Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
niech pokażą pity ile podatku odprowadzili, porównać z kosztami (zasiłki, dopłaty itp.) i jeśli wyjdzie na minusie to dać kopa w dupę darmozjadom i nierobom. Nie po to ludzie tyrają nie mogąc związać końca z końcem żeby patologicznie bezrobotni mogli sobie spokojnie żyć.Kilka tysięcy lat temu taka społeczność solidarnie ruszyła by dupę na polowanie, bo nie było żadnego MOPSu z darmowym żarciem
A teraz taka banda brudasów robi polowanie na MOPS i naiwnych Polaków którzy dają się okraść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak "wszy łonowe",skoro tak nie ma się czego obawiać.Jak widzę pojawiło się drugie dno zagadnienia ,a jedynym rozwiązaniem problemu jest np.monitoring MOPS -u .Mam nadzieję ,że nowy narybek radnych spod szyldu Prawa i Sprawiedliwości zabierze głos w tej sprawie bo przecież o SPRAWIEDLIWOŚĆ SPOŁECZNĄ tu chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maj ma trację mówiąc, że żaden z Romów nie wyszedł do tej pory z systemu opieki społecznej. Nie podjął zatrudnienia. Pani dyrektor MOPS-u nie chce o tym mówić czy nie widzi tych problemów ... taka prawda. Czy naprawdę nie widzicie ludzie, że dziwne jest to, iż w tej Romskiej społeczności dziwnym trafem wszyscy nic nie robią tylko biorą zasiłki? To taki k...a naród nierobów, co to tylko kombinuje jak tyłki usadzić i brać od państwa nic nie robiąc. Za to na parkingach pod Tesco na przykład sprzedają ludziom.... fałszywe kamery.    Pani Dyrektor z MOPSU zamiast doszukiwać się od razu ataków na swoją osobę, raczej ruszyła by umysłem, co zrobić w tej sytuacji, a nie grzmiała o zagrożeniu zamieszkami na tle rasowym. Bez przesady. Paweł Maj - brawo za odwagę ruszenia tego tematu. W tym kraju jak się coś "ruszy" to zaraz na ciebie wszyscy naskakują... (bo ktoś chce ten zastany "porządek" zburzuyć i zmusić innych do pracy). A tak dobrze jest jak jest.... tak pani dyrektor?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba ktoś powinien zweryfikować kompetencje tej pani do pracy na stanowisku dyrektora mops-u. Histeryczna wypowiedź odnośnie "wzbudzania fali nienawiści" zamiast normalnej odpowiedzi na rzeczowe i zadane w sposób kulturalny pytania wzbudza niepokój. W "sprostowaniu" zamiast polemiki w wielu sprawach widać wyrwane z kontekstu zdania i manipulację - choćby w przypadku punktu o chorobach psychicznych. Może na wszelki wypadek zewnętrzny audyt w tej jednostce organizacyjnej przeprowadźcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem podziękować i pogratulować radnemu Pawłowi Majowi odwagi zajęcia sie tym problemem. Mimo, że moje pokolenie to cip_ki i nigdy niczego nie zrobiliśmy by zmienić stan, w którym żyjemy, nawet na strajku żadnym nie byliśmy to popieramy jego działania i odwagę powiedzenia tego co my boimy sie powiedzieć. Proponuję Panu nadal drążyć temat i sie nie poddawać. Ma Pan nasze poparcie i nasze głosy.
Oj - Paweł Maj przestał być odważny, jak na komisji zobaczył cyganów. ledwo bełkotał bez ładu i składu i przepraszał, że żyje. Taki dzielny. Dobrze, że miał paru przydupasów bo on z obstawą wszędzie chodzi. sam się boi niewiadomo czego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj - Paweł Maj przestał być odważny, jak na komisji zobaczył cyganów. ledwo bełkotał bez ładu i składu i przepraszał, że żyje. Taki dzielny. Dobrze, że miał paru przydupasów bo on z obstawą wszędzie chodzi. sam się boi niewiadomo czego
hmm może nie chce być znaleziony w Wiśle na wysokości Wólki Gołębskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm może nie chce być znaleziony w Wiśle na wysokości Wólki Gołębskiej
Nie stać ich na to!!!Ale na ulicy potrafią wyzywać,zaczepiać,mają te swoje głupie wyzwiska typu:zjedz moją srakę,zjedz moje ruchanie,żebyś rodziła ślepe i garbate dzieci...itp.CHADZIARASY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie zebranie w urzędzie miasta!Przyszło parę brudasów i udają rozmowę.Wysłowić się toto nie umie,zamiast podpisu krzyżyk.Ale smród koło dupy poczuli.....to trzeba się bronić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frog ,jesteś mizerny w tym co piszesz.mnie ciekawi dlaczego taki "bohater" jak ty drzwiami bocznymi umyka.Ciekawe dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto im napisał pozew do prokuratury???Przecież to analfabeci!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj - Paweł Maj przestał być odważny, jak na komisji zobaczył cyganów. ledwo bełkotał bez ładu i składu i przepraszał, że żyje. Taki dzielny. Dobrze, że miał paru przydupasów bo on z obstawą wszędzie chodzi. sam się boi niewiadomo czego
Brudasów się boi.Tak jak wszyscy Polacy.Na czele z dyrektorką MOPS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I barzdo dobrze,ze się ktoś wreszcie tym zajął. Wiem jak wygląda orzekanie o niepełnostrawności sama mam niepełnosprawne dziecko. Ja zawsze się musze okazywać tonami papierów , zaświadczeń , opinii a przyjdzie taka Romka ryja wydrze, "dzieciaki" to takie byki, ze szok i przed budynkiem to dokazują że hej , a jak wchodzą na komisję to takie sieroty, bo im przykazują siedzieć cicho i udawac tumany. One mało kiedy mają jakieś zaświadczenia lekarskie , a jak ktoś wyrazi wątpliwość o konieczności przyznania orzeczenia to zaczyna sie znów darcie ryja i oskarżenia o dyskryminacje. to samo jest w MOPS one zawsze mają rację i zawsze się im wszystko należy, a zwykły zjadacz chleba dodam ciężko pracujący , zawsze zostanie usadzony przez przemiłe panie z MOPSU, nawet jak chodzi o zwykłe udzielenie informacji. Romowie się nie zintegrują niegdy i nigdy też do żadnej pracy nie pójdą , bo jak sami mówią kobieta ma rodzic dzieci i siedzieć w domu a mężczyzna moze kraść i handlować , bo im pracy kultura zabrania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSCY RAŚIŚCI TFUU !! tylko obrażać potraficie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kuuuuhhjhj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Maj proponuję obejrzeć film" Wołyń" ,Na 100% odnajdzie pan tam siebie i sobie podobnych. Siekiery i widły w łapy i hajda. Oskar Wilde już w XIX w o takich jak pan "patriotach" powiedział. Patriotyzm jest cnotą nacjonalistów ziejących nienawiścią . Dotyczy to pana i panu podobnych . Ja rozumiem że nic pozytywnego nie ma pan do zaoferowania (nie chcę być złośliwy , ale coś po fizjonomii widać) bo gdyby pan miał nie próbowałby pan na grzbiecie Romów budować swoją karierę "polityczną. Otóż proponuję panu pojechać do Kamiennej Góry (nie wiem czy dla pana to nie za daleko i nie wiem czy pan tam trafi ) ale tam zbudowano Program integracji społeczności romskiej i funkcjonuje rewelacyjnie , ku zadowoleniu mieszkańców Kamiennej Góry i Romów> Ale pana ksenofobiczna główka nie jest w stanie tego pojąc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tam zbudowano Program integracji społeczności romskiej i funkcjonuje doskonale ku zadowoleniu mieszkańców i Romów. Chyba pana ksenofobiczna główka nie potrafi tego pojąc że można działać pozytywnie a nie przy pomocy "siekier i wideł"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Maj nie ma żadnej pozytywnej propozycji. Radny nie chce przyjąć do wiadomości że 50 lat temu Romowie żyli w taborach(o czym zresztą śpiewa Rodowicz).Próby "ucywilizowania" ich na przestrzeni lat nie dały żadnych efektów> To nacja rządząca się swoimi prawami i p. Maj niczego tu nie zmieni > Byli już tacy w historii Europy, którzy uważali że "Problem" Żydów rozwiążą masowym holocaustem. P. Maj czyżby i pan próbował pójść tą drogą? "Większym od pana to się nie udało , więc pan jesteś za krótki. Proponuję na następną sesję wnieść coś konstruktywnego w sprawie Romów , a nie siać nienawiści, ksenofobii i nietolerancji dla żyjących inaczej niż pana standardy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Maj skąd pan wziąłtakie info że miasto wydało na Romów 2 mln zł. Toż to czysta konfabulacja za którą powinien pan iść siedzieć , Ale jak panu do tej pory nic za to to wal pan więcej np. 20 mln zł . A co tam, co pan sobie będzie żałował, a efekt jaki? Zastanawiam się czemu pan tak nienawidzi Romów . Pański wygląd (postura raczej niska , czarne włosy zapasiona sylwetaka) przypomina jako żywo wygląd Roma . A może w panu płynie romska krew i te pana działania antyromskie to sposób odreagowania na taki stan rzeczy? No bo skąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie radny . Dostałem właśnie maila ze strony urzędu miasta (chyba rozesłali do wszystkich mieszkańców Puław) INformacja zawarta w tymże zupełnie różni się od Pańskiej, oczywiście na pana niekorzyść. Co pan na to. MOże pan się wypowie na tym swoim forum co ma pan do zaoferowania i to czemu pan kłąmał. Bo mnie się nasuwa tylko jeden powód> Kariera , kariera , choćby po trupach. To co pan robi ma swoje głębokie uzasadnienie psychologiczne. Parenaście lat temu gazeta "Wprost" (w czasach gdy ją czytałem" podała na stronie tytułowej " 70% społeczeństwa nie rozumie podstawowych tekstów które czyta. Myśli pan żę od tamtego czasu coś w tej materii się poprawiło. Myślę żę nie (szkoły licencjackie produkują bezmózgowców , których nikt nie chce zatrudniać). Sądzę ze pana działania skierowane są do takich ludzi, dla zadymy , bo o to najłatwiej i na tym można wypłynąć. Wczoraj tj. 19.12.16 r na Onecie ukazał się 76 minutowy film którego tytuł pod obrazem brzmiał "Polacy nie wiedzą jak żyją Wegrzy" Mam nadzieję że duża część społeczeństwa obejrzała ten film , Jest wstrząsający faktem jak Orban upodił swoich ziomków. To samo proponuje nam pewien psychopata z Żoliborza żęby poprzez pana i panu podobnych pisowskich ćwierćinteligentnych działaczy doprowadzić do podobnego stanu naród Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...