Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Romowie nie chcą mieszkać przy ul. Romów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 sierpnia 2017 r. o 15:46 Powrót do artykułu
To niech mieszkaja przy cyganów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ul. Uczciwego złodzieja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ul. Gypsy Kings. Albo ul. im. Hossa. Takie są moje propozycje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulica "Pasożytów 11" też ładnie brzmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może ulica...DARMOZJADÓW?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to niech wy***ają do rumunii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie czujecie się napiętnowani przez swoje własne pasożytnictwo, lenistwo i złodziejstwo? Nie czujecie się dyskryminowani przez swoje nieuctwo? Kto Wam broni wziąć się za robotę, kupić chałupy i wyprowadzić się gdziekolwiek indziej? A może byście wrócili do ojczyzny, w ciepłe kraje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak im nie pasuje Romów 11 to zmieńcie. Na Romów 3 i 1/3.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bycie Romem to jest wstyd? Kiedyś mówiono na nich Cyganie co też im przeszkadzało chociaż to nazwa historyczna i nie obraźliwa. To chyba oni mają największy problem ze swoją tożsamością i kulturą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ul.nierobów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mylcie Romów z Rumunami. Bardzo krzywdzące dla Rumunów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w centrum Lublinie jestem sąsiadem z rodziną cyganów romskich. Ludzie to jest nie do opisania!!! Moim zdaniem to jakaś dzicz.... drą ryja do 3 w nocy, rozwieszają ręczniki na samochodach, krzyczą non stop, muzyka non stop na cały głos jakby mieszkali nad rzeką. Brak słów. Nigdy w życiu nie spotkałem się z czymś takim..... Dlaczego my Polacy mamy się czuć źle przez takich ludzi w naszym kraju? jedna rodzina zakłóca spokój 20-30 polskim rodzinom. Gdy zwrócisz uwagę to grożą Ci ..... co można zrobić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romowie niech sobie mieszkają w Rumuni jak im nie pasuje... nikt za nimi tęsknić nie będzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy***aj  na wieś wieśniaku nie masz kultyry rzeby pisać jak człowiek nie odrużniasz romuna i cygana to tak jak by polak udawał aglika heheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko Romowie. Zdaje się, że nikt nie chce :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rom a Ty masz kulturę pisać? Liczysz ile błędów otrograficznych zrobiłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt niemuwi rze jestem prazdentem tak pisze tak jak potrafie a ty zgrywasz aktora fszystkie klasy zdałem i nie osodzaj każdego hcesz to ci pokaże światectwo lepiej zaimij sie inymi sprawami a jak hcesz pisać to hiciasz pisz zy kulturom bo ja jako cygan umniem pisaci jak człowiek nie obrażaioc inym a ty polak i tak sie wyrażasz jak raśta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ul. Cygańska byłaby im odpowiadała ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
nikt niemuwi rze jestem  prazdentem tak pisze tak jak potrafie a ty zgrywasz aktora  fszystkie klasy zdałem i nie osodzaj każdego hcesz to ci pokaże światectwo lepiej zaimij sie inymi sprawami a jak hcesz pisać to hiciasz pisz zy kulturom bo ja jako cygan umniem pisaci jak człowiek nie obrażaioc inym a ty polak i tak sie wyrażasz jak raśta
 Fszystkie klasy zdałeś, to może czas się za pracę wziąć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zmienią na" Nierobów"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...