Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ciekawe na jakiej podstawie dyrektor stwierdzi który pacjent nie wymaga hospitalizacji? bo przecież ludzie przychodzą do szpitala w celach rekreacyjnych. hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie nie ma się o co martwić. Premier Beata Szydło po zaprzysiężeniu rządu powiedziała: „Chcę złożyć zapewnienie, że zrobimy wszystko, aby nasi rodacy wiedzieli, że polski rząd będzie pochylał się nad sprawą każdego obywatela, że każda sprawa – nawet ta najmniejsza – będzie ważna”. Tak więc pochyli się na pewno nad każdym pracownikiem i każdym pacjentem puławskiego SPZOZ. Tylko czy związkowcy wysłali do niej list? Może poseł Szujowski przekaże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie Panie radny, Pani radna może jakiś donosik do NIK albo okupacja gabinetów, śmiało, chyba nie macia stracha przed nową władz? Do dzieła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor zrobi ze szpitala specjalistycznego prowincjonalny, powiatowy szpitalinę. Teraz to już nikt tu nie będzie chciał się leczyć. I po co te wszystkie remonty i sponsoring Azotów.
Czasem się zastanawiam nad takim tokiem myślenia. Przecież nikt szpitala nie zamyka tylko są zmiany organizacyjne. Nie żeby mnie to cieszyło oczywiście, ale szpital nadal będzie działał, więc to że były remonty na które pieniądze dały m.in. Azoty nigdzie nie przepadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że szuka się oszczędności kosztem jakości świadczenia usług medycznych dla Pacjentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wieloletnim lekarzem w SPZOZ i chciałbym z przykrością stwierdzić, że obecny Pan dyrektor trochę jakby się miotał i nie miał pomysłu na szpital. Rozmawiałem ostatnio z kolegami po fachu i wspólnie stwirdzamy, że poprzednia dyrekcja naprawdę miała wizję, którą chciała wdrażać. Nigdy wcześniej szpital się tak nie rozwijał. Przytoczę tu chociażby projekt matka i dziecko, stworzenie pracowni elektrofizjiologi, remonty oddziałów, tak bardzo krytykowany outsourcing kuchni i pralni, Przeczytałem wczoraj program na stronie internetowej i jestem zarzenowany pomysłami dotyczącymi POZ I specjalistyki. Pomysły same w sobie może i ciekawe tylko spóźnione o co najmniej 15 lat. Pamysly łączenia oddziałów to totalna katastrofa. Przykro patrzeć i słuchać tego wszsytkiego. PANIE STAROSTO NIECH PAN COŚ ZROBI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego teraz on chce łączyć odzialy jak się może okazać że za chwilę powstanie mapa potrzeb zdrowotnych i będą one potrzebne i nawet lepiej finansowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasem się zastanawiam nad takim tokiem myślenia. Przecież nikt szpitala nie zamyka tylko są zmiany organizacyjne. Nie żeby mnie to cieszyło oczywiście, ale szpital nadal będzie działał, więc to że były remonty na które pieniądze dały m.in. Azoty nigdzie nie przepadnie.
Bardzo się mylisz. Szpital nie zostanie zamknięty ale zostanie zahamowany jego rozwój, a do tego rozwoju przyczyniały się też remonty i modernizacje, robione również z budżetu obywatelskiego. To co proponuje dyrektor nie jest spójne i widać że nie ma on wizji rozwojowej, ale niestety zwijania się szpitala. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasem się zastanawiam nad takim tokiem myślenia. Przecież nikt szpitala nie zamyka tylko są zmiany organizacyjne. Nie żeby mnie to cieszyło oczywiście, ale szpital nadal będzie działał, więc to że były remonty na które pieniądze dały m.in. Azoty nigdzie nie przepadnie.
Bardzo się mylisz. Szpital nie zostanie zamknięty ale zostanie zahamowany jego rozwój, a do tego rozwoju przyczyniały się też remonty i modernizacje, robione również z budżetu obywatelskiego. To co proponuje dyrektor nie jest spójne i widać że nie ma on wizji rozwojowej, ale niestety zwijania się szpitala. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chce łączyć oddziały bo nie ma pojęcia co robić i tak się miota. Jedne połącz, inne rozdzieli i tak karawana jedzie dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo jestem ciekawy jakie są opinie lekarzy o tym co zamierza robić dyrektor. Radny Gajek powinien być najbliżej informacji o planach dyrektora, a cisza z jego strony jest bardzo zastanawiająca. Czy już ktoś komuś coś obiecał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem wieloletnim lekarzem w SPZOZ i chciałbym z przykrością stwierdzić, że obecny Pan dyrektor trochę jakby się miotał i nie miał pomysłu na szpital. Rozmawiałem ostatnio z kolegami po fachu i wspólnie stwirdzamy, że poprzednia dyrekcja naprawdę miała wizję, którą chciała wdrażać. Nigdy wcześniej szpital się tak nie rozwijał. Przytoczę tu chociażby projekt matka i dziecko, stworzenie pracowni elektrofizjiologi, remonty oddziałów, tak bardzo krytykowany outsourcing kuchni i pralni, Przeczytałem wczoraj program na stronie internetowej i jestem zarzenowany pomysłami dotyczącymi POZ I specjalistyki. Pomysły same w sobie może i ciekawe tylko spóźnione o co najmniej 15 lat. Pamysly łączenia oddziałów to totalna katastrofa. Przykro patrzeć i słuchać tego wszsytkiego. PANIE STAROSTO NIECH PAN COŚ ZROBI
Panie Doktorze (?) - jest Pan zaŻenowany, jakby co...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co się czepiasz, doktor to nie polonista, recepty wypisuje nieczytelnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś napisze co się mówi o tej szopce w szpitalu na korytarzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dalej głosujcie na PO, PSL i PiS, a oni na pewno uzdrowią puławski szpital !!! Najpierw koalicja PO - PSL zatrudnia w roli dyrektor osobę, która w następstwie swoich działań ma postawione prokuratorskie zarzuty, a następnie koalicja PSL - PiS daje tej pani odprawę w kwocie 90 tys zł. W międzyczasie tuż przed wyborami (tak jakby bano się oderwania od koryta) podpisuje się aneks przedłużający umowę na 20 lat na stację dializ. Ale co tam, PSL z tego jest znany. Prezes przecież podpisał umowę na 30 lat na najdroższy rosyjski gaz, to co tam jakaś stacja dializ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dalej głosujcie na PO, PSL i PiS, a oni na pewno uzdrowią puławski szpital !!! Najpierw koalicja PO - PSL zatrudnia w roli dyrektor osobę, która w następstwie swoich działań ma postawione prokuratorskie zarzuty, a następnie koalicja PSL - PiS daje tej pani odprawę w kwocie 90 tys zł. W międzyczasie tuż przed wyborami (tak jakby bano się oderwania od koryta) podpisuje się aneks przedłużający umowę na 20 lat na stację dializ. Ale co tam, PSL z tego jest znany. Prezes przecież podpisał umowę na 30 lat na najdroższy rosyjski gaz, to co tam jakaś stacja dializ...
No dobrze, a czy może ktoś mi, prostemu człowiekowi, wytłumaczyć co takiego złego jest w tym, że przedłużono umowę na 20 lat na stację dializ? Ludzie tą stację sobie niezmiernie chwalą za wysoką jakość, więc chyba to dla pacjentów dobrze. Więc co złego jest w tym, że jest jak jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dalej głosujcie na PO, PSL i PiS, a oni na pewno uzdrowią puławski szpital !!! Najpierw koalicja PO - PSL zatrudnia w roli dyrektor osobę, która w następstwie swoich działań ma postawione prokuratorskie zarzuty, a następnie koalicja PSL - PiS daje tej pani odprawę w kwocie 90 tys zł. W międzyczasie tuż przed wyborami (tak jakby bano się oderwania od koryta) podpisuje się aneks przedłużający umowę na 20 lat na stację dializ. Ale co tam, PSL z tego jest znany. Prezes przecież podpisał umowę na 30 lat na najdroższy rosyjski gaz, to co tam jakaś stacja dializ...
Mylisz fakty i głupoty wypisujesz. Najłatwiej krytykować, przygotuj program dobrego zarządzania szpitalem to zaglosuję na ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawe co atrakcyjnego dla pacjentów zaoferuje dyrektor w tych zrujnowanych przychodniach. Może będzie jakieś prezenty rozdawał żeby się u niego leczyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mylisz fakty i głupoty wypisujesz. Najłatwiej krytykować, przygotuj program dobrego zarządzania szpitalem to zaglosuję na ciebie.
  Brak jakiegokolwiek przedstawienia faktu czy argumentu, ale troll wie, że ktoś się myli.   - czy to nie koalicja PO - PSL zatrudniła w roli dyrektora puławskiego szpitala panią o skróconym nazwisku?   - czy to nie pani dyrektor Jolancie H. prokuratura postawiła zarzuty korupcyjne za ustawienie przetargu na dostarczanie do szpitala wyżywienia?   - czy to nie koalicja PO-PSL tuż przed wyborami aneksem przedłużyła umowę na 20 lat na wynajem stacji dializ?   - czy to nie koalicja PSL-PiS z panią dyrektor szpitala na której ciążyły prokuratorskie zarzuty rozwiązała umowę za porozumieniem stron i wypłaciła 90 tys. odprawy?   Przecież wszystkie przedstawione powyżej fakty były opisywane w mediach, wystarczy tylko nieco poszperać. Oczywiście trolle będą twierdzić inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Docencie (nie-trollu?) jak to co piszesz ma się do oceny koncepcji zmian, które zamierza wprowadzić dyrektor wyłoniony w pseudokonkursie przez komisję, której przewodniczył PiSowski wicestarosta. Ten PiSowski wicestarosta oszukał mieszkańców że wybrał dyrektora na podstawie przedstawionej przez niego najlepszej koncepcji pozwalającej na poprawę działania szpitala. Co się okazuje: przez 4 miesiące wybrany dyrektor udawał bohatera, a partia, która go wybrała mamiła mieszkańców obietnicami wyborczymi, żeby teraz "zaskoczyć" i wskazać oczywistą oczywistość, że jedynym sposobem na zmiany są zwolnienia. Do tego wszystkiego tak aktywne do niedawna związki zawodowe w szpitalu wydaje się popierają zamierzenia dyrektora, ponieważ nie podejmują działań w obronie pracowników. To są fakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...