Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rajd Nadwiślański 2016. Nie wszyscy wyrabiali na zakrętach (wideo, zdjęcia)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 września 2016 o 16:59 Powrót do artykułu
Na tym polega rywalizacja w rajdach,że jedzie się z tak zwanym minimalnym marginesem błędu. Co w tym nadzwyczajnego, że niektórzy wypadali z trasy? Sebastian Loeb też zaliczył kilka rolków. Czy to powód do kpin z niego?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja nie widzę tu żadnych kpin, trudny wyścig był, nie wszyscy dali radę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Te wasze tytuły są coraz głubsze. Piękny rajd a Wy tylko byście coś szukali by mieć więcej odsłon.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mariusz Stec nie pochodzi z Lublina tylko z Urzedowa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ja nie widzę tu żadnych kpin, trudny wyścig był, nie wszyscy dali radę.
Wyścigi to są na torze ! tutaj to był rajd.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
rajd nie rajd, jak miasto zrobilo objazdy dla obywateli, to niech mistrzowie kierownicy nie opier....ają wiochy i nie tną srodkiem drogi jakby byli uprzywilejowani. tak się dzialo w niedzielępo rajdzie na Czartoryskich w Pulawach. Istne łamanie zasad ruchu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
przez terajdy to było zamieszanie na drogach bo brak objazdów dla grupki wybrańców sportu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
o pewnie zamieszanie,nie spuszczaj sie tak.Zapewne jakby szła miesiecznica kaczorowo smolenska srodkiem drogi to bys tak nie jeczał
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mariusz Stec pochodzi i mieszka w Urzędowie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Taśmy ograniczające wstęp podczas rajdu walają się po trawnikach. Jak sołtys organizuje zabawę to wyznacza kokoś kto po niej posprząta. Ale to przecież nie wieś.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NIE CYMBAŁY! Radosławie Szczęch, zrób głęboki wdech rozum masz i teren Lubelszczyzny wskaż, iż ludki nie cymbały i wiedzieć by chciały z jakich okolic, rajdowcy po przyjeżdżały. Lubelszczyzna inaczej, to lubelska ziemia, a kto zaś woj. tak zowie, niech się dowie że w takiej głowie występują majaczenia, czyli urojenia, która nazwę woj. zmienia. Morał taki: sportowcy z woj. lubelskiego, a nie z  Lubelszczyzny szanowny kolego!  >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>  RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN. >>>>>>>>>>>>>>>>> WIKIPEDYŚCI. My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grudnia 2011(CET)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wielkie podziękowania dla Urzędu Miejskiego w Puławach. Dziękujemy za marnotrawienie naszych pieniędzy na dopłaty do podrzędnych rajdów samochodowych. Dziękujemy za paraliż komunikacyjny miasta. Dziękujemy za zakłócanie niedzielnego wypoczynku rykiem silników startujących w zawodach. Prosimy o więcej tego typu imprez. Nieliczna grupka maniaków tego sportu z utęsknieniem czeka na kolejne takie imprezy. Po co stawiać ławki przy ciągach komunikacyjnych. Po co stawiać kosze na śmieci. Urząd ma potrzebniejsze wydatki na organizację rajdów. Sport dla wybrabych. Dość droga promocja miasta. Checie promować miasto? Ufundujcie grupom sportowym, tanecznym jakieś fajne stroje, zasponsorujcie wyjazdy promocyjne na mecze, turnieje, festiwale. Nasza utalentowana młodzież nie może rozwijać swoich zainteresowań i pasji z powodu braku środków finansowych a tu lekką ręką ktoś mądry wydał kilkadziesiąt tysięcy złotych, zafundował mieszkańcom stanie w korkach na objazdach. Brawo. Myślenie nie boli, jednak trzeba mieć czym myśleć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: