Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni z Puław chcą uciąć podwyżki urzędnikom

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 grudnia 2016 r. o 20:56 Powrót do artykułu
Pani Pakuła to niech lepiej zamilczy czasem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie rozumiem dlaczego własnie radni wynagrodenia, chcą działać  to niech działają jako wolontariat, a nie biora tyle pieniędzy co miesiąc gdzie jest jedno posiedzenie na kilka miesiecy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sobie odejma z diet? Liczyła radna ile oni w sumie biorą wynagrodzenia? Nie a to szkoda, to może niech najpierw policzy a potem zajmuje się urzędnikami, którzy są ludźmi a nie przedmiotami. Bo póki co to obecni radni jakos nie widac zeby cos robili, a a do krytyki pierwsi...może sami niech zaczną uprawiać wolontariat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jakiej podstawie czepiają się urzędników? Radna chce zrobić po raz kolejny dobre wrażenie? Szkoda że nie myśli o tym jak umieszcza rozneglizowane zdjęcia na swoim face z ciepłych krajów.z pensyjki urzędniczej podejrzewam że nie pojedzie się w taki luksus ale już z diety radnej widać że można. To niech dadza dobry przykład bo przecież to dobra zmiana i sobie odejma na początek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto ma dostać te podwyżki? Urzędnik odpowiedzialny za błoto na skwerze i pozew sądowy na 1.6 mln przeciwko miastu, za przeciekający dach na marinie itp? On tez dostanie maksymalne podwyżki i wszelkie mozliwe premie i jubileuszówki dodatki i 13 nastki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czysty populizm.. parti rządzącej miastem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent i vice tez dostaną od swoich potężnych pensji (vice okolo 17 tys miesięcznie ?) maksymalne 4.4 % podwyżek? Kierowniczka MOPS o której juz piszą w gazetach o jej gigantycznych zarobkach jachtach mieszkaniach tez? Wstydu nie macie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Sadurski ja ostatnio miałem podwyżkę 5 lat temu. Wiec niech pan, przeznaczy swoją dietę na podwyżki. W szczególności prezydentom te podwyżki będą potrzebne. Pan zapomina ze to są nasze pieniądze mieszkańców Puław i ja a moich pieniędzy nie zamierzam przeznaczyć na te coroczne maxymalne podwyzki ale na inwestycje i spłatę długów miasta Puławy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z pewnością jedni urzędnicy pracują na 100% a inni wiadomo, tak jak w każdej robocie.jedni pracują dobrze inni się opier.....laja. Dlatego podwyzki powinny byc ale dla urzednikow, którzy rzetelnie i z zaangażowaniem wykonują swoją służbę. Na pewno nie dla tego kto to błoto na skwerze wymyślił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma zadłużona a oni od lat przyznają sobie najwyższe z możliwych podwyżki.? To już naprawdę przegięcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spróbujcie tylko ruszyć nasze powyżki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Sadurski ma rację - ludzie mają motywacje do pracy jak są godziwe zarobki i to dotyczy każdego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mamy dobrą zmianę! Szkoda że na azoty wpływu nie mają bo tam jakoś się nikt nie czepia podwyżek, bonusów i hak wie czego jeszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na azotach każdy dostał po 500zl podwyżki niezalezienie ile zarabia. Vice co zarabia 16 tyś dostanie 700zl podwyżki a ten co zarabia 2 tys 80 zl skandal!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni niech długi oddadzą, szczagólnie radny dyktafon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To mamy dobrą zmianę! Szkoda że na azoty wpływu nie mają bo tam jakoś się nikt nie czepia podwyżek, bonusów i hak wie czego jeszcze.
Azoty sa zadłużone? To miasto  Puławy tonie w długach!!!!! Przecież doi z Azotów ogromne podatki i do tego Azoty  sponsorują liczne imprezy miejskie !!! Miasto Powinno kwitnąc!  Odczepcie się wiec od Azotów i weźcie sie za robotę a nie tworzenie bagna na skwerze, przeciekających marin, tworzeniu licznych niepotrzebnych spółeczek miejskich czy studni bez dna jak np park technologiczny! Jeszcze za swą nieudolność  żądacie co roku najwyższych z możliwych podwyżek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA MAM MAŁE PYTANIE. CZY URZĘDNICY KTÓRZY PRZYGOTOWYWALI PROGRAM INTEGRACJI ROMSKIEJ TEŻ DOSTANĄ PODWYŻKI?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że niektórzy wyznają zasadę "nie mam pojęcia, ale się wypowiem". Więc podpowiadam - proponowane podwyżki NIE DOTYCZĄ prezydenta ani wiceprezydentów. Tak samo nie rozumiem argumentu "ja nie miałem podwyżki od X lat". Pytam - a jakie to ma znaczenie? Ja na przykład nie mam samochodu prosto z salonu. Czy to oznacza, że nikt ma nie mieć? Nie miałeś podwyżki? To idź do szefa i porozmawiaj. Każdy zakład pracy, czy to prywatny czy publiczny, ma swoich szefów i to oni decydują o podwyżkach. To, że w Urzędzie Miasta prezydent chce dać podwyżki swoich podwładnym nie oznacza, że pieniądze na to pójdą z zakładów prywatnych z terenu miasta. TO SĄ RZECZY OD SIEBIE NIEZALEŻNE. To co uprawiają radni PiS to czysty populizm, nic więcej. A może by tak panie i panowie radni dać dobry przykład i przynajmniej jedną dietę w półroczu przeznaczyć na cel charytatywny? Stanowisko radnego to nie zawód. Każdy z was jest gdzieś zatrudniony, a praca w radzie to praca SPOŁECZNA, w przeciwieństwie do urzędników zatrudnionych na umowie o pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli dla piszącego poniższy komentarz nie ma znaczenia że ktoś poza urzędem miasta nie miał podwyżki od lat, to jest już to nie tytko pycha arogancja i kompletne oderwanie od rzeczywistości, ale jest to zwykle sku...o. Puławy z myślą o człowieku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy prezydent czy wiceprezydent albo np. kierowniczka z mopsu dadzą dobry przykład i przynajmniej jedną wypłatę w półroczu przeznaczą na cel charytatywny?? '''To, że w Urzędzie Miasta prezydent chce dać podwyżki swoich podwładnym nie oznacza, że pieniądze na to pójdą z zakładów prywatnych z terenu miasta.''' właśnie że pójdą bo to z naszej pracy, krwawicy, ze wszystkich zakładów pracy czyli w formie podatków finansujemy te szaleństwo. To są nasze pieniądze, i jeśli miasto sie zadłuża, inwestycji brak, a jeśli już są, to są totalnie zwalone, wymyślane są deprawujące programy integracji. Więc niezależnie od tego co chcecie nam wmówić i jak będziecie manipulować prawdą, zejdźcie na ziemie, bo podwyżki wam się nie należą! Najpierw podziękujcie tym, dzięki którym w urzędzie tolerowane są takie kwiatki jak np w inwestycjach, oddłużcie Puławy, a potem dopiero dopinajcie sie największych z możliwych podwyżek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...