Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sprawdziłam - wszystkie powyższe komentarze są napisane z tego samego adresu IP co dwie minuty. Pan Maj jest żenujący. Sam siebie pan chwali :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdziłam - wszystkie powyższe komentarze są napisane z tego samego adresu IP co dwie minuty. Pan Maj jest żenujący. Sam siebie pan chwali :lol:
  Ania to znowu Ty. Pieniędzy jak nie oddałaś tak  nie oddałaś, a mija kolejny rok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sprawdziłem i każdy IP jest inny. Manipulacja pani Ani i Marcina nie zna granic. Wszyscy jesteśmy Majami :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenująca to jesteś Ty, nie jestem Maj. Marny dochodzeniowiec z Ciebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Je suis Mai :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdziłam - wszystkie powyższe komentarze są napisane z tego samego adresu IP co dwie minuty. Pan Maj jest żenujący. Sam siebie pan chwali :lol:
Pani radna K?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaobserwowałem, że zawsze gdy w dzienniku pojawiają się przychylne komentarze dotyczące P. Maja, to za chwile pojawia się ten sam bejt co teraz - ze to sam Maj sobie je pisze. Kto tak nienawidzi Maja? Pewna para "dziennikarzy" z pewnego szmatławca, w którym ''artykuły'' mają tyle wspólnego z rzeczywistością co kwiat z wychodkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Krygier, może to nie Pani była autorką oświadczenia, ale je Pani firmuje, jako Przewodnicząca Rady Miasta. Tym samym pokazała Pani, że absolutnie nie nadaje się Pani do tej zaszczytnej, skądinąd, funkcji i powinna Pani natychmiast zrezygnować dla dobra samej siebie, a przede wszystkim dla dobra miasta, o którego imię tak bardzo się Pani troszczy. Zarzucanie radnemu Majowi, że ośmiesza innych radnych jest najlepszym tego dowodem. W jaki sposób ośmiesza? Zmontował film z obrad Rady w jakiś kompromitujący sposób? Czy to może owi radni sami swoimi wypowiedziami dają świadectwo prawdzie? Jeśli film jest zmontowany i jakieś wypowiedzi radnych nie miały miejsca to jaki problem zgłosić na policję zniesławienie przez radnego Maja? A jeśli nie zostało to zmontowane to, a Pani podtrzymuje zarzuty o ośmieszaniu, to następnym Pani krokiem na kolejnej sesji powinno być natychmiastowe podanie się do dymisji z powodu braku trzeźwej oceny sytuacji. Wszyscy widzą, że w Puławach jest problem z Cyganami, tylko nie Pani Krygier i Szacowna Rada Miasta, która trzęsie portkami przed mniejszością narodową, żeby nie być posądzonym o rasizm. A wystarczy wobec nich stosować ogólnie obowiązujące przepisy odnośnie np. szkolnictwa, szczepień, prawa o ruchu drogowym i wiele innych. Pan Maj ma mój murowany głos w następnych wyborach. Pani Krygier absolutnie, chyba, że na poważnie zajmie się problemem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny kompetentny samodzielnie mysli,i wie co i jak.Reszta mierni ale wierni.
Nic dodać ani ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak logiki pani radna, brak logiki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Krygier czy pani wie, że taką wypowiedzią kompromituje pani funkcję przewodniczącego rady i samą radę? Jeżeli jak pani twierdzi radni się kompromitują w filmikach zamieszczanych w internecie, to jest to problem radnych, a nie osób które owe filmiki zamieszczają. Gdzie my jesteśmy? Pani przewodniczącej podobnie jak reszcie małostkowych radnych dbających jedynie o swoje małe i duże interesiki zdaje się, że  Białoruś pomyliła się z demokratycznym (podobno) państwem prawa. Od kiedy i w oparciu o jaką podstawę prawną zamyka pani przewodnicząca wraz z miernymi radnymi (dla których liczy się tylko dietka, a ludzi mają w głębokim poważaniu) usta i prawo do zgłaszania interpelacji i zapytań? Może pani przewodnicząca pójdzie dalej i zdejmie z porządku obrad sesji rady miejskiej punkt dotyczący zapytań i interpelacji. Wówczas wieczny pan prezydent  i cała reszta będzie miała spokój. Oj boicie się, boicie pana Maja, który jako jedyny ma odwagę mówić prawdę i zadawać niewygodne pytania dla rządzącego układu. Ot to cały obraz prawych i sprawiedliwych... i reszty ferajny... Im więcej atakujecie pana Maja tym bardziej temu panu kibicuję i ufam.
  Następnym krokiem Pani Przewodniczącej Krygier i pozostałych radnych z PiS, PO i PSPP, przy co najmniej cichym przyzwoleniu wierchuszki będzie być może utworzenie pod Puławami "Berezy Kartuskiej" dla pana radnego Maja. Jednak zanim to nastąpi przewiduję zmasowane ataki "słynnej" dziennikarskiej pary z przewodnim zarzutem o posiadanie "żółtych papierów"... Panie Maj jesteśmy z Panem. Wszyscy już w Puławach  wiedzą jaką rolę odgrywają piszący  pijok i mitoman wraz z panią, co to nie oddaje pieniędzy, a która  z intryg i prowokacji uczyniła sens swojego marnego życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł Maj to jedyna osoba która nie jest tam z przypadku i chce coś zrobić dla zwykłych mieszkańców a nie tylko pierdzieć w stołek, pobierać dietę i głosować tak jak każe partia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś powinien wyjaśnić tym radnym na czym polega wypełnianie funkcji radnego. Po kursach korespondencyjnych i bez matury trudno działać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Maj ma chociaz wyglad i kompetencje, zeby pokazac sie publicznie reszta tej kliki to miernota typu dieta sie nalezy. W nastepnych wyborach glosuje tylko na tych ktorzy oswiadcza, ze zrzekna sie jakichkolwiek dochodow z pelnionych funkcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdziłaś..... czy masz próchnicę na zębach :D wszystkie adresy IP są inne :D Maj jest konkretny facet i ma poparcie społeczeństwa. A tak swoją drogą, to o których dziennikarzynów chodzi?? bo jestem ciekawa o kim moja :D czy to jakieś "pułaskie pressy"? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdziłaś..... czy masz próchnicę na zębach :D wszystkie adresy IP są inne :D Maj jest konkretny facet i ma poparcie społeczeństwa. A tak swoją drogą, to o których dziennikarzynów chodzi?? bo jestem ciekawa o kim moja :D czy to jakieś "pułaskie pressy"? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Następnym krokiem Pani Przewodniczącej Krygier i pozostałych radnych z PiS, PO i PSPP, przy co najmniej cichym przyzwoleniu wierchuszki będzie być może utworzenie pod Puławami "Berezy Kartuskiej" dla pana radnego Maja. Jednak zanim to nastąpi przewiduję zmasowane ataki "słynnej" dziennikarskiej pary z przewodnim zarzutem o posiadanie "żółtych papierów"... Panie Maj jesteśmy z Panem. Wszyscy już w Puławach  wiedzą jaką rolę odgrywają piszący  pijok i mitoman wraz z panią, co to nie oddaje pieniędzy, a która  z intryg i prowokacji uczyniła sens swojego marnego życia.  
  Podpisuję  się pod tym obiema rękoma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*ośmiesza radnych i **działa na szkodę ***mieszkańców Puław* wytyka rażącą niekompetencję **zagraża grupie kolesiostwa i malwersantów***cyganów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto to jest Maj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto to jest Maj?
wystarczy przeczytać artykuł, a nie trollować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...