Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dzieki rzadom Platformy jest kasa na premie. Moi koledzy w wiekszosci glosowali na pis wiec im powiem za rok jak g... dostana - brawo wy. Juz PIS zdeprecjonowal Pulawy i juz to wszyscy wiemy. Szczesliwie coraz wiecej osob przeciera na oczy i mowi jak moglismy na nich glosowac. Niech teraz maja za swoje i ja tez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli 3^{2} + 4^{2} = 5^{2}, to jedynym rozwiązaniem tego równania jest trzyelementowy zbiór parami względnie pierwszych liczb naturalnych [3,4,5]. Równanie to nie ma trzech rozwiązań, lecz dokładnie jedno. Z równania Fermata dla n=4, A^{4} + B^{4} = C^{4} absolutnie nie wynika, że liczba naturalna C musi być równa pierwiastkowi z liczby naturalnej c, gdyż hipotetyczne rozwiązanie [A,B,C] nie musi być równe rozwiązaniu [A,B,c]. Hipoteza A^{4} + B^{4} = c^{2} jest zupełnie inną hipotezą od równania Fermata dla n=4 i wcale z niej nie wynika, iż c=C^{2}. To oznacza, że nikt na świecie nie udowodnił WTF dla n=4, oprócz mnie. Również tylko ja jedyny na świecie udowodniłem WTF dla wykładników będących nieparzystymi liczbami pierwszymi. Dlatego Nobel dla Wilesa jest najbardziej ponurą hańbą dla ludzkości, której elementy biją brawo podłym oszustom. Andrew John Wiles otrzyma od Króla Norwegii nagrodę Nobla w postaci Medalu Abela, za fałszywy dowód Wielkiego Twierdzenia Fermata. Oszust zgarnie 700 000 USD. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twierdzenie Fermata?? Też pytam WTF. Wyniki spółki raczej się wylicza w inny sposób. Dziwna ta dyskusja co jeden wpis to ktoś ma problem z rzeczywistością
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjdzie Mosze Kantor to się skończy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grafenie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami specjaliści tu piszą. Zakochaliście sięw tym kantorze czy co. Nie raz i nie dwa była mowa że to tylko czcze straszenie a nadal ktoś chce temat podgrzewać. Ech ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...