratora!
Wiem, że net nie jest anonimowy i biorę odpowiedzialność za moje oceny. Nie masz pojęcia o czym piszesz. To są moje oceny, do których mam pełne prawo, a nie zniewagi. Tak, znam tego pana osobiście i to bardzo dobrze - przekonałem się na własnej skórze, że jest to człowiek zawistny, który bez żadnych powodów oczernia ludzi za ich plecami. Podaje rękę, a potem pluje na ciebie jak nie widzisz. Skoro Arturze straszysz prokuratorem (myślę, że to twój wpis albo kogoś z twojego najblizszego otoczenia) to najlepiej pokazujesz, że jesteś niekompetentny, bo to co napisałem nie podlega ani pod przepisy karne ani cywilne. To moja opinia na temat osoby publicznej do której mam pełne prawo. Mało tego - potwierdzają ją dziesiątki ludzi, którzy się z tobą zetknęli. Co do twojej niekompetencji to powiedz, co się stało z twoimi firmami?
Odezwał się przepełniony nienawiścią i lizodupstwem żołnierz Sławomira K. ?   Jak tak oceniasz radnego PIS Artura, wyzywasz go i oczerniasz w najobrzydliwszy sposób, twierdzisz, że dziesiątki osób potwierdzą twe obrzydliwe kalumnie i insynuacje, to może zanim ich wywleczesz na światło dzienne, to będziesz miał sam na tyle odwagi i pierwszy się przedstawisz ? Nie trzeba sie skrywac pod pseudonimem Karol itp , panie Robercie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert S. i wszystko jasne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jak miło wszyscy się tu znają i kochają :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak coś wiesz o firmach radnego Artura to czemu nie pójdziesz do prokuratury albo na sesje się go o to zapytać w twarz? Brak ci odwagi? Nie musiałeś tez sie chować za plecami posła nowoczesnej jak mu donosiłeś na Artura i Piotrka. Było mieć cywilną odwagę i przyjść zapytać się w twarz o dotacje na stowarzyszenie od miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech tu pod nazwiskiem napisze o tych firmach, a jak nie, to zamknij japę i wypad. Inaczej to się nazywa insynuacja i jest zniesławieniem funkcjonariusza publicznego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy powinni zając się lepiej swoją kulturą, etyką i pracą pedagogiczną, bo są na nią skargi rodziców dzieci, także skargi do kuratorium, a nie prowadzić tu swoje chore kampanie wyborcze. Tacy frustraci nie powinni uczyć naszych dzieci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu się dowiadywać o firmach i dotacjach radnego. Firmy nie pociągnęły zbyt długo,zdolności biznesowe raczej mierne. A dotacje? Jak na przedstawiciela prawego i sprawiedliwego ugrupowania to co najmniej wstyd i niemoralność wykorzystywać pozycję władzy do własnych przedsięwzięć, no chyba że radny hołduje zasadzie TKM (w wolnym tłumaczeniu 'teraz kur...wa my').
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biznes a zarządzaniem miastem to dwie rożne sprawy, Nie trzeba być wybitnym biznesmenem żeby zarządzać stowarzyszeniem czy miastem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karolcio vel Roberto mięknie? Przestraszył się pozwu, czy perspektywy przyjrzenia się jego dokonaniom pedagogicznym? Wszystkim tym skargom, doniesieniom i jego specyficznych kontaktach z uczniami hahahaha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie może być. Tak słynny"pedagog" angażuje się w miejscową politykę w tak podstępny sposób? Och nie ładnie panie Robercie, nie ładnie. Jak widać, ktoś bardzo trafnie opisał pana osiągnięcia "pedagogiczne".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radny Arturze - prawdę mówiąc ani wykształceniem ani elokwencją do pięt nie dorastasz Robertowi. Facet skończył podwójne studia - jest prawnikiem i anglistą. Kamiński zresztą też jest prawnikiem. A ty co? Sugerowałeś, że jesteś po politechnice, a ty się dopiero teraz na zaoczną administrację zapisaleś i to w Puławach. No faktycznie - wielki sukces. Firmy wyłożyłeś. Długi wobec miasta spłacileś już za wynajem lokali? Z czym ty się rwiesz do rządzenia - chłopie? Co sesja to popisujesz się niekompetencją. To już twój kolega Matras, chociaż młodszym to ma więcej oleju w głowie. Byłeś tym, który zagłosował za wprowadzeniem totalnego chaosu do oświaty. Byłeś tym, który zabrał kasę Domowi Chemika, a zaraz potem musiał zagłosować za jej oddaniem. Pojechałeś sobie na wycieczkę z Witaszkiem i ręcznymi. Kto za to zapłacił? Zobaczę czy wpiszesz tę darowiznę w oświadczenie majątkowe słynny ekonomisto. Jako kto tam pojechałes? Skoro nagle zrobiłeś się tak wielkim kibicem to powinieneś sam płacić za wyjazdy na mecze do Skandynawii. Bo inaczej to w oczach mieszkańców wygląda naprawdę słabo. I przy okazji uderza to w posła, którego biurem kierujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Niech tu pod nazwiskiem napisze o tych firmach, a jak nie, to zamknij japę i wypad. Inaczej to się nazywa insynuacja i jest zniesławieniem funkcjonariusza publicznego !
Sam pan radny Artur swoje długi wobec miasta wpisał w oświadczenie majątkowe. Nie ma więc co straszyć zniesławianiem funkcjonariusza, bo ktoś kto to pisze, to się tylko ośmiesza niewiedzą na temat przepisów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Długi każdemu się zdążają a Artur jest ekonomistą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyjazd do Norwegii to był wolontariat! Częściowo opłacony przez Artura. Gdzie teraz zamierzasz donieść na wolontariusza? Do jakiego posła, prokuratora?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Wyjazd do Norwegii to był wolontariat! Częściowo opłacony  przez Artura. Gdzie teraz zamierzasz donieść na wolontariusza? Do jakiego posła, prokuratora?
 To nawet nie jest śmieszne? A co w Norwegii robił radny - wolontariusz? Prał koszulki piłkarzom, sprzątał pokój prezesa Witaszka? Masował za darmo masera? Czyścił parkiet? Ile zapłacił radny, a jaki był faktyczny koszt przelotu samolotem w dwie strony i kilkudniowego pobytu? Kto wpadł na tak żenujacy pomysł żeby nazwać to wolontariatem? Jaki dureń ma w to uwierzyć? Macie ludzi za idiotów? Wolontariat????  Dla mnie to zupełnie coś innego. Nie tylko w mojej ocenie to było moralnie wyjątkowo śliskie, szczególnie, że rada miasta przeznacza kasę z budżetu na klub. A czy też w ramach wolontariatu radny i reszta ekipy z rady miasta biega w przerwach meczów na górę do prezesa na poczęstunek? I co tam spożywacie? Pochwalcie się wyborcom. To jest obrzydliwe. Tak po ludzku - nie macie poczucia obciachu? Nie stać was na frytki w barku za 5 zł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ty sie dajesz łatwo podpuścić, słuchasz plot i we wszystko wierzysz. Wyjazd był do Finlandii a nie Norwegi!!!!!!!!!!!!!!! Jesteś obrzydliwym słuchającym plot gościem który nic nie osiągnął i nic nie osiągnie oprócz szczucia jadem na ludzi po nocach. Poza tym zapytaj się swojego guru Kamińskiego czy nie przyłazi jako vip na mecze i jak sie tam zachowuje wobec władzy? Az wstyd na to patrzeć. Z jakiej racji tam przyłazi? Z jakiej racji dostał prace na ZA i to od razu keirownika? Był jakiś a to konkurs? Jakie ma wykształcenie żeby wykonywać taką funkcje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to nie pisowcy załatwili Kamińskiemu tę robotę? Już SAK z dawnymi kolegami się nie kocha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Biznes a zarządzaniem miastem to dwie rożne sprawy, Nie trzeba być wybitnym biznesmenem żeby zarządzać stowarzyszeniem czy miastem.
 No tak bo w biznesie to są pieniądze włąsne, a w mieście publiczne, czyli wszystkich i niektórzy jak widać mślą, że niczyje, więc można je bezkarnie trwonić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyną nadzieję na prawdziwą zmianę rządzenia Puławami daje pan Paweł Maj. Panie Pawle ma Pan mój głos i mojej rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój nie... populista
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...