Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego dużo romów przyjeżdża i osadza się w Puła00wach? Dlatego że tu jest dla nich większy socjal niż indziej. Oni już mają tyle kasy że im się nawet kraść nie chce, a po zasiłki jeżdżą taksą. Normalny człowiek musi zapie... żeby mieć własne mieszkanie, a oni ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś widział uczciwie pracującego Roma? Radny ma rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cały system opieki spolecznej w Polsce jest chory. Nie wierzę w ani jedno słowo dyrektorki MOPS, statystyką można manipulować jak się chce. Poza tym jakim prawem atakuje ona radnego, ktory zgłosił problem. To bezczelność. Prezydent jako przełożony tej paniusi powinien jej przypomnieć, że to rada nadzoruje MOPS a nie odwrotnie. Nie wiem jak lekarze odnoszą się na komisjach do Cyganów, czy jak teraz jest modnie mówić Romów, ale to że odnoszą się do Polakow w sposób uwłaczający godności to fakt. Przećwiczyłem to na sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie są poprzednie posty? Coś nie po linii ?
? Usunęłam dwa, i to w dobrych kilka godzin po Twoim poście. Jeden to był spam, drugi łamał regulamin, niestety.
Ostatnio edytowany 22 lutego 2015 r. o 07:45
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GDZIE SĄ POPRZEDNIE POSTY !!! WOLNOSC SŁOWA ... a Dziennik Wschodni tego nie szanuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ja widziałem... np Don Wasyl i jego grupa z tym że to Cyganie są... miałem okazję z nimi pracować - złego słowa nie mógłbym powiedzieć - gdyby inni artyści sie na nich wzorowali np w sposobie bycia świat słyszałby znacznie mniej przekleństw warto sobie przeczytać wywiad z Wasylem Szm mówi bez ściemniania między innymi o kwestii pomocy socjalnej grunt to jest nie ściemniać przez co rozumiem również zakrzykiwanie problemów jakimiś durnotami o wzywaniu do nienawiści tolerancja nie bierze się ze strachu przed krzykiem czy terrorem ale z szacunku pativ taj patijaraw! a szacunku się nie zadekretuje tylko trzeba go wypracować i o tym trzeba pamiętać pzdr żeby  nie było że starocie jakieś wrzucam  
Zadałem poważne pytanie bez jakichkolwiek podtekstów i oczekiwałem także poważnej odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na około 16 tyś rodzin Polskich zamieszkujących w Puławach zasiłki pobiera 1455 rodzin. Daje to że 9% Polskich rodzin pobiera zasiłki z MOPS   Natomiast na 90 rodzin cygańskich zasiłki pobiera 65 rodzin, czyli 72%.   Biorąc pod uwagę że żaden członek tej społeczności nie świadczy pracy to  śmiało można uznać iż jest to społeczność pasożytnicza. Tak przynajmniej  wynika ze statystki  którą z taką  lubością pani Piastowicz się posługuje na tyle na ile pasuje do jej koncepcji.     Statystyka nie kłamie. Kłamią jedynie statystycy Autor: Janusz Leon Wiśniewski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech pokażą pity ile podatku odprowadzili, porównać z kosztami (zasiłki, dopłaty itp.) i jeśli wyjdzie na minusie to dać kopa w dupę darmozjadom i nierobom. Nie po to ludzie tyrają nie mogąc związać końca z końcem żeby patologicznie bezrobotni mogli sobie spokojnie żyć.Kilka tysięcy lat temu taka społeczność solidarnie ruszyła by dupę na polowanie, bo nie było żadnego MOPSu z darmowym żarciem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem podziękować i pogratulować radnemu Pawłowi Majowi odwagi zajęcia sie tym problemem. Mimo, że moje pokolenie to cip_ki i nigdy niczego nie zrobiliśmy by zmienić stan, w którym żyjemy, nawet na strajku żadnym nie byliśmy to popieramy jego działania i odwagę powiedzenia tego co my boimy sie powiedzieć. Proponuję Panu nadal drążyć temat i sie nie poddawać. Ma Pan nasze poparcie i nasze głosy.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie znalazł się jeden odważny!Może pogonią tych śmierdzących brudasów z Puław,zrobią im za miastem w szczerym polu obóz pracy.Kto nie będzie chciał pracować-to niech zdechnie z głodu!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Równe traktowanie ? To chyba jakiś żart ze strony pani dyrektor MOPS .Świadczenia socjalne pobiera 72 % społeczności Romów i całe 9 % pozostałych mieszkańców Puław.Pani dyrektor jeżeli uważa ,że jest to coś normalnego ,a działania MOPS uważa za właściwe to może sama powinna stanąć przed komisją o orzekaniu stopnia niepełnosprawności,np.intelektualnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cygany to analfabeci?Ale renty sobie załatwiają,rodziny zastępcze robią...tak robią bo nie wiadomo czyje to dzieci są brane!Za granicą zasiłki na całe rodziny biorą,na Polaków też bo ich okłamują i melidują np. w Anglii.Mops tego nie sprawdza.Prawo jazdy kupują za granicą.Potem ludzie się dziwią jak smoluch za kierownicą siedzi jak czytać nie umie?TAKA TO BIEDNA NACJA CYGAŃSKA.PS.''SZARE SZYJE''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
INNE KRAJE ZAMYKAJĄ PRZED NIMI GRANICE.CZESI POGONILI DARMOZJADÓW DLACZEGO W POLSCE NIE MOŻNA SIĘ''TEGO''POZBYĆ??? :angry:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Paweł!!! Jedyny, który nie boi się politycznej poprawności. A pani dyrektor MOPSu przypominam, że faworyzowanie jednej grupy etnicznej kosztej drugiej to jest właśnie czysty rasizm. Poza tym, tak łatwo być szlachetnym i dobrym rozdając nieswoje pieniądze! Marcin H
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram radnego MAja! JEden się nie bał ruszyć tematu i w końcu pokazać Puławianom na co idą ich składki. W końcu ile można utrzymywać nierobów wiecznie płodzących miliony dzieci i okradających nasze społeczeństwo, a jednocześnie czujących się tak pewnymi siebie, że na odmowe wróżby itp potrafią zwyzywać człowieka, że sucha nitka nie zostanie na nim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na około 16 tyś rodzin Polskich zamieszkujących w Puławach zasiłki pobiera 1455 rodzin.   Daje to że 9 % Polskich rodzin pobiera zasiłki z MOPS   Natomiast na 90 rodzin cygańskich zasiłki pobiera 65 rodzin, czyli 72 %.
  I w tym jest pies pogrzebany. Czy rodziny romskie są aż tak "niekompatybilne" z ogółem mieszkańców Puław, że większość z nich "wymaga" pomocy z MOPS ?   Władze powiatu puławskiego powinny się z tego wytłumaczyć na piśmie, a nie bełkotać i pisać "oświadczenia" do mediów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyganie Puławskie to rodzą dzieci w Angli przywożą je tu i siedzą w Puławach bo taniej . Dostają tam mieszkania które później wynajmują budowlańców z Polski . W Anglii dostają socjalne i kaskę z wynajmu mieszkań a te pieniądze co dostają z Mops w Pulawach to mają na papierosy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadałem poważne pytanie bez jakichkolwiek podtekstów i oczekiwałem także poważnej odpowiedzi.
a cóż jest niepoważnego w pracy na scenie niby? pracowałeś tak kiedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pasożytnictwo... cośik wam mam zamiar pokazać jest to jak najbardziej o Cyganach i to na poświęconym im portalu finansowanym z UESpołeczne pasożytnictwo i bio-pasożyt   klikajcie bo to jest link. na zachętę cytat : "Podsumowując metody i idee działania: Romowie (traktowani jako pasożyty społeczne) współpracują z artystą (który sam siebie nazywa Pasożytem) w obrębie projektu, który polega na wspólnym wykorzystywaniu pasożytniczo już istniejących obrazów, kanonów i ikon malarstwa europejskiego. Jaki jest tego cel? Podjęcie problematyki bezrobocia wśród romskiej społeczności i uświadomienie problemu ich wykluczenia, i to nie tylko w Czechach." ciekawe prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Równe traktowanie ? To chyba jakiś żart ze strony pani dyrektor MOPS .Świadczenia socjalne pobiera 72 % społeczności Romów i całe 9 % pozostałych mieszkańców Puław.Pani dyrektor jeżeli uważa ,że jest to coś normalnego ,a działania MOPS uważa za właściwe to może sama powinna stanąć przed komisją o orzekaniu stopnia niepełnosprawności,np.intelektualnej.
Pani dyrektor z Mops boi się cyganów.Nieraz była wyzywana przez nich inne socjalne też.Cygany są jak wszy łonowe.Ciężkie do wytępienia.Wszystkie pracownice z Mops-u jak nie dadzą cyganom kasy,to będą musiały chodzić z policyjną obstawą.Polak jakby im ubliżał to do sądu by podały.A cyganom wszystko wolno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...