Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Coś pani dyrektor gubi się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ile Romowie maja za żebraninę na ulicach i wrózenie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złamanego grosza brudasom nie dawać. Nich Pani dyrektor pojedzie na osiedle Romów i zobaczy jakie samochody stoją pod blokiem.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani od zieleni, pani od spraw społecznych, pan od inwestycji... Puławy mają wyjątkowe szczęście do "wybitnych" fachowców. ;) Więc nie ma się co dziwić, kiedy pojawił się aktywny, niezależny i mający trochę pod kopułka radny, że towarzystwo panikuje. Bełkot pani dyrektor jest tego najlepszym przykładem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli większość społeczeństwa nie akceptuje tej nacji na swoim terenie, to czemu są zarazem tak brani w obronę .??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
triatlon wymyślili romowie-zwani kiedyś Cyganami. Bo z domu wybiegali "z buta",potem kradli rower i uciekali a gdy skończyła się droga to dalej uciekając musieli przepłynąć wpław rzekę. Tak powstała dyscyplina TRIATLONEM nazwana. I nie wiem dlaczego na czarnoskórego nie mogę powiedzieć murzyn,na "roma" cygan a na izraelczyka - żyd. Czy to obraźliwe-bo kiedyś nazywano rzecz po imieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś widzał kiedykolwiek uczcwie pracującego roma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiesić radnego! W POlsce wolno nienawidzić tylko Polaków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja widziałem... np Don Wasyl i jego grupa z tym że to Cyganie są... miałem okazję z nimi pracować - złego słowa nie mógłbym powiedzieć - gdyby inni artyści sie na nich wzorowali np w sposobie bycia świat słyszałby znacznie mniej przekleństw warto sobie przeczytać wywiad z Wasylem Szmitemhttp://www.ulicki.pomorzezachodnie.pl/wywiady/strony/vasyl.html mówi bez ściemniania między innymi o kwestii pomocy socjalnej grunt to jest nie ściemniać przez co rozumiem również zakrzykiwanie problemów jakimiś durnotami o wzywaniu do nienawiści tolerancja nie bierze się ze strachu przed krzykiem czy terrorem ale z szacunku pativ taj patijaraw! a szacunku się nie zadekretuje tylko trzeba go wypracować i o tym trzeba pamiętać pzdr https://www.youtube.com/watch?v=Qtu9wG15C9A żeby  nie było że starocie jakieś wrzucam https://www.youtube.com/watch?v=XK06qtQ5aAw  
Ostatnio edytowany 21 lutego 2015 r. o 21:05
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" W 2014 r. z pomocy społecznej na podstawie ustawy o pomocy społecznej korzystało 1520 rodzin, w tym 65 rodzin romskich, co stanowi 4,3 %.   Wydatki na świadczenia finansowe i niefinansowe w różnej formie wyniosły w roku 2014 r. kwotę 8 677 473 zł, w tym na rzecz społeczności romskiej kwotę 295 961 zł, co stanowi 3,4 %. "     Nie wiedziałem, że aż 4,3 % wszystkich mieszkańców Puław to Romowie.  ;) Bo tak poniekąd wynika ze statystyki beneficjentów korzystających z pomocy MOPS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" W 2014 r. z pomocy społecznej na podstawie ustawy o pomocy społecznej korzystało 1520 rodzin, w tym 65 rodzin romskich, co stanowi 4,3 %.   Wydatki na świadczenia finansowe i niefinansowe w różnej formie wyniosły w roku 2014 r. kwotę 8 677 473 zł, w tym na rzecz społeczności romskiej kwotę 295 961 zł, co stanowi 3,4 %. "     Nie wiedziałem, że aż 4,3 % wszystkich mieszkańców Puław to Romowie.  ;) Bo tak poniekąd wynika ze statystyki beneficjentów korzystających z pomocy MOPS.
Pani z mopsu w ogóle jakieś pierdoły opowiada...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie taka smutna konkluzja: poprawnośc polityczna to przejaw zidiocenia i zagrożenie dla demokracji - DOKŁADNIE TAK! A najgorsze to,że tacy debile rządzą...a to juz z demokracja nie do pogodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm w demokracji możliwe sa oczywiście rządy debili aczkolwiek nie bardziej niż ludzi rozsądnych ale są ustroje w których jedynym możliwym rządem jest rząd debili i taki ustrój obawiam się mamy właśnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest to zlepek oszustów i darmozjadów, po hu.... im pomagamy????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi dzisiaj powróżyła jedna cyganka-powiedziała, ze kłtun mnie męczy,a że nie wiedziałem co to, to kazała mi dać stówe i mnie uzdrowi. No to dałem, wyrwała mi włosa, coś pomamrotała i go wyrzuciła, splunęła i złapała mnie za rękę ,mówiąc że mi powróży. I zaczęła mówić,ze niebawem z kimś sie pokłóce i czeka mnie niemiłasytuacja.Kazała sobie dać kolejną stówe za wrózbe.Ja oczywiście nie chciałem jej dać, bo nicnie mówiła , że za to tez bedzie chciała kase jak za rekęmnie złapała, a tasie zapieniła, opluła mnie, zaczeła wrzeszczeć, tak że jej wróżba sie spełniła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jedyny z nowych Radnych MRN w Puławach... nawiedzony z Towarzystwa " Sami i Swoi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka dodatkowych pytań do pani dyrektor. 1.Dlaczego Romowie jako beneficjenci nie spełniali kryteriów podnoszenia kwalifikacji zawodowych? Czy nie wynika to z anlfabetyzmu i nie spełniania przez dzieci w tej grupie obowiązku szkolnego? 2.Miasto ponosi koszt utrzymania 1 romskiej spokrewnionej rodziny zastępczej na co wydaje 254 zł/m-c.Czy to wszystko ,czy tylko kolejna statystyka? 3.Z badań Instytutu Psychiatrii i Neurologii wynika ,że 8 mln.Polaków cierpi na zaburzenia psyciczne.Czy pani dyrektor jest specjalistką w tej dziedzinie i czy osoby mówiące ,że w mieście może dojść do zamieszek etnicznych również można zaliczyć do osób cierpiących? 4 .Dlaczego orzeczenia wydawane są przez jednego lekarza ,a nie zespół na komisjach lekarskich jak w innych przypadkach? 5.Co jest nienawiścią w zdaniu "Nasze miasto daje Romom wszystko ,a oni miastu nie dają nic"? Ilu Romów z 65 rodzin pracuje,ile odprowadzają rocznie podatków od dochodów czy zajmowanych nieruchomości ? Wracając do statystyki ile % bezrobotnych jest we wspomnianych 65 rodzinach pobierających świadczenia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie są poprzednie posty? Coś nie po linii ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jedyny z nowych Radnych MRN w Puławach... nawiedzony z Towarzystwa " Sami i Swoi"
Nawiedzony ??? Chyba raczej odważny ,który porusza niewygodne tematy ,a nie jak reszta ,którzy nic nie mówią ,ważne ,że kasa jest za sesję.Z drugiej strony może i dobrze ,że nic nie mówią ,słuchania głupot wystarczy mi w TV.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co i dla czego ukazało się to ścerwo???  Ten ratykuł to porażka. Kto normalny postawi się za romami(cyganami, brudasami, żebrakami, złodziejami, analfabetami, ), ja jako 'Kowalski' który płaci(zostaje mu ukradzione) z pensji 2000zł na je***e podatki itd. mam dość czytania o tym jak biedni są je***i cyganie, którzy w życiu nie odczuli co to praca tylko zmuszją dzieci do mycia okien na światłach albo żebrania na chodnikach. ZERO GODNOŚCI I HONORU O PRZYZWOITOŚCI JUŻ NIE WSPOMNĘ. Padaka spadam, zajmijcię się np. Atakiem wojsk federacji rosyjskiej na ukrainę a nie przepisujecie jakieś ŚCIERWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...