Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzice protestowali przeciwko przenosinom szkół

Utworzony przez ola, 13 stycznia 2009 r. o 08:29 Powrót do artykułu
Coś takiego. Nie spodziewałam się, że prezydent Grobel z Platformą i Wspólnotą spróbują w oświacie proponować takie rzeczy wbrew ludziom i wszelkiemu rozsądkowi a przy okazji kręcić lody. My wam tego nie zapomnimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne był wczorajszy dzień w życiu miasta ponieważ zmiany, które były zaproponowane przez zespół Prezydenta Grobla były wbrew miastu i jego Mieszkańcom. Miejmy nadzieje, że była to ostatnia głupota wymyślona przez Prezydenta i jego klikę, tym bardziej że chęć do zmian w systemie oświaty i zamykania szkół pojawia się w tym zespole dość często. Może by zastanowić się nad zmianą Prezydenta Grobla w następnych wyborach, albo przynajmniej dzisiaj nad odwołaniem jego zastępcy p. Wójcik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszyscy rodzice pojawili sie wcz w urzedzie jak pisza w gazecie redaktorzy i nie wszyscy rodzice byli przeciw. Dlaczego szanowni redaktorzy zawsze przedstawiaja tak nie jasno sprawe... Wszyscy przeciwko.... Bzdura!!! A co takiego szkola nr 3 daje dziciom??? Procz stresu?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcialem Szanownej Oli wyjasnic, ze Wspolnota od poczatku byla przeciw tym zmianom. Takze Platforma sie sprzeciwila ( jej cześć), stad projekt nie przeszedl. Gdyby bylo inaczej, szkoly moglyby sie juz pakowac... Trudno w to uwierzyc, ale jakie to ma znaczenie. najwzniejsze jest ze ta glupota nie znalazla uznania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jk napisał:
Nie wszyscy rodzice pojawili sie wcz w urzedzie jak pisza w gazecie redaktorzy i nie wszyscy rodzice byli przeciw. Dlaczego szanowni redaktorzy zawsze przedstawiaja tak nie jasno sprawe... Wszyscy przeciwko.... Bzdura!!! A co takiego szkola nr 3 daje dziciom??? Procz stresu?????
Wszyscy,............... którzy maja równo pod sufitem :)Ja tez tam byłam A szkoła podstawowa nr 3 choć nie mam do niej żadnych sentymentów jest po prostu szkołą małą, przytulną, ze wspaniałą kadrą oraz obsługa i administracją, gdzie wszyscy się szanuja i znają i bzdury wygadują Ci którzy myślą ze to szkoła tylko dla orłów i przynoszaca stres dzieciom.....To jest po prostu szkoła, w której stworzono jedną wielka "rodzinę", która przez wiele lat pracy zasłuzyła sobie na swoje dobre imie, ale niestety ludzie są ludzmi i.....zazdroszczą zamiast brac przykład i tworzyć nowe takie własnie szkoły wola zburzyć coś co się wyróznia.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ja rowniez wczoraj bylem i do dzis jestem pod wrazeniem tego co sie dzialo. ludzie nie moga bezczynnie przypatrywac sie potajemnym ukladom i prywacie. z tego co sie dzis dowiedzialem pani wiceprezydent wycofala sie rowniez z drugiej opcji tworzenia zespolow szkol i rzucone zostalo owsiakowe haslo " robta co chceta" czyli ewentualne zniesienie rejonizacji co i tak predzej czy pozniej wyeliminuje pewne szkoly i kadre nauczycielska. te szkoly ktore ,wbrew zapewnianiom pani wojcik ze wszystkie szkoly sa rowne, nie sa przez urzad miasta po prostu tak czy owak faworyzowane.osobiscie chce mi sie smiac ze pani wiceprezydent uniosla sie az tak personalnie i "zalapala focha" co swiadczy tylko o ewidentnej niekompetencji i braku klasy.mozna pisac bardzo wiele o pewnych sprawach ktore sa tejemnica poliszynela jesli chodzi o oswiate i ukladziki urzedu miasta.na dzien dzisiejszy wiadomo, ze pani ewa bedac osoba dosc uparta tak czy owak bedzie chciala pokazac tym niepokornym gdzie ich miejsce i kto tu rzadzi. smutne troche ale trzymam kciuki za madre szkoly, rodzicow i nauczycieli.notabene ciekawy jestem czy ktos zauwazyl ktorzy z czlonkow dyrekcji ktorzy tak aprobowali ten projekt siedzieli wczoraj ze spuszczonymi glowami.kto zauwazyl i chwile pomysli bedzie rozumial juz w sumie wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak się zrobi wyłom w murze to już tak łatwo nie jest zatamowac wody. Wczoraj pokzali rodzice i nauczyciele, że nie tak łatwo zamknąć im usta. Ci co kazali ćwiczyć w lesie sami się w tym lesie mogą znaleźć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich spraw nie zalatwia się zza biurka.Z ludżmi się rozmawia wcześniej a nie czeka aż wybuchnie burza .Wydział Oświaty powinien wstać i przejść się po szkołach sam a nie decydować nie podnosząc się z foteli. To dobra nauczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...