Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niech wszędzie wprowadzą ulice jednokierunkowe, pachołki, zakaz wychodzenia z domów i oddychania. Teraz nieomylni urzędnicy Grobka wejdą na nasze podwórka prywatne, tereny wspólnot i spółdzielni. Władza najlepiej wie jak mamy żyć.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I bardzo dobrze, czas skończyć z tą samowolą reklamową.
0
Nareszcie.
0
Same nakazy i zakazy. Możemy zdychać, byle podatki płacić. Żeby było na stateczki zabaweczki Grobka po 150 tys.
0
Ostatnio zrobili ulice jednokierunkową na Cichockiego. Mogli chociaż jeden kierunek zrobić za apteka. Nikomu by to szkodziło, a korzystającym z apteki bardzo ułatwiło by życie. Ale myślenie nie boli. Tak samo będzie z tymi reklamami.
0
proponuję przy okazji oczyścić autobusy miejskie
0
Kolejnym krokiem będzie nakaz ujednolicenia ogrodzeń, malowania budynków a w końcu mundurowania mieszkańców.
0
Miejmy nadzieję że znikną też reklamy z ogrodzenia szpitala i podswietlanych tablic np. przy urzędzie miasta czy hali sportowej. Tak ku pamięci radnym pracującym przy uchwale. Bo powiedzą potem że ludzie nie wiadomo czego chcą :)
0
widać jak Maj wykształcony
0
Mam nadzieję że radni, w tym szczególnie radny Kwapiński, zagłosują także nad uchwałą mówiącą, że reprezentujący ich radny nie może pod publiczkę składać obietnic bez pokrycia (np. lodowisko), a potem straszyć konsekwencjami ludzi którzy go pytają o to dlaczego nie wywiązał się z tych obietnic.
0
Niech wszędzie wprowadzą ulice jednokierunkowe, pachołki, zakaz wychodzenia z domów i oddychania. Teraz nieomylni urzędnicy Grobka wejdą na nasze podwórka prywatne, tereny wspólnot i spółdzielni. Władza najlepiej wie jak mamy żyć.
na świecie ulice jednokierunkowe jakoś funkcjonują ( i jest miejsce do parkowania przy okazji ) a pachołki to dla chamstwa bez kultury są montowane
0
na świecie ulice jednokierunkowe jakoś funkcjonują ( i jest miejsce do parkowania przy okazji ) a pachołki to dla chamstwa bez kultury są montowane
Dla was to wszyscy są chamami bez kultury, którzy zasługują tylko na bat. Problem reklam to w większości problem instytucji powiatowych i miejskich,( szczególnie licea - Czartorych,  szpital, podświetlane tablice przy urzędzie miasta) Ciekawe czy tam zlikwidujecie ten syf. I tu Maj ma racje. A nie będziecie ludziom wchodzić na podwórka i mówić jak my mieszkańcy,  według  was : chamy bez kultury mamy żyć!
0
a pachołki to dla chamstwa bez kultury są montowane[/quote] No tak dla radnych i innych uprzywilejowanych w czasie uroczystości patriotyczno-koscielnych
0
Najmniej chamski jest jeden radny, który dyktafonem nagrywał petentów w biurze poseł Sadurskiej. Był wtedy pracownikiem tego biura. Teraz straszy ludzi którzy pytają sie o spełnienie jego lodowych obietnic.
0
Najmniej chamski jest jeden radny, który dyktafonem nagrywał petentów w biurze poseł Sadurskiej. Był wtedy pracownikiem tego biura. Teraz straszy ludzi którzy pytają sie o spełnienie jego lodowych obietnic.
Własnie takie dyktafony maja decydować co jest dla mnie dobre a co złe? Wchodzić na moje podwórko, po co?
0
Własnie takie dyktafony maja decydować co jest dla mnie dobre a co złe? Wchodzić na moje podwórko, po co?
 Uporządkowanie tych badziewi tak. Ale nie wyobrażam sobie kto ma to egzekwować. Radny dyktafon który nagrywa i oskarża mieszkańców? A może urzędnicy z Grobellsem na czele, którzy zaakceptowali statek zabaweczkę za 150 tys czy bagno na skwerze? To ile będzie kosztowała taka wizyta u mnie? Idea dobra ale jak praktyka ma wyglądać tak jak powyżej, czy jak w przypadku budżetu obywatelskiego, to ja dziękuje.  Dlatego uważam, że w tym przypadku p. Maj ma sporo racji.
0
Naaaaaareszcie, brawo!
0
I bardzo dobrze, że w końcu ktoś pomyślał, bo od tych banerów już się chce żygać. Każdy płot, elewacja, wszędzie te cholerne reklamy.... Od reklam są gazety, billboardy, a nie płoty, wiaty przystankowe i ściany. Brudasy reklamowe.
0
I bardzo dobrze, że w końcu ktoś pomyślał, bo od tych banerów już się chce żygać. Każdy płot, elewacja, wszędzie te cholerne reklamy.... Od reklam są gazety, billboardy, a nie płoty, wiaty przystankowe i ściany. Brudasy reklamowe.
nie masz płotu, ściany ani wiaty to zazdrościsz innym, a reklamy to w jakiej słusznej gazecie?
0
Wejść ludziom wszędzie z buciorami w życie. Na podwórka, do mieszkań, niedługo do sypialni.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: