Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Referendum w Wąwolnicy nieważne. Wójt zostaje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 czerwca 2016 o 11:23 Powrót do artykułu
Niech zacznie sie liczyc z ludzmi
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ludzie wybrali Wójta a nie bierność
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chcieli referendum teraz powinni za nie zapłacić z 2własnej kasy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Serdeczne gratulacje Panie Wójcie!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Oderwanie od żłoba boli? To świetnie!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ci, którzy tak krzyczeli i organizowali referendum powinni ponieść koszta tego właśnie referendum. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zapłacimy za referendum jak Wójt zapłaci za rozbiórkę mieszkania w Wąwolnicy kwotę 17000zł z własnej kieszeni
Zaloguj się, aby oddać głos
0
frekwencja na poziomie 15% abstra***ąc od wyniku i sensu tego referendum jest porażką demokracji. to i inne referenda w polsce pokazują, że mamy w d***e wynik bo jak jestem za to głosuję na tak a jak się nie zgadzam to po prostu nie idę. władza nie ma odwagi zająć prodemokratycznego stanowiska i zachęcić do referendum skoro ono już jest zarządzone, tylko liczy że mała frekwencja go uwali.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Koszt referendum w takiej gmince jest bardzo niski, więc nie róbice problemu z kosztów. Ale ten wynik był do przewidzenia - nie robi sięreferendum już 2 lata po wyborze nowego wójta, w Janowcu mieli takie doświadczenia i nie udało się (w 2004 próbowali po raz pierwszy odwołać p. Koconia, ale się nie udało).  Poza tym trzeba do tego podejść profesjonalnie, a nie na hurra. Nawet strony www nie było, amatorka. Do wąwolnickich referendarzy - jak sięzabieracie za politykę, douczcie się najpierw, nie wystarczy pieniaczyć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skoro wójt był taki pewny siebie i swoich działań to czemu pan Dunia chodził po urzędzie i wręcz nakazywał nie iść na referendum , dlaczego wójt nie poprosił mieszkańców o jeszcze jeden mandat zaufania. Bo pójście na referendum w sytuacji gdy wójt sam nawołuje do tego żeby nie iść ,było by zbyt ryzykowne bo to mogłoby się nie spodobać wójtowi. Dlaczego wójt wyręcza się młodymi chłopakami z klubu aby wieszali plakaty . Czy to wszystko nazywa się demokracja, ale jak dupa już przyrosla do stołka to ciężko ją oderwać a jak dwie to już masakra
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Poczekamy do wyborów czas szybko płynie niektórych spraw się nie zapomina zobaczymy wówwczas czym kandydat Marcin Ł. będzie czarował wyborców
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Brejkin njus - HUMOR DNIA: Zalegający z alimentami kodziarz Kijowski wspiera walkę o ... skuteczne egzekwowanie alimentów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BRAWO! Wygrała demokracja. Na referendum poszli niemal sami pieniacze i oni głosowali przeciw wójtowi. Na referendum nie poszli ci, którzy i tak głosowaliby za wójtem. Zostając w domu dali mandat zaufania wójtowi Marcinowi Łagunie. To proste jak konstrukcja cepa, tylko ci którzy głosowali przeciw nie mogą tego zrozumieć, że skoro 340 mieszkańców gminy uczestniczyło w referendum, to przy wymaganych 900 obecnych aby było ważne, przynajmniej 900 - 340 = 560 osób było za, nie licząc wszystkich uprawnionych do głosowania mieszkańców gminy, a więc druzgocąca przewaga zwolenników wójta i jednocześnie przeciwników rozrób. Przegrani nie macie się o co martwić, wójt na nikim nie będzie się mścił, więc nie odbierajcie teraz każdego jego kroku jako zemstę, choćby nawet racjonalizując zatrudnienie zwolnił kogoś z urzędu czy podległej mu placówki, kto w jego ocenie powinien odejść. Nie wiążcie wójtowi rąk, to on zarządza gminą i to do niego należą suwerenne decyzje.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najlepiej podpiąć sie pod rekonstrukcje spalenie Wąwolnicy. Ciekawe co zrobił przy tej rekonstrukcji ze bryluje jakby ją zorganizował. żal.pl
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na tym polega polytyka. Pokazywanie sie przy byle okazji, podpinanie sie pod cudze inicjatywy, krzywe, fałszywe uśmieszki, gadanie o niczym, obiecywanie wszystkiego a zarazem niczego, załatwianie żłobów swoim sługusom, arogancja, buta i chamstwo. A durny naród sie na to łapie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Człowieku weź Ty się zastanów co piszesz. JaKok bym chciał iść na referendum to i tak bym poszedł i nikt by nie mógł mi tego zabronić. A, że wieszali plakaty to może dlatego, że sami chcieli i nikt nie musiał ich do tego namawiać. Kończcie to głupie komentarze. I Wójtowi napewno nie przyrosła do stołka bo ciagle działa
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No to teraz Panie Wójcie do roboty! Ponaprawiać błędy, bo były, nie ma się co oszukiwać. A zwolennicy usunięcia wójta niech też wezmą się do pracy dla dobra wspólnego. Pójść po prostu do wójta, usiąść, wypić kawę i spytać w czym można pomóc. Wójt z pewnością nie obrazi się na głosujących przeciwko niemu. Primum non nocere - po pierwsze nie szkodzić i dać pracować!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ojra, ojra, ujta, ujta pocałujta w dupę wójta,
Zaloguj się, aby oddać głos
0
na przyjemności trzeba sobie zasłużyć
Zaloguj się, aby oddać głos
0
w *** mieć taką demokrację jak ludzie srają po majtach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: