Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolety rzymskie (Puławy)

Utworzony przez Ania, 28 sierpnia 2010 r. o 14:21
Witam! Czy ktoś zna jakąś firmę lub panią w Puławach, która szyje rolety rzymskie na wymiar? Proszę o informacje, numery tel. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie ja też szukam:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maga napisał:
no właśnie ja też szukam:/
Rolety rzymskie i inne - wydaje mi się, że w sklepie z tekstyliami pod stokrotką, przy ul. Centralnej, wejście z boku schodkami w dół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, ja takze szukam punktu zakupu bądz realizacji zamówien wszelkiego rodzaju rolet w puławach..czy może juz ktos takie zna?..oprócz oczywiscie sklepów z kilkoma rolatami wykonanych z nic nie wartych materiałów..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam W pracowni krawieckiej na ul. Żeromskiego 24 jest możliwość uszycia rolet rzymskich na zamówienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdźcie sobie ofertę marki Roletex. Mają różnorodne rolety. Faktycznie nejlepiej sprawdzają się noc i dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Tobą. Też od nich braliśmy. W firmie montowaliśmy też żaluzje pionowe od nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...