Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A w ogóle to jest jakaś szansa żeby stacja dializ wróciła do szpitala? I czy to prawda, że szpital straci od nowego roku kontrakt na poradnie nefrologiczna i to ta firma od dializ będzie miała tą poradnię? Jak tak, to rozbój w biały dzień tej bodajże niemieckiej firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj są szczegóły tego co dyrektor chce zrobić. http://szpitalpulawy.pl/upload/2014/przetargi/ZM362302015/aktualizacja/program_naprawczy.pdf Cztery miesiące przygotowywał materiał, w którym jest fajne zdanie, że aby szpital działał rentownie trzeba zwiększyć kontrakt o 22 mln zł rocznie, a dalej stwierdzenie: "Niestety tego zadania nie udało się zrealizować żadnemu z dyrektorów, pracujących od 1999 roku w SP ZOZ Puławy". Coś szybko się dyrektor poddaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w ogóle to jest jakaś szansa żeby stacja dializ wróciła do szpitala? I czy to prawda, że szpital straci od nowego roku kontrakt na poradnie nefrologiczna i to ta firma od dializ będzie miała tą poradnię? Jak tak, to rozbój w biały dzień tej bodajże niemieckiej firmy.
No chyba szpital nie traci żadnych kontraktów bo dyrektor będzie rozwijał opiekę specjalistyczną w przychodni na ul. Centralnej - taki jest zapis w programie naprawczym. No a jesli nie to normalnie ogarnie nas kondominium niemiecko-rosyjskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze bardzo ciekawa kwestia: kto zajął od 1.11.2015r.- jak podaje program naprawczy stanowisko Kierownika Ratownictwa Medycznego? Jakie przygotowanie merytoryczne ma ten nowy kierownik? Jakie ma wykształcenie? A może należy zapytać jakie powiązania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze, moja mama umierała na nowotwór na oddziale wewnętrznym, przez parę dni widziałam jak wygląda praca na oddziale, pielęgniarki zajmowały się głównie oglądaniem tv i wymiana plotek, lekarza po 13 ujrzeć to już graniczyło z cudem, ponieważ mama sama nie była w stanie jeść przyjeżdżałam do szpitala trzy dziennie żeby ją karmić, bo na opiekę szpitalną nie można było liczyć, aaaa i basen też nosiłam bo pani salowa z drwiną o mojej mamie zauważyła: " może by się tak sama przespacerowała" - mama już nie chodziła; więc i bardzo dobrze, wywalić połowę tych pasożytów a reszta niech może zacznie pracować jak każdy inny człowiek - 40h/tydzień, zamiast się obijać po oddziale
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawy zapis z programu naprawczego, wskazał dyrektor że kredyt na 20 mln zł bierze bez poręczenia podmiotu tworzącego. A wcześniej dyrektor chwalił się że ma zgodę zarządu powiatu. Dla przeciętnego czytelnika oznacza to to samo. A najistotniejsze jest że kredyt bez poręczenia można otrzymać tylko z tzw parabanku, czyli drogo i niebezpiecznie. Ale to już inna bajka i inny program naprawczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze, moja mama umierała na nowotwór na oddziale wewnętrznym, przez parę dni widziałam jak wygląda praca na oddziale, pielęgniarki zajmowały się głównie oglądaniem tv i wymiana plotek, lekarza po 13 ujrzeć to już graniczyło z cudem, ponieważ mama sama nie była w stanie jeść przyjeżdżałam do szpitala trzy dziennie żeby ją karmić, bo na opiekę szpitalną nie można było liczyć, aaaa i basen też nosiłam bo pani salowa z drwiną o mojej mamie zauważyła: " może by się tak sama przespacerowała" - mama już nie chodziła; więc i bardzo dobrze, wywalić połowę tych pasożytów a reszta niech może zacznie pracować jak każdy inny człowiek - 40h/tydzień, zamiast się obijać po oddziale
Bardzo współczuję. Ciekawe jest to co piszesz, bo na oddziale wewnętrznym pielęgniarką oddziałowa jest radna Twardowska, a dyrektor w planie naprawczym nie zamierza nic "naprawiać". Wiadomo więc dlaczego radna nie rozpoczęła akcji strajkowej. Ciekawe bardzo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje jeszcze zgody Rady Społecznej. Zgoda jest bezwzględnie koniczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oddajcie UM LUB ten zabytek lat 70tych a szpital wyjdzie z długów po co powiat się zajmuje tymi rzeczami ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny Orzeł?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto typowa recepta na cokolwiek w Polsce - zwolnienia. Ha ha ha..... a potem, że nie ma komu leczyć ludzi. Co wy kurwa wyprawiacie w tym kraju? Idę do szpitala w Puławach a tam albo ruski lekarz, albo jakiś hindus.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan starosta Godliński wybrał dyrektora Rybaka w konkursie na podstawie tego jaką przedstawił koncepcję ratowania szpitala. Koncepcji tej nie ujawniali przez kilka miesięcy, pojawiały się głosy, że jej nie ma. Ale właśnie oto zagadka się rozwiązała. Nie można było powiedzieć pracownikom SPZOZ i mieszkańcom powiatu jakie są realne plany, czyli zwolnienia pewnie dość sporej grupy, ponieważ trwała obłudna kampania wyborcza. A teraz nie ma już żadnych zahamowań i z pewnością poseł i prezydent do których związkowcy się zwrócili nic nie pomoże. No cóż należy pomyśleć zanim uwierzy się w obietnice, ale to pewnie będzie inna bajka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki program naprawczy to gimnazjalista by napisał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ogólniki, ogólniki, ogólniki, parę miesięcy nad takim programem pracować to doprawdy wyczyn. Z tego dyrektora to raczej nie jest żaden orzeł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tak bogatym mieście powinien być szpital specjalistyczny z prawdziwego zdarzenia, dla mieszkańców powiatu ryckiego,opolskiego,zwoleńskiego,puławskiego.Czy chcemy mieć tylko prowincjonalny szpitalik? I tak juz po południu do okulisty czy laryngologa trzeba jechać do Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam ten program i nadal nie wiem ile on tych ludzi zwolni. Napisał dyrektor (w kliku osobach) ile zaoszczędzi na wynagrodzeniach ale z ilu zwolnionych osób to już nie wiadomo. Fakt taki orzeł z niego jak bocian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba Specjalistyczny Oddział Ratunkowy, a nie Szpitalny Oddział Ratunkowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak redukują koszty i będziemy mieli gorszą opiekę to może państwo zredukują nam opłaty na składki zdrowotne i chorobowe. A Pan Rybak jak taki zbawca narodu niech sobie pensję obetnie do średniej krajowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pensja dyrektora w nagrodę za zmiany z pewnością wzrośnie i jeszcze powiat nagrodę mu wypłaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam gdzie są ci co NIK, CBA i ABW wzywali na ratunek szpitala. Teraz nic nie widzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...