Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Romski gang z okolic Puław. Robili z bezrobotnych niewolników

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 grudnia 2016 r. o 20:41 Powrót do artykułu
Co za rasistowski artykuł. Czepianie się biednych porządnych Cyganów . UPS Romów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cygan to nie człowiek.rozstawić 2x m60 i na***ać aż padnie ostatni a na koniec opluć i podpalić...pozdrawiam trzeźwo myslących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Cyganów  nazywacie Romami? To jak oni sami by sobie życzyli,sugeruje jakoby mieli coś wspólnego z Cesarstwem Rzymskim. Tymczasem to kasta pariasów wywodząca się z Indii,zmuszona szukać sobie innego miejsca do życia.Upodobali sobie zwłaszcza południe Europy przez co niesłusznie cierpią teraz Rumuni,Bułgarzy,czy kraje po byłej Jugosławii,niesłusznie utożsamiani z Cyganami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że i tak masa ich wyemigrowała na Zachód, Polsce ciut lżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to "Romowie" ich OCYGANILI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu sądzić,deportować całą tą nic nie robiącą ,,społeczność" do Indii,ile bedą żerować na naszych pieniądzach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy w 1990 roku pojechałem do Niemiec do Frankfurtu w poszukiwaniu pracy to polscy Romowie tam mieszkajacy zaproponowali mi pracę kierowcy. Moja praca miała polegać na czekaniu na nich w aucie z niezgaszonymm silnikiem i szybkim odjeżdżaniu spod sklepu w którym robili "zakupy". Oczywiście nie zgodziłem się ani ja ani żaden z kolegów - woleliśmy wrócic do kraju jako nadal bezrobotni niż podjąć taką "pracę". Nie chcę uogólniać bo i polacy też są tacy ale tego typu "przedsiębiorczość" już wtedy cechowała zdecydowaną większość Romów podczas gdy zdecydowana większość Polaków wolała jednak niepodejmować u nich takiej "pracy". Jak jednak widać metody trochę się zmieniły ale ciągoty do kultywowania swojej tradycjii polegającej na czerpaniu korzyści z cudzej pracy nadal im pozostały. No i chyba nie muszę nikomu inteligentnemu mówić i nazywać po imieniu jak się określa takie osoby które czerpią korzyści z cudzej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba ich głaskać i zwiększyć im socjal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mieszkania im wyremontuja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w Puławach radni zastanawiają się jak pomóc romskiej społeczności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wolno źle mówić o Romach bo to byłoby naruszanie ich godności a na to są paragrafy.Przecież to byłaby nienawiść na tle rasowym.Deportować do Indii skąd przybyli.Niech robią biznesy tam u siebie.A Puławy niech ich dopieszczają dają zasiłki,mieszkania a głupcy rodowici znad Wisły niech za to płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko z okolic Puław :) zbieraja ludzi z calego kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie autorze Jacku Szydłowski: Rom to nazwa Cygana, ale w języku cygańskim. W języku polskim nie ma słowa Rom, tak jak nie ma określenia i nie mówi się Inglisz /na Anglika/, Dojcz /Niemiec/, czy Modior /Węgier/. Kiedy "dziennikarzu" to zrozumiesz? Pytanie oczywiście retoryczne, /wiesz chociaż co to znaczy?/.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cygan zawsze zostanie cyganem,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Gang Albanii normalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wygonić ich do Rumuni tam ich miejsce - brudasy i złodzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dają się oszukiwać Cyganom !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nie wolno źle mówić o Romach bo to byłoby naruszanie ich godności a na to są paragrafy.Przecież to byłaby nienawiść na tle rasowym.Deportować do Indii skąd przybyli.Niech robią biznesy tam u siebie.A Puławy niech ich dopieszczają dają zasiłki,mieszkania a głupcy rodowici znad Wisły niech za to płacą.
Cygany za mówienie prawdy już podawali do prokuratury radnego Maja. Chcieli dla niego kilku lat więzienia! W tym kraju już nie można nawet powiedzieć wprost co się czuje, bo zaraz cie niszczą paragrafami :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem, aby dać się dymać w państwie prawa jakim jest Wielka Brytania jak i Polska? Ja tam bym nie pozwolił sobą pomiatac jakiemuś Romowi. Pora tych pasożytów wywalić z Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
**^/## napisał:
Dlaczego Cyganów  nazywacie Romami? To jak oni sami by sobie życzyli,sugeruje jakoby mieli coś wspólnego z Cesarstwem Rzymskim. Tymczasem to kasta pariasów wywodząca się z Indii,zmuszona szukać sobie innego miejsca do życia.Upodobali sobie zwłaszcza południe Europy przez co niesłusznie cierpią teraz Rumuni,Bułgarzy,czy kraje po byłej Jugosławii,niesłusznie utożsamiani z Cyganami
Przestań przynudzać literacie. Cygan to Rom, a Rom to Cygan - jeden.... h.... każdy wie o co chodzi, a ten się tu produkuje z genezą nazwy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...