Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rowerzysta odwołany. Olempin wybiera nowego radnego

Utworzony przez ALE FOTA, 4 lipca 2009 r. o 10:18 Powrót do artykułu
CZY NA TEJ FOCIE TE DWIE TO KANDYDATKI NA RADNE??? W TYCH "TWARZOWYCH" NAKRYCIACH GŁOWY KTÓRE PODOBNE SĘ DO MODNYCH MOHEROWYCH BERETÓW. JEŻELI TAK TO WSPÓŁCZUJĘ WYBORCOM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RACZEJ WSPÓLCZUJ NAM_ rADY gMINY...PANA PRZEWODNICZĄCEGO ODDAMY ZA DARMO )))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te wybory sa słuszne???? Dlatego ze jakis pijaczyna zostal radnym i go odwołali to teraz trzeba tracic kase na wybory zeby wybrac na radną jego zone?????NORMALNIE PARANOJA!!!!!!! a CO JESLI ZA JAKIS CZAS SIE OKAZE ZE ZONA JEST TEGO SAMEGO POKROJU CO JEJ MĄZ?????ZNOWU WYBORY OGŁOSZĄ ?????Ja na miejscu tej Pani to bym sie wstydziła nawet startowac w wyborach...ale jak widac niektórym ludziom brak honoru i nie posiadają zadnych ambicji...Ludzie zagłosujcie na kogos NORMALNEGO PLISSSSSSSSSSSS BO INACZEJ TO W PONIEDZIAŁKOWY TARG GDY WYJDE Z DOMU TO ZNÓW ULICE BĘDĄ USŁANE ,,UMARLAKAMI,, KTÓRZY DOSTANĄ TANIE WINO ZA TO ZE ZAGŁOSOWALI NA ZONE WYWALONEGO Radnego!!! Czy taki widok jest miły mieszkancom Markuszowa???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te wybory sa słuszne???? Dlatego ze jakis pijaczyna zostal radnym i go odwołali to teraz trzeba tracic kase na wybory zeby wybrac na radną jego zone?????NORMALNIE PARANOJA!!!!!!! a CO JESLI ZA JAKIS CZAS SIE OKAZE ZE ZONA JEST TEGO SAMEGO POKROJU CO JEJ MĄZ?????ZNOWU WYBORY OGŁOSZĄ ?????Ja na miejscu tej Pani to bym sie wstydziła nawet startowac w wyborach...ale jak widac niektórym ludziom brak honoru i nie posiadają zadnych ambicji...Ludzie zagłosujcie na kogos NORMALNEGO PLISSSSSSSSSSSS BO INACZEJ TO W PONIEDZIAŁKOWY TARG GDY WYJDE Z DOMU TO ZNÓW ULICE BĘDĄ USŁANE ,,UMARLAKAMI,, KTÓRZY DOSTANĄ TANIE WINO ZA TO ZE ZAGŁOSOWALI NA ZONE WYWALONEGO Radnego!!! Czy taki widok jest miły mieszkancom Markuszowa???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Markuszowianka napisał:
RACZEJ WSPÓLCZUJ NAM_ rADY gMINY...PANA PRZEWODNICZĄCEGO ODDAMY ZA DARMO )))))))
hahaha oddamy za darmo przewodniczącego i to niekoniecznie w dobre rece:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Gmina Markuszów i jej mieszkańcy powinni się obudzić z marazmu i raz na zawsze skończyć z tym cyrkiem, a przewodniczacemu pokazać gdzie jego miejsce - czytaj w Relaxie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olempin na wybory sie nie wybiera bo po co ? przewodniczącego nie chce nikt wspierac bo to cham burak i prostak! A te wybory i tak przebiegną jak przewodniczący zdecyduje bo juz nie na darmo jego klika po Olempinie jezdziła i na sile namawiała ze mają ludzie głosowac na zone wywalonego radnego,a pozatym to ja prosty rolnik nie rozumie dlaczego nauczycielka Kijakowa nie daje dobrego przykladu dzieciom tylko swoim przykladem uczy dzieci nieuczciwosci i pazernosci fauszu i obłudy,czy kiedys zdarzy sie jakis cud i Kuratorium Oswiaty sie tym zajmie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolnik z Olempina napisał:
Olempin na wybory sie nie wybiera bo po co ? przewodniczącego nie chce nikt wspierac bo to cham burak i prostak! A te wybory i tak przebiegną jak przewodniczący zdecyduje bo juz nie na darmo jego klika po Olempinie jezdziła i na sile namawiała ze mają ludzie głosowac na zone wywalonego radnego,a pozatym to ja prosty rolnik nie rozumie dlaczego nauczycielka Kijakowa nie daje dobrego przykladu dzieciom tylko swoim przykladem uczy dzieci nieuczciwosci i pazernosci fauszu i obłudy,czy kiedys zdarzy sie jakis cud i Kuratorium Oswiaty sie tym zajmie?
Przecież jeśli wszyscy będą tak myśleć jak ty to właśnie wtedy oddadzą władzę w ręce Barwińskiego, Lilki i całej tej bandy. Człowieku opamiętaj się puki czas. No chyba, że ich wspierasz. Wtedy też się opamiętaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widocznie hołota głosuje na hołotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A burak wybiera buraka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie przewodniczący mam nadzieje ze to pierwsza z pana porazek i napewno nie ostatnia.Nawet dowozenie wyborców na wybory się panu nie udało.Bo wielu z nich to mądrzy i rozsadni ludzi i choc pan kazał ich dowozic swojej klikce to i tak głosowali nie tak jak im pan kazał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gospodyni napisał:
Panie przewodniczący mam nadzieje ze to pierwsza z pana porazek i napewno nie ostatnia.Nawet dowozenie wyborców na wybory się panu nie udało.Bo wielu z nich to mądrzy i rozsadni ludzi i choc pan kazał ich dowozic swojej klikce to i tak głosowali nie tak jak im pan kazał!
DOBRE !!!!!!!!!!!!!!! pan przewodniczący sam jest w sobie porazką hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Ania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie kto to słyszał żeby nauczycielki Zespołu Szkół w Markuszowie agitowały w sąsiedniej wiosce. A co najgorsze nie jest to zgodne z prawem i są na to świadkowie. W dzień wyborów mieszkańcy Olempina również przeżyli szok - dowożenie i agitowanie od samego rana. Coś mi się wydaje, że ludzie przejrzeli na oczy i słusznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
Ludzie kto to słyszał żeby nauczycielki Zespołu Szkół w Markuszowie agitowały w sąsiedniej wiosce. A co najgorsze nie jest to zgodne z prawem i są na to świadkowie. W dzień wyborów mieszkańcy Olempina również przeżyli szok - dowożenie i agitowanie od samego rana. Coś mi się wydaje, że ludzie przejrzeli na oczy i słusznie.
Bo te nauczycielki to tylko do roboty w polu sie nadają. dzieci w szkole i tak niczego nie nauczą A ze agitują to normalne ) mozna je porównac do jechowców chodzacych po wsiach:) A tak swoją drogą to dziwie sie ze nikt ich nie wywali z pracy bo zamiast uczyc to demoralizują!No ale faktem jest ze Kozinska szykuje sie na radną na miejsce Łukasikowej.Rada od siedmiu bolesci:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o podanie nazwisk tych nauczycieli, bo nie wszyscy wiedzą lub się domyślają, ja na przykład nie wiem a myślę, że warto ludzi uświadomić i oczy otworzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='gość II' date='9.07.2009, 09:29:03' post='148482'] Proszę o podanie nazwisk tych nauczycieli, bo nie wszyscy wiedzą lub się domyślają, ja na przykład nie wiem a myślę, że warto ludzi uświadomić i oczy otworzyć. .....Moja kolezanka mowiła mi ze u niej L.Kijak i B.Kozinska była!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No przecież wiadomo, że Lilka i Baśka to przyboczne przewodniczącego. Zrobią dla niego wszystko. Dosłownie WSZYSTKO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę zrobią wszystko? No no... Chciałbym to zobaczyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzień dobry. Fajnie, że wszyscy w koło wiedzą co się dzieje. A nasi wyborcy z Olempina poparli w dużym stopniu Markuszów. No cóż... to chyba te "Mamroty" .... Coś im padło na oczy... a kto wie, czy i nie na mózg.... Nie dziwię się młodym... ale Ci starsi... ?? Również skusili się na te "patykiem na wodzie" ...?? Litości... Ludzie... zrzućcie te klapki z oczu.... Czy naprawdę nie widzicie co się dzieje? Już niedługo Rada "przeje" całą gminę. I Wy myślicie, że znajdą się wtedy pieniądze na Nasze potrzeby? Potrzeby Wsi?? Tak. Gratuluje. Popierajcie dalej "Pana" Przewodniczącego... A Nasze miejsca zamieszkanie nie będą się rozwijać. Obiecanki, cacanki... Ciekawe, co jeszcze Przewodniczący, oraz Jego Ludzie obiecywali za oddanie głosu na ich kandydatkę... i ciekawe czy wszyscy byli świadomi co robią i na pewno zagłosowali na p. Annę Gawron. (??) No bo skoro nie są świadomi co się dzieje w polityce Gminy, to również skąd mają mieć pojęcie n.t. kandydatów. Głosowanie to obowiązek obywatelski, ale czasem może lepiej najpierw zorientować się jak się sprawy mają i nie popełniać błędu, za jakieś tanie wino. Szkoda też, że nasza "Sąsiadka" dała się również zmanipulować i zgodziła się kontynuować dzieło swojego męża... po tym jak odebrano mu mandat, wszyscy wiedzą dlaczego. Bo od tego się wszystko zaczęło. To straszne jak Panu Przewodniczącemu "udało się" podzielić Olempin... można powiedzieć że pół na pół. Jak jeszcze długo to będzie się ciągnąć? Czy kiedyś ludzie przejrzą na oczy? Wstyd!!! A co najlepsze, bo nie wiem czy ktoś zwrócił na to uwagę... Co ma Markuszów do Olempina..? Zastanawiające jest pytanie: Dlaczego tak bardzo zależało AKURAT p. Lilce, Baśce z biblioteki, Łukasikowej, oraz reszcie zainteresowanych na tym by w naszej wiosce wywołać zamieszanie, mieszając się do naszych spraw. Ale cóż... "Każda świnia wsadzi ryj w nieswoje koryto..." Z całym szacunkiem Panie Knur oraz Jego Świnki... dziękujemy za całe zamieszanie i żegnam. Jednak Olempin wybrał słusznie. Brawo Ania!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...