Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny z Kurowa rządzi choć nie powinien

Utworzony przez olo, 25 listopada 2008 r. o 06:40 Powrót do artykułu
Wieśniaki myślą, że jak mieszkają na wsi w Kurowie, to można sprawę wyciszyć i że ta rozejdzie się "po polach".... Rzygać mi się chce na takich Radnych, cwaniaczków utrzymywanych za naszą kasę (jeśli chodzi o wypłatę z podatków), którzy na boku uprawiają szacher-macher i myślą że wszystko im wolno. Szary człowiek za taką akcję z nielegalnym wycięciem drzew dostał by niezłą grzywnę... A tutaj jakby nie patrzył jest to osoba reprezentująca mieszkańców i nie powinno byc zgody na dalszą jej pracę po tym co zrobiła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, w tym wypadku dla p. wojewody sprawa jest oczywista, że mandat trzeba wygasić a w przypadku skaznego który siedzi na stołku burmistrza w Radzyniu jest wręcz odwrotnie. Bo w tym drugim wypadku Sławecki za tym stoi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe intencje co niektorych wychodza dopiero w takich sytuacjach. Zjednoczenie i Przyszlość w obronie złodzieja oto co reprezentuja ci panstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sitwa Małego Jasia pokazuje jaka jest naprawdę.....przykre to ale niestety prawdziwe.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież on bierze dużą diete z naszych kurowskich podatków i przez 1.5 roku leń jeden nie zajął się tą sprawą. To rzeczywiście skandal. A może by tak wybrać się kiedys na sesję i powiedzieć parę słów prawdy temu mikrusowi co my mieszkancy o tym myślimy ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek napisał:
Sitwa Małego Jasia pokazuje jaka jest naprawdę.....przykre to ale niestety prawdziwe.....
Pozdrowienia dla sitwy wójtowej.....!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma wyrok ma, a jak jest skazany to nie może pełnić funkcji radnego więc WYPAD !!! Ja nie należę do żadnej sitwy jestem zwykłym mieszkańcem Kurowa i boli mnie co tu się wyczynia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Janie....zawiódł mnie Pan ...a tak na Pana liczyłam.....jest Pan rzeczywiście i w przenośni....małym człowiekiem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prości ludzie co tu pisać... tylko kto takich wybiera?!!? wojewoda załatwi sprawę bez dyskusji!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze podobno wczoraj kazał sobie ryczalt podnieść.Chyba za te "zasługi" w osłanianiu kumpla złodzieja.Po prostu ręce opadają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pp napisał:
prości ludzie co tu pisać... tylko kto takich wybiera?!!? wojewoda załatwi sprawę bez dyskusji!!!
Miejmy nadzieje,bo na "jasiowych' nie ma co w tej sprawie liczyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Redakcjo! Może zainteresuje kogoś zachowanie innego radnego z tej gminy( opcja wójta), który swoim wystąpieniem z okazji Święta Niepodległości uświetnił uroczystość. Na oczach młodzieży, dzieci , rodziców i innych dostojnych osób "bełkotał" lepiej jak nasza posłanka Kruk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chamstwo jak nic :/ ręka ręke myje, a my sie na to patrzymy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...