Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzinna tragedia w Kurowie. Ojciec zabił nożem syna

Utworzony przez Puławiak, 25 marca 2013 r. o 10:08 Powrót do artykułu
adamek frajerze ....j ci w d...pe za take słowa !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Hój mó w dópe mial prawo z jego jaj stszepany .a zono jego ja sie zajmne bede róhal i loda mi zrobi,jak to mowio wdowa zawsze gotowa [/quote] [quote name='Adamek' timestamp='1364233085' post='749987'] Hój mó w dópe mial prawo z jego jaj stszepany .a zono jego ja sie zajmne bede róhal i loda mi zrobi,jak to mowio wdowa zawsze gotowa
adamek z czym ty chcesz działać z tym ptaszkiem? wysikac sie porządnie nie masz czym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
był pożondnym człowiekiem , był żołnieżem który by za was walczył a wy jesteście je***e cioty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierf zarnal syna a tera bedzie rznal jego zone hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
medpo3 napisał:
W każdym domu to może się stać . Znam Ich bardzo dobrze i to jest PORZĄDNA rodzina . Nie znasz nie mów , nie osądzaj !!!! Zapamiętaj to sobie !!!
nie mów, ze w każdym domu, bo w moim nie, u nas nie używa się noża podczas dyskusji. Każdy sądzi po sobie, widocznie w twojej rodzinie tak jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek nie długo się widzimy , wiesz kim jest haker powodzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto to jest ten Adamek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MINUTA CISZY DLA ARTURA W ŚRODE POGRZEB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurów napisał:
był pożondnym człowiekiem , był żołnieżem który by za was walczył a wy jesteście je***e cioty
Zmarły był porządnym człowiekiem,był żołnierzem a ty jesteś niedouczonym Kurowiakiem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
kto to jest ten Adamek ?
To jest żołnierz tuSSka !!!!! bu.ha.ha.ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto byl na misjach ma sprany beret ja byłem teraz chodze na terapie,a wojsko mnie olalo!a ten Pan był na misjach ?bo jak tak to mogło byc róznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LPU napisał:
MOTOR??? TO CHYBA KOSA MU W SZYJE PATAŁACHY Z LUBLINA
jebnij się w łeb nieudaczniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz kolejny pytanie: kim jest ten Adamek???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trep napisał:
Każdy kto byl na misjach ma sprany beret ja byłem teraz chodze na terapie,a wojsko mnie olalo!a ten Pan był na misjach ?bo jak tak to mogło byc róznie
Misję to miał On do spełnienia tutaj wśród bliskich,a nie było mu dane...czy w brutalny sposób pozbawił Go jego ojciec.Alkohol jest jednak dla ludzi mądrych i w ograniczonych ilościach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Po raz kolejny pytanie: kim jest ten Adamek???
Nie widzisz,że oryginałem...jedynym w swoim rodzaju i dopytujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek..../ Chyba jakiś chory bez uczuć człowiek.... Jak można pisać tak o kimś i o jego żonie,skoro się wie co ona teraz przeżywa. To był młody wspaniały człowiek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie widzisz,że oryginałem...jedynym w swoim rodzaju i dopytujesz.
Widzę, że to jakiś psychol, ale czy aby napewno nikt nie wie kto to jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jótro lublin dwożec pkp kasa 1 czekam ło 19 jak kto hce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adamek napisał:
Jótro lublin dwożec pkp kasa 1 czekam ło 19 jak kto hce
Sorry,ale co chce...?Ujrzeć osobę wirtualną w realu.Konfrontacja zbędna,ale zachowaj wszelkie środki ostrożności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...