Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rekordowo szybka pomoc dla Natalki, która straciła nóżkę. Suma ciągle rośnie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 lipca 2017 o 16:32 Powrót do artykułu
Waha!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Waha!!!!!
0
Polacy, jesteśmy piękni :)
0
Grozi mu do 12 lat więzienia??? Tyle co ktoś dostał za podrobienie 100zl :@  Tyle warte czyjeś zdrowie. Zabrać prawko dożywotnio, niech już nikomu nie zrobi takiej krzywdy! Dziewczynka naprawdę dzielna, trzymam kciuki i życzę powodzenia w rehabilitacji
0
Niestety tej dziewczynce nóżki nic już nie zwróci, żadne pieniądze nie wynagrodzą straty. W tej sytuacji jestem mimo wszystko szczęśliwy, że tylu ludzi pomaga i wspierają jak mogą. Mam syna 4 latka i łza się kręci w oku, uzmysławiając sobie jaka krzywda już takie małe stworzenie może spotkać... Cieszę się, że mogłem pomóc. Wszystkiego dobrego Natalko.
0
Fakt, nic nie przywróci pełni zdrowia Natalce, ale powinniśmy zrobić ile się da, by mogla w miarę normalnie żyć, by mogła dostać kiedyś jak najlepszą protezę, a może umożliwić inne rozwiązania np. przeszczep. Dziś niezbędna jest rehabilitacja i kontynuacja leczenia. Dzieci to najlepsze, co nas spotyka.
0
do końca żywota powinien ten pijak zapierd..ć w kopalni o wodzie i chlebie a nie trzeba ,,to to" utrzymywać w ciepłym kryminale,gdzie micha lepsza niz w szpitalu,tv i inne atrakcje..za nasze pieniądze. życze ,,ci" zebyś nie ujrzał juz światła dziennego na wolności i żeby lokatorzy ZK robili ,,ci" każdego dnia jesień średniowiecza...
0
Ty niemcewicza. Sam jestes pijakiem . Chyba nie wiesz jak jest w wiezieniu. A jesien sredniowiecza to ty widIales... Debilizm ludzki nie zna granic
0
podobno ma dobrego papugę i jest szansa, że się z tego wywinie. sumutne, ale prawdziwe
0
Moze i jestem ale nie siadam za kólko po promilach i nie krzywdze niewinnych ludzi. Nic kompletnie go nie usprawiedliwia.tyle w temacie obronco wielki.
0
Niemcewicza . Nie masz nic sensownego.do powiedzenia. Wiec siedz w tym swoim gownie i pij a nie wypowiadasz sie a nie wsiadasz za kulko moze dlatego ze go nie masz
0
O widac ze pisze ktos znajomy tej rodziny ze wie ze ma dobrego papuge. Ja wiem ze to dobry chlopak jest popelnil ogromny blod wsiadajac za kierownice i wyrzuty sumienia do konca zycia. Wjechal w latarnie nie w ludzi .
0
Wjechal w latarnie nie w ludzi...no nie wierze,znowu latarnia winna bo ktos jechal po % ...
0
To mocno był pijany jak nie odróżnia dziecka od latarni...
0
Jak bedzie prawda napisana to zobaczycie jak bylo bedzie kierowca w jechal s w latarnie ktora spadla na ludzi... Kierowca schylil sie nad dzieckiem.poczym uciekl
0
No widze ze za to ,,ty" masz cos sensownego do powiedzenia. Kółko a nie kułko tak na przyszłość papugo..
0
undefined napisał:
Jak bedzie prawda napisana to zobaczycie jak bylo  bedzie kierowca w jechal s w latarnie ktora spadla na ludzi...  Kierowca schylil sie nad dzieckiem.poczym uciekl
 No nie możliwe, schylił się nad dzieckiem i spiertolił. Skuuurwysyn jeden, żeby zgnił w pace bo takiego ścierwa na tym świecie nie potrzeba.
0
To latarnia stała na środku jezdni czy wybiegła mu przed samochód, że w nią wjechał? Pewnie prędzej ta latarnia udzieliłaby pomocy tym ludziom albo zadzwoniła po karetkę niż to pijane zero za kółkiem.
0
Dziwne ze samochod caly a latarnia spadla..
0
Wyzywacie czlowieka ktorego nie znacie . A z tego wiadomo to ojciec dziewczynki tez dno. Poptrzcie na to z drugiej strony .
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: