Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radni z Puław chcą uciąć podwyżki urzędnikom

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 grudnia 2016 o 20:56 Powrót do artykułu
Pani Pakuła to niech lepiej zamilczy czasem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja nie rozumiem dlaczego własnie radni wynagrodenia, chcą działać  to niech działają jako wolontariat, a nie biora tyle pieniędzy co miesiąc gdzie jest jedno posiedzenie na kilka miesiecy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A sobie odejma z diet? Liczyła radna ile oni w sumie biorą wynagrodzenia? Nie a to szkoda, to może niech najpierw policzy a potem zajmuje się urzędnikami, którzy są ludźmi a nie przedmiotami. Bo póki co to obecni radni jakos nie widac zeby cos robili, a a do krytyki pierwsi...może sami niech zaczną uprawiać wolontariat.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na jakiej podstawie czepiają się urzędników? Radna chce zrobić po raz kolejny dobre wrażenie? Szkoda że nie myśli o tym jak umieszcza rozneglizowane zdjęcia na swoim face z ciepłych krajów.z pensyjki urzędniczej podejrzewam że nie pojedzie się w taki luksus ale już z diety radnej widać że można. To niech dadza dobry przykład bo przecież to dobra zmiana i sobie odejma na początek.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kto ma dostać te podwyżki? Urzędnik odpowiedzialny za błoto na skwerze i pozew sądowy na 1.6 mln przeciwko miastu, za przeciekający dach na marinie itp? On tez dostanie maksymalne podwyżki i wszelkie mozliwe premie i jubileuszówki dodatki i 13 nastki?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czysty populizm.. parti rządzącej miastem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prezydent i vice tez dostaną od swoich potężnych pensji (vice okolo 17 tys miesięcznie ?) maksymalne 4.4 % podwyżek? Kierowniczka MOPS o której juz piszą w gazetach o jej gigantycznych zarobkach jachtach mieszkaniach tez? Wstydu nie macie?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Sadurski ja ostatnio miałem podwyżkę 5 lat temu. Wiec niech pan, przeznaczy swoją dietę na podwyżki. W szczególności prezydentom te podwyżki będą potrzebne. Pan zapomina ze to są nasze pieniądze mieszkańców Puław i ja a moich pieniędzy nie zamierzam przeznaczyć na te coroczne maxymalne podwyzki ale na inwestycje i spłatę długów miasta Puławy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Z pewnością jedni urzędnicy pracują na 100% a inni wiadomo, tak jak w każdej robocie.jedni pracują dobrze inni się opier.....laja. Dlatego podwyzki powinny byc ale dla urzednikow, którzy rzetelnie i z zaangażowaniem wykonują swoją służbę. Na pewno nie dla tego kto to błoto na skwerze wymyślił.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Firma zadłużona a oni od lat przyznają sobie najwyższe z możliwych podwyżki.? To już naprawdę przegięcie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
spróbujcie tylko ruszyć nasze powyżki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale Sadurski ma rację - ludzie mają motywacje do pracy jak są godziwe zarobki i to dotyczy każdego człowieka.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To mamy dobrą zmianę! Szkoda że na azoty wpływu nie mają bo tam jakoś się nikt nie czepia podwyżek, bonusów i hak wie czego jeszcze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
na azotach każdy dostał po 500zl podwyżki niezalezienie ile zarabia. Vice co zarabia 16 tyś dostanie 700zl podwyżki a ten co zarabia 2 tys 80 zl skandal!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Radni niech długi oddadzą, szczagólnie radny dyktafon
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
To mamy dobrą zmianę! Szkoda że na azoty wpływu nie mają bo tam jakoś się nikt nie czepia podwyżek, bonusów i hak wie czego jeszcze.
Azoty sa zadłużone? To miasto  Puławy tonie w długach!!!!! Przecież doi z Azotów ogromne podatki i do tego Azoty  sponsorują liczne imprezy miejskie !!! Miasto Powinno kwitnąc!  Odczepcie się wiec od Azotów i weźcie sie za robotę a nie tworzenie bagna na skwerze, przeciekających marin, tworzeniu licznych niepotrzebnych spółeczek miejskich czy studni bez dna jak np park technologiczny! Jeszcze za swą nieudolność  żądacie co roku najwyższych z możliwych podwyżek?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JA MAM MAŁE PYTANIE. CZY URZĘDNICY KTÓRZY PRZYGOTOWYWALI PROGRAM INTEGRACJI ROMSKIEJ TEŻ DOSTANĄ PODWYŻKI?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widzę, że niektórzy wyznają zasadę "nie mam pojęcia, ale się wypowiem". Więc podpowiadam - proponowane podwyżki NIE DOTYCZĄ prezydenta ani wiceprezydentów. Tak samo nie rozumiem argumentu "ja nie miałem podwyżki od X lat". Pytam - a jakie to ma znaczenie? Ja na przykład nie mam samochodu prosto z salonu. Czy to oznacza, że nikt ma nie mieć? Nie miałeś podwyżki? To idź do szefa i porozmawiaj. Każdy zakład pracy, czy to prywatny czy publiczny, ma swoich szefów i to oni decydują o podwyżkach. To, że w Urzędzie Miasta prezydent chce dać podwyżki swoich podwładnym nie oznacza, że pieniądze na to pójdą z zakładów prywatnych z terenu miasta. TO SĄ RZECZY OD SIEBIE NIEZALEŻNE. To co uprawiają radni PiS to czysty populizm, nic więcej. A może by tak panie i panowie radni dać dobry przykład i przynajmniej jedną dietę w półroczu przeznaczyć na cel charytatywny? Stanowisko radnego to nie zawód. Każdy z was jest gdzieś zatrudniony, a praca w radzie to praca SPOŁECZNA, w przeciwieństwie do urzędników zatrudnionych na umowie o pracę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeżeli dla piszącego poniższy komentarz nie ma znaczenia że ktoś poza urzędem miasta nie miał podwyżki od lat, to jest już to nie tytko pycha arogancja i kompletne oderwanie od rzeczywistości, ale jest to zwykle sku...o. Puławy z myślą o człowieku!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciekawe czy prezydent czy wiceprezydent albo np. kierowniczka z mopsu dadzą dobry przykład i przynajmniej jedną wypłatę w półroczu przeznaczą na cel charytatywny?? '''To, że w Urzędzie Miasta prezydent chce dać podwyżki swoich podwładnym nie oznacza, że pieniądze na to pójdą z zakładów prywatnych z terenu miasta.''' właśnie że pójdą bo to z naszej pracy, krwawicy, ze wszystkich zakładów pracy czyli w formie podatków finansujemy te szaleństwo. To są nasze pieniądze, i jeśli miasto sie zadłuża, inwestycji brak, a jeśli już są, to są totalnie zwalone, wymyślane są deprawujące programy integracji. Więc niezależnie od tego co chcecie nam wmówić i jak będziecie manipulować prawdą, zejdźcie na ziemie, bo podwyżki wam się nie należą! Najpierw podziękujcie tym, dzięki którym w urzędzie tolerowane są takie kwiatki jak np w inwestycjach, oddłużcie Puławy, a potem dopiero dopinajcie sie największych z możliwych podwyżek!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: