Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzice: Osądźcie wreszcie naszego syna - cd.

Utworzony przez anty!, 4 lutego 2010 o 19:47 Powrót do artykułu
jak pseudo-poszkodowany jest pan prokurator to już wszelkie kolesiostwo mu pomoże,a niewinny chłopak będzie siedział na darmo w areszcie. Kiedyś takie sprawy załatwiało się za pomocą szabelki i był spokój
Zaloguj się, aby oddać głos
0
On taki jest niewinny, jak ja jestem abstynentem, wszyscy się na to niewiniątko uwzięli -- i prokurator i sędzia i niemiecki wymiar sprawiedliwości i lekarz psychiatra, wszyscy sa winni oprócz synalka.
0
ta lubelska prokuratura z nielicznymi wyjątkami to zorganizowana grupa dbająca o interesy odpowiednich osób. szkoda człowieka, nie wygląda na zadymiarza. to ci***ŃSTFO z sądów i prokuratur działa tylko na impulsy kasy i znajomych. a prawdziwi przestępcy 3mają z nimi sztamę i jest superowo!
0
drodzy czytelnicy proponuje abyście przeczytali cały artykuł w dzienniku wówczas zobaczycie kto i w jaki sposób zaprowadzana jest praworządność w Lublinie . To pseudo prokurator krzyczał przed knajpą - wiecie kim jestem . I był zalany w sztok , a obywatel Niemiec uciekł do rodzinnego kraju bo pewnie dopiero tam wytrzeźwiał .
0
Miał po prostu tyle niefarta, że trafil na prokuratorka. W innym przypadku mialby max dozor, lub nawet umozone
0
gf napisał:
On taki jest niewinny, jak ja jestem abstynentem, wszyscy się na to niewiniątko uwzięli -- i prokurator i sędzia i niemiecki wymiar sprawiedliwości i lekarz psychiatra, wszyscy sa winni oprócz synalka.
jeszcze 2 lata temu może też bym próbował wypisywać tego typu komentarze, ale po doświadczeniach z podobną sprawą wiem, że chłopaka chcą zniszczyć. "święte krowy -prawnicy" trzymają się za łapy, a chłopak bez wyroku siedzi miesiącami w areszcie w myśl zasady "co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie". takich spraw jest wiele a tylko nieliczne wychodzą na światło dzienne, są po prostu nagłaśniane przez bliskich.
0
gf napisał:
Ej kolega,żeby być abstynentem i krzyczeć "ja jestem" to wypadało by mieć najpierw 18 lat, a z tego co widzę to chyba nie masz bo nie "umisz czytoć chopie". Weź 10 głębokich oddechów, uspokój się, i poproś kogoś dorosłego,żeby Ci przeczytał i wyjaśnił o co chodzi w tym artykule.
0
Lubelska prokuratura ; przekazać sprawę do prokuratury odległej. Za śmiertelne wypadki słyszymy o dozorach, a w tym przypadku... "ręce opadają". Punkt widzenia od punktu siedzenia. Przecież my podatnicy utrzymujemy zatrzymanego, zatrzymany nie pracuje, a więc nie wnosi wkładu pracy na korzyść naszego PAŃSTWA, jest zdrowy, zdolny do pracy i chętny - pozwolić Jemu pracować i niech wtedy czeka na rozprawę. Czy to takie trudne??? To tyle!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: