Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rolnik z Rzeczycy ukrywał mężczyznę podejrzanego o szpiegostwo. Grozi mu więzienie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 marca 2017 o 21:31 Powrót do artykułu
Cały zsl, peło trzeba zatrzymać i osadzić. Tam też pełno konfidentów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten Rysiu to niezły ancymonek. Już dawno powinni się mu przyjrzeć
0
A cały skur...ły PIS w pisdu
0
Ja pisowski to ukarać mocno i solidnie. Jak anty pisowski to umorzyć.
0
Ryśku nareszcie
0
Kiedy tak nagrają głównych zlodziejów Amber Gold !
0
Kuklinski zostal bohaterem to inni oficerowie tez tak chca. Należy im sie. W ich slady pojda inn.
0
Ta rolnik wiedział że to szpieg. Przyszedł i mówi jestem szpiegiem ukryj mnie to ci nic nie obiecam za to. I rolnik się zgodzil Ha ha ha
0
Takich psów to tylko kopa w dupę i wywalić za granicę do Rosji.... niech wraca doi swoich.
0
Trzeba sprawdzić również Aldonę C. siostrę tego szpiega ona również może mieć coś do powiedzenia swego czasu miała bardzo bliskie kontakty z Arabami zarówno na ziemi jak i powietrzu.
0
moim zdaniem za duzo faktow ujawniono!!!po co te dane rolnikamiejscoosci gdzie sie ukrywal! nagrania itp. wiecej dyskrecji a nie chwalic sie jaka kryjowke sobie wybral!teraz kolejny podejrzany o szpiegostwo juz bedzie wiedzial jakiego bledu nie popelnic!
0
Pokazówka , kontrwywiad by tego nie opublikował nawet i nie onanizował by sie z tym na łamach DW i innych gównianych gazet
0
litości, jak mu grodzi więzienie jesli poddał sie karze i prokurator chce dla niego 4 tys. zł grzywny (to z innych mediów, które o tym już pisały).......
0
Skoro go zatrzymali to ja bym mu przypisał wine za katastrofe smoleńską przeciez pracował w tym specjalnym pułku i mógł to zrobić ba napewno on to zrobił !! I jeszcze wspomnicie moje słowa
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: