Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dzieci romskie niezwykle rzadko wizytują szkoły i tak jest w skali całego kraju. Często są kierowane do szkół specjalnych z tej prostej przyczyny, że podadnie pedag. - psych nie dysponują testami niewerbalnymi, a każde innojęzyczne dziecko fatalnie wypadnie teście opracowanym po polsku. Oburzonego prezesa Kwiatkowskiego zapraszam do Lublina. Tu Romowie mają się dobrze, choć ich polscy sąsiedzi niekoniecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do roboty jakiejś uczciwej bym się proponował wszystkim cyganom wziąć i będzie po sprawie a nie tylko narzekać na nietolerancję. A jak nie to poszukać bardziej tolerancyjnego kraju. Nikt nikogo tu na siłę nie trzyma przecież  B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto blok im parę lat temu zbudowało i też mieli pretensje bo ich się próbuje izolować , nazwano ulicę Romów, itp, itd. JAK NIE PASUJE TO WYP....J JEDEN Z DRUGIM ! NIEROBY I BRUDASY Z ROSZCZENIAMI! DRUGIE ŻYDOSTWO CIĄGLE Z ROSZCZENIAMI. ...sie zdenerwowałem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety w naszym kraju złodziej,nierób żyjący na koszt innych ma większe prawa niż Ci którzy na niego pracują.                       .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Majowi to się dobrze powodzi odkąd został radnym. Ale mu nalało twarz :lol: Puchnie w oczach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyny w całej Polsce PAN RADNY, który miał odwagę poruszyć ten bulwersujący wszystkich temat. BRAWO!!! Ma Pan mój i mojej rodziny głos.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka razy oglądałem na YT wystąpienie pana radnego i nie dostrzegam nigdzie w wystąpieniu radnego Maja nawoływania do nienawiści na tle rasowym. Zauważyłem natomiast zadawanie bardzo konkretnych pytań, których odpowiedź jak widać dla Romów jak i władz miasta podwyższa ciśnienie i powoduje nerwowość.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Phukane romengre  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie odziś wiadomo, że najlepszą obroną jest atak  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Lublina ale widze jak Romowie zachowuja sie i jak sobie mieszkaja w Puławach.Zyją sobie lepiej niż zwykli potrzebujący Puławianie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jest rzadsze od bliźniąt syjamskich?? Rom jedynak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... dzwigają siaty z biedronki za pieniadze podatników..do roboty pogonic towarzystwo...a jak normalny człowiek straci prace to MOPS mu nie da zapomogi bo u nie przysługuje... jak zaczyna się dyskusja o romach to zaraz protest  bo to rasizm...nie pasuje im w Polsce niech szukaja swojego miejsca....polaków nikt nie rozpieszcza...tak jak romów...i nie jestem rasitą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No patrzcie, a jednak niektórzy umieją pisać... Pewnie dlatego jest prezesem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romowie większości Włostowic nie przeszkadzają i zgodnie współżyją. Stanowią nawet pewien koloryt tego miejsca. Kilku pajaców dla rozgłosu robi problem, którego nie ma. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Lublina ale widze jak Romowie zachowuja sie i jak sobie mieszkaja w Puławach.Zyją sobie lepiej niż zwykli potrzebujący Puławianie .
Zazdrość jest złą cechą. Powinieneś się więcej uczyć by nie robi takich błędów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bywam często w Kazimierzu. Tu dopiero cyganki dają popis. Komu mam zgłosić że często jestem nagabywany przez nachalne cyganki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do roboty brudasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Won z Polski. Brudasy je b a ne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyganizm to wirus którego trzeba się pozbyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Maj, normalny człowiek, tym bardziej radny, powinien się odciąć od tak chamskich wpisów, jakie tu i w internecie widnieją. a pan milczy, czyli akceptuje ten poziom dyskusji, który tak naprawdę jest niedopuszczalny. w ten sposób napędza pan nienawiść. dla mnie wniosek jest jasny - panu absolutnie nie zależy na rozwiązaniu problemu. Pan postanowił zaistnieć dzięki cyganom. Smutne to, ale prawdziwe. Chcąc się wylansować doprowadzi pan w końcu do tragedii. O to panu chodzi???mieszkam obok cyganów i nie ma z nimi żadnego problemu. Co innego polskie patologiczne rodziny, które tez tam mieszkają, a zasiłki i renty przeznaczają wyłącznie na chlanie wódy. tym się pan zajmij. tylko, ze to juz nie będzie takie nośne no i zaraz od tych bandydów dostłaby pan w mordę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...